Skoči na vsebino

5. XBOX 360 LanParty v Kamniku


Sasuke

Priporočene objave

Torej Jaz in Suh0 sva se odločila da organizirava Lan Party.Potekal bi od sobote 20.12.2008 do nedelje 21.122008 v Kamniku.

Dogodek bi se začel okrog 16.00 v prostorih kluba MC Kotlovnica. Igralo bi se izključno na konzoli XBOX360.

Prostor je velik za cca. 40 osebkov. V klubu prodajajo pijačo(pivo 2€), če bo pa kdo lačen je pa zraven kluba tudi gostilna, tako da

brez skrbi(dober kilometer stran pa mate tut 2 štanta z kebabi). Torej zanima me koliko vas misli pritiin koliko prespati, za dodatne informacije pa

pošljite meni ZS ali pa pokličite mene(Klemen a.k.a Sasuke) na tel: 040-572-038 ali pa Suhota(Žiga) na tel: 051-226-282. Na žalost pa je

treba plačati vstopnino cca. 3€ na osebo(oderuhi:( ).

Torej za enkrat naj bi prišli:

-Jaz

-Suh0

-Dejan

-Keso

-Iceman

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment

Zdela smo glih kar pršl iz Kotlovnce vsi čist "trezni", k smo moj bday praznoval, pa lohka rečem da je blo okol 100-140 folka pa je blo dost placa, se sploh nismo gužval. Drugač pa v roku enga tedna bo suho naredu fotke kotlovnce pa jih bom objavu : )

Aja pa še to. Dejte če lahko ene 3-4 dni (ali prej) pred lan partyjem v tole temo napišete če pridete, da vem približno kok vas bo : )

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment

aja zdej dubble postam xD spam in to :D uglavnem pozabu sm glede špilov ja... jest mam rock band komplet in bi bačeloma lahko nardil en "turnirček" če ga ma še kdo, bi blo tut lepo da bi ga prtrajbov s sabo. drgač pa glede špilov nevem js predlagam:

Gow 2

COD5 (ampak zlo ne rt)

rock band

nhl:P

nvem ubistvu mi je vseen

:mirror:

Link to comment

Zdej bi vas prosu, če lahko vsi, ki pridete napišete v to temo, da vemo kolko ljudi približno pride. S suhotom sva se odločila zdej, da če bo manj kot 15 folka prišlo na Lan Party bo Lan Party potekal samo v soboto. Tko, da res prosim vas, da se napišete kdo pride.

Lp Sasuke in Suh0

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.