Skoči na vsebino

[PS2] PS2 controller


2kwik4ya

Priporočene objave

Sicer uradne razlage še nisem nikjer zasledil, a predvidevam, da ti to pomaga pri button-mashingu. Npr. pri FIFI moraš pritiskat trikotnik, da laufaš, če pa vklopiš ta turbo, pa ga lahko samo držiš.

Again, to je samo MOJE mišlenje.

Bom probal to v San Andreasu v kakšni telovadnici na kakšnem kolesu, kjer tudi moraš pritiskati na polno recimo tipko X pa poročam, če je tvoja razlaga resnična :beer:

EDIT: Sem probal in moram reči, da je to to. Če aktiviraš turbo recimo pri tipki X, ti ni potrebno "klofat" po tipki ampak samo držiš.

pscopymz9.jpg

ps2cv4.jpg

Link to comment
Aha, super. Sem že mislil, da sem zgrešil pomen :sweat:

Mimogrede, ta kontroler je super glede na ceno. Dejansko je bolj udoben od Dualshocka 2, ko se ga enkrat navadiš, kljub temu, da je malo manjši.

Ta controller je super. Res je, da je nekoliko manjši, toda ko se na njega navadiš je pa super, pa še cena ni visoka v primerjavi z Dualshockom (14€ vs 40€). Res zgleda nekoliko preveč plastično in nekvalitetno, vendar to ni res.

pscopymz9.jpg

ps2cv4.jpg

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.