Skoči na vsebino

Guitar Hero [vprašanja]


SlashSpeed

Priporočene objave

ej sm poslu zj request da dajo na world tour te muske od TOP GUN : Anthem, playing with the boys, danger zone, niso mi še odgovoril, mogoče bodo dal pod download content.

Aja pa še neki, a lohk pod download content zaston dol potegnem, sej to je zihr ist kt pr xbox. Aja pa je tud pr vs skoz prazno tm?

Link to comment
  • Odgovorov 145
  • Od nastanka
  • Pretekli odgovor

Top debaterji

Top debaterji

ej sm poslu zj request da dajo na world tour te muske od TOP GUN : Anthem, playing with the boys, danger zone, niso mi še odgovoril, mogoče bodo dal pod download content.

Aja pa še neki, a lohk pod download content zaston dol potegnem, sej to je zihr ist kt pr xbox. Aja pa je tud pr vs skoz prazno tm?

Nimaš šans da bodo na tvojo prošnjo dali gor nove pesmi :lol:

Link to comment
  • 3 tednov kasneje...

Tudi jaz sem praktično "rookie" kar se guitar hero zadev tiče in me zanima predvsem če ima kdo izkušnje z nakupom kitare preko ebaya (katerega prodajalca priporoča,...) in ali je možno uporabljati tudi kitaro poslano iz ZDA oz njihovim podprtim formatom? Preferiram pa naročilo iz Evrope.

Za druge, ki ste nakup opravili v trgovini, kaj od tega svetujete...Mediamarkt, Muller, Comshop,...?

Link to comment
  • Pred 1 mesecem ...

Kje lahko v tem trenutko kupim Guitar Hero world tour super bundle (igra,kitara,bobni,mikrofon) za Xbox360??

Preverjal sem in nimajo v bigbang, tehnomarket, platform so na dopustu, point.er, ....

kje so še kake trgovine po ugodni ceni?

Link to comment

kje ste pa vi nabavl gh metallico? res je ne najdem v nobenm mullerju =| sem pa prišel enkrat v tist techmarkt al kaj je že v btcju in vidim ghM k je šibu na tvju in letim do polic in so valda mel samo za ps2/3 -.-

drugače pa jaz sem za kak online samo da si nabavim gold pa dobim ghm. špilam pa na expert in komade nardim ponavadi tam nekje od 93% dalje

Link to comment

Metallico imajo zagotovo tudi v Media Marktu v Seiersbergu v Avstriji. Sem bil tam prejšnji teden, imajo pa tud vse ostale Rock Band Song Pack 2, Rock Band, Rock Band 2, ...

Pa tudi kitare majo na zalogi, bobne, mikrofon in vse kar je z xbox-om povezano.

V glavnem NI DA NI.

Drugač bi pa tud jst šel mal špilat Online.

LP, Ervin

Link to comment
  • 2 tednov kasneje...

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.