Skoči na vsebino

Guitar Hero [vprašanja]


SlashSpeed

Priporočene objave

  • Odgovorov 145
  • Od nastanka
  • Pretekli odgovor

Top debaterji

Top debaterji

emm jaz sem bobne za ps3 uceraj, sepravi v nedeljo narocu pri Platfrom.si. in danes, sepravi v ponedeljek ni odgovora bomo vidl za dons (torek), dobu sem le potrdilo o sprejemu naročila preko sistemskega odzivnika, tam na uni strani kjer lohk pogledas stanje narocila pise pa v teku :mirror: tko da nevem a se jim neda pogledat e-maila al kwa al nimajo na zalogi, sam najbrz bi mi pol kej povedal da nimajo, k sm brou na njihovi spletni strani, da če po 30ih dneh ni robe pol lohk prekliceš al pa počakaš ker očitno ni na zalogi, ma nebom jaz k kreten tm čaku da mi čez en mesec javjo da ni na zalogi :doh: ker butast sistem...

Link to comment

HAHAHAAHAAH ta nova guiater hero bo vsebovala 2 achievemnta en bo 995 gm pa bos mogu igrco igrat 30 let brez d ne bi zadeu noto hahahaaha to smslišu na achieve360points.com preberte na podforumu offtopopic:D

Link to comment

Koj kurac se grejo tile iz platforme? A je tak težko na strani napisat, da nimajo nečesa na zalogi, ali ti to sporočit po emailu, ali bohnedaj, te poklicat po telefonu?!? Neee, jaz jih moram klicat kaj se dogaja z naročilom...

Evo, naročil bobne in kitaro za xboxa 2 tedna nazaj... Nema, jim uvoznik pošlje ta teden... Kličem danes, spet nema, uvoznik pošlje naslednji teden. U kurac vse skupaj.

In potem ti še rečejo, da saj, ni problema, lahko komot prekličete naročilo... Ne, a res?? Takšnega "boli me kurac" vedenja od samostojnega podjetnika pa človek res ne pričakuje. Kot da imajo milijon naročil. Jaoo....

Link to comment

joo men tud že naročil zamuja, ko pa pokličem se mi pa ne javi kwa šele na email sem poslu prjsn tedn če mislejo kej poslat al ne še zj ni odgovora, al pa zadnc je rekla da ni na zalogi, ma a nimajo za eno bogo skladišče da nabavi tam pa ma not ne pa da za vsak naročil posebi naročat, veste kva vam povem mimovrste so najbolj resni, če majo na zalogi pa ti naročiš v delavniku seprav do ene 4ih popoldan maš jutr že doma

Link to comment

Mah, jst sm narocu 19. junija. zdj smo pa 18.julija. v tem casu bi prsu jst ze pes v avstrijo pa kupu tm na eni trznci... :)

Drugace pa upam, da bojo kmal no. Sem ze malo navelican igrati to kitaro non stop... pa kumi cakam da bom lohk odpislu master of puppets od metallice na bobne :rock:

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.