Skoči na vsebino

Lost (pozor, spoilerčki)


Priporočene objave

No a kdo gleda Lost ? Saj veste TV serija ??

No za vse fane kot sem jaz... :beer: ... ju3 torej 4.oktobra bi naj izšlo 6 delov Losta 3 sezone....preostalih 17 jih bo izšlo Februarja 2007.

Torej kako se vam zdi kaj Lost ? Koliko ste pogledali epizod ? ....itd....itd....

No meni se zdi res SUPER, pogledal sem vse dele losta prve in druge sezone.

Katera oseba vam je bila najbolj pri "srcu" ?

Meni definitivno John Locke(Terry O'Quinn) in pa Kate (Evangeline Lilly):

lost_1024x768_oquinn_01.jpg

LOST_Kate_1024x768.jpg

Najbolj pa sovražim Michaela, ker ....:

LOST_Michael_1024x768.jpg

No pa še vi povejte kaj in pokažite ...a ?

followmeontwitter.png
Link to comment
Ma ne vem no. Sicer sem slišal da je kul, samo sem enkrat gledal del ali dva, pa se mi ni zdelo ne vem kaj :zzz: .

ma ti si en čevap!!! lost je nadaljevanka, itak da ti ne more bit tok kul, če ne veš kaj je bilo prej... verjemi pa, da ko enkrat začneš gledat rataš odvisnik... jaz sem mel enkrat 8urni Lost maraton s parim vrečkam tortilja čipsa... lost je kul

aja, pa še nekaj... riddick, če takoj ne zbrišeš unega spoilerja, ki si ga napisal, boš dobu po nagi riti! mislim, kako moreš kaj takega izdat :mirror:

aja, a je kdo gledal prison break? sem slišal, da je tut kr huda nadaljevanka

P.S.: Hugo je car

I want to ride my bicycle...

Link to comment

What ?? Okey !!

Sthanga moj bruder gleda prison break pa je rekel da je ZAKON....tudi sam razmišlam da bi začel gledat tole stvar, kajti sliši se res kewl.

Hugo pa meni ni nevem kaj razen z tem "DUDEEEEEEEE"

Kate pa mi je tak všeč po vseh straneh, kot izgled in kot oseba v Lostu, recimo kaj je naredila pred nesrečo......

No vidim da je večina res zadovoljna z Lostom ! CARJI STE !! :car::car::car:

P.S: Vsem pa se upravičujem ker sem tisto napisal zgoraj v prvem postu (spoiler), upam da nisem komu pokvaril veselja z tem....če ne pa me dajte z sthango po nagi riti :lol:

followmeontwitter.png
Link to comment
ma ti si en čevap!!! lost je nadaljevanka, itak da ti ne more bit tok kul, če ne veš kaj je bilo prej... verjemi pa, da ko enkrat začneš gledat rataš odvisnik... jaz sem mel enkrat 8urni Lost maraton s parim vrečkam tortilja čipsa... lost je kul

Ahaha, totalno predvidljivo, prav vedel sem da boš kaj napisal, hehe...

Brez skrbi, da sem po tvojem priporočilu gledal, še par delov na POPu, uvodni deli pač. Ma ne vem me ne potegne, mejbi te še enkrat prosim za vse sezone, pa da se prisilm da gledam, če je že tako dobra.....

Link to comment
  • Pred 1 mesecem ...
  • Pred 3 meseci ...
  • Pred 1 mesecem ...

Včeraj sem pogledal Lost s03e19 in e20. Danes pa še preostanek kar je zunaj do sedaj torej s03e21. Moram rečt, da je zakon tole kaj se dogaja v Lostu. Zame najboljša serija ever !! Če še niste gledali: Takoj gledat !!!

Pa še nov lik iz Losta mi je tako prirasel k srcu: v vseh pogledih. :love: Naomi :love: Slik ta dobrih pa ne dobite - ok eno vam šenkam, ostale so moje. :fiufiu:

nosurvivorstn1.jpg

[pa še to sliko sem vam pomanjšal ;) ]

followmeontwitter.png
Link to comment
  • 2 tednov kasneje...

To se boji veliko ljudi ! Ampak do sedaj so katali samo Flascbacke, v zadnjem delu pa so pokazali prvi Flashforward, in v četrti sezoni jih bo vedno več. Četrta sezona se pa začne nekdaj februarja 2008. Predvajali jo naj bi 16 delov zapored in ne kot tretjo sezono (7 delov, premor, ostali deli). Dočakali bi naj še 3 sezone (četrto, peto in šesto), katere bodo imele LE 16 delov (vsaka sezona 16!). Lost se bo pa zaključil februarja 2010. Prve 3 sezone so bile res "ah in oh", upam da bo z naslednjimi tremi tako.

followmeontwitter.png
Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.