Skoči na vsebino

PS3 & Samsung T240HD Monitor/Tv Tuner


kolenczan

Priporočene objave

Zdravo,

Imam en problem in sicer: PS3 sem priključil (z HDMI-HDMI) na T240HD Full HD ready 1080p Monitor z tv tunerjom.

Nato pa sem zagnal GTA 4... Grafika-resolucija... je slaba. Zdaj me zanima ali je kaj narobej z PS3 ali je vzrok v tem ker imam monitor z tv tunerjom.

P.S Ali bi bilo bolje če bi PS3 povezal na monitor z HDMI-DVI kablom ?

Hvala za odgovore!

Veseu božič in srečno 2010!

Link to comment

Verjetno ti ni všeč to, da je resolucija špila (se rendrira) dejansko 1152×640 px (640p). Ne laufa ravno veliko špilov na konzolah pri polni 1080p resoluciji.

Drugače pa bi s kvalitetnejšim HDTVjem verjetno nekoliko pridobil na kvaliteti slike in skaliranju v 1080p, ampak razlike dan-noč spet ni za pričakovat.

Lahko si v nastavitvah zaslona (PS3 menij) izklopiš vse resolucije, z izjemo 1080p in prisiliš, da PS3 skalira zadevo. Morda (ne pa nujno) bo tako za odtenek boljše, čeprav zna zaradi tega bolj obremeniti PS3 (in glede na to da GTA4 ni ravno ultra smooth, vprašanje, če je pameten kompromis).

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.