Skoči na vsebino

PS3 Homebrew


sejmon

Priporočene objave

Očitno se tebi to dogaja zelo pogosto oz. pogosteje kot ostalim, morda pa delaš kaj narobe, to je bil nekako moj point!

Popravek ti prinese seveda to, da ne padeš v skušnjavo, ki bi ti posledično lahko banala konzolo :D

Je pa res, da se dokaj pogosto ob različnih popravkih FW ljudem dogaja, da PS3 brikne, le redki pa imajo to srečo, da se jim to zgodi večkrat.

A se tebi to dogaja stalno na isti konzoli, pa ti jo potem popravijo, al na različnih?

BessieSABU.png

Link to comment
  • Odgovorov 205
  • Od nastanka
  • Pretekli odgovor

Top debaterji

Priljubljeni dnevi za debate

Top debaterji

Objavljene slike

Očitno se tebi to dogaja zelo pogosto oz. pogosteje kot ostalim, morda pa delaš kaj narobe, to je bil nekako moj point!

Popravek ti prinese seveda to, da ne padeš v skušnjavo, ki bi ti posledično lahko banala konzolo :D

Je pa res, da se dokaj pogosto ob različnih popravkih FW ljudem dogaja, da PS3 brikne, le redki pa imajo to srečo, da se jim to zgodi večkrat.

A se tebi to dogaja stalno na isti konzoli, pa ti jo potem popravijo, al na različnih?

Misliš, da je res z mano kej narobe? :puppy:

Ali z japonskimi debili, ki niso master coders in nikoli niso bili in izdajo FW za napravo, ki ima vsaj 10 različnih SKUjev brez, da bi testirali kej več kot en dan? :a_a:

Razloge se začne iskati pri najverjetnejšem vzroku... Razen, če si pač član SDF. :mirror:

V glavnem, če misliš špilat Sony Defence Force se pospravi v temo, ki je temu namenjena. In jaz bom šel za tabo, ker te debate ne sodijo sem.

Sem pač povedal, da mi je briklno konzolo... Že tretjič, kar pa nekako ni tako čudno glede na to, da morem updatat vsaj enkrat na mesec.

Ne se zdej usajat. Povej, če maš kej pametnega, sicer greva naprej streljat fanboyizme v drugo temo. :innocent:

To, da mam že tretjič brickano konzolo pa je fact of life... nevem čemu si se začel usajat. No vem... SDF nikoli ne prebavi takih bogokletnosti. Nemorejo biti resnične... niso resnične. :innocent:

hotz-tshirt-thumb.jpg
Link to comment
Usajam se ker me motijo otročarije kot: Sony mi je briknil konzolo..., izdajo netestiran FW... in to je PS3 Homebrew tema, ki nima veze z brikanjem konzole, razen, če si imel odklenjeno...

Firmware 3.42 ima edino funkcijo, da zatre Homebrew... kako to ni povezano? Zjokaj se model... Moja konzola je brikana zaradi Sonyevega nesposobnega odgovora na Homebrew. In ta odgovor se imenuje FW 3.42 in ogromno veze z Homebrewom... Direktna povezave. Neposredna veza.

In kaj je otročjega na tem, da imam brickan PS3?

Kaj je otročjega na trditvi, da niso testali FW? A so ga? Niso, ga. Trditev, da ga niso, kljub temu da ga res niso, te moti zato, ker si SDF. Simple.

Oba bova fasala vsaj opozorilo, ker ti ne pospraviš svojih SDF for v temo kamor spadajo.

Nevem kakšno vezo s to temo pa ima tvoj patetičen poskus diskreditacije moje trditve, da imam brikan PS3 z tezo, da to ne drži, ker ako bi držalo bi ga imeli brikanega vsi... in en odgovor kasneje trdiš, da se to dogaja nekateremu folku ob updatih... Kot pravim... imamo temo v kateri lahko špilamo SDF... izvoli tja, če nimaš druzga kot fanboyistično usajanje. Jaz imam pa brikan PS3... to se še vedno ni spremenilo.

Kar je otročarija je tvoja trditev, ki nima nikakršnih TEMELJEV razen dejstva, da si član SDF:

Če bi držalo to, da ti je FW pokvaril konzolo ne bi bil edini in bi se to zgodilo tudi meni in vsem ostalim.

Druga stvar, ki je otročarija pa je članstvo v SDF...

Brikana konzola je žalostna stvar... ne otročarija..

Izdati netestiran FW za napravo z vsaj desetimi SKUji pa je čisti idiotizem. In otroci po večini, niso dovolj veliki idioti za kaj takega... za to rabiš odrasle idiote, ki so zmožni velikih idiotizmov. :innocent:

hotz-tshirt-thumb.jpg
Link to comment

Lej, če bi ti napisal: moj PS3 SKU xxxx je bricknil, potem, ko sem naložil zadnji FW 3.42 z USA accountom v temo o težavah s PS3 in še opisal brick, črna slika, error ta pa ta... no to ne bi bilo otročje.

Da niso testirali FW, ja kako pa ti to veš, ker je tvoja konzola briknila? Če bi to držalo bi briknile vse v istem SKU-ju. Po vsakem updatu kakšna ali več njih brikne, točnih vzrokov pa jim ni uspelo odkriti, en od možnih vzrokov je reset pregrete konzole po updatu.

Do sedaj še nikomur ni uspelo dobiti tožbo proti Sony-ju, da je update kriv za okvaro konzole. Zasluži pa Sony z vsakim popravilom cca 150€.

Drugače pa glede na tvoje trolanje niti ne verjamem, da se ti je to zares zgodilo ;) in to celo 3x, če pa je res, ti predlagam, da ta jajca od konzole že enkrat vržeš v smeti, ker po toliko letih nezadovoljstva si res ne zasluži, da bi jo še uporabljal, razen če ti je nezadovoljstvo v veselje!? ammm... what?

Kar se tiče Homebrew-a, kdor si ga je želel že kar nekaj časa ni posodobil svojega sistema.

Vsak kupec/uporabnik potrdi pogodbo s Sony-jem, kjer mu dovoli vsakovrstne nečednosti, če se s pogodbo ne strinjaš jo lahko ne sprejmeš.

Mimogrede poleg Backupmanagerja ali obstaja še kak uporaben Homebrew program za PS3?

BessieSABU.png

Link to comment

Mimogrede poleg Backupmanagerja ali obstaja še kak uporaben Homebrew program za PS3?

Se hecaš? :innocent:

Za PS3 imaš že par let tok homebrewa, da glava peče... Seveda, pod pogojem, da imaš PS3, ki podpira OtherOS na katerem imaš nameščeno eno od distribucij Linuxa.

Še celo driverje za RSX (grafa v PS3) v linuxu maš. Čeprav ne podpirajo 3D pospeševanaj tako kot bi bilo treba. 2D dela kot pesmica (brez driverja ne dela dobro niti 2D).

hotz-tshirt-thumb.jpg
Link to comment

...še dobro, da sem na fw3.15

"There is numerous reports of 'Sound Problems,' they seem to be the biggest problem, with sound cutting in and out. Also reports of games like COD:MW2, Battlefield 2: Bad Company, Madden 2011 in crashing or not even loading at times.

Of course with every new firmware update, there is the series of reports of 'bricks,' the PS3 just looping, or frozen forever after the update."

klik

----------------------------

kaj pa ps3break ima kdo kake infote o tem?

klik

EDIT:

32€

______PS1 2MB_____PS2 120GB_____PS3 500GB______

Link to comment

SKoraj vsaki drugi dan izide novi klon. :lol:

P3Free

PS3AVR / TinyAVR

Izšel je tudi en program, ki mislim da je pomemben in sicer.

PKGView

thumb.php?img=img_22691.jpg&w=500&h=400

Za zdaj lahko pogledaš in razširiš nekatere datoteke.

Program je beta seveda.

klik

Sedaj je že toliko klonov na trgu, da sploh nevem katerega se najbolj splača nabavit.

Najboljšje bi bilo verjetno počakat in vzet tistega, ki bo prvi deloval na fw3.42

______PS1 2MB_____PS2 120GB_____PS3 500GB______

Link to comment

Sam sem "shekal" ps3 s pomočjo telefona HTC Magic. Dela vse, homebrew in backup. Za homerew aplikacije in novice s tega področja je kul stran: http://www.ps3-hacks.com/

Bedno je pa ko ne moreš igrat online in it na PS network in moreš bit na 3.41. Drugače tudi ne vem zakaj se ne da namestiti popravkov za igre. Popravek prenese, vendar ko bi ga moralo namestiti javi error. Tudi pri ogrinal igri zagnani iz blu-raya. Verjetno je povezavo kaj s tem, če je omogočen exploit.

Fora je tudi da more biti telefon ob vklopu ps3ja priklopljen na ps3 preko usbja, ker se ta hack izvede ob vsakem zagonu konzole. Sej to je po eni strani kul, ker imaš v bistvu nedotaknjeno konzolo, ko nimaš povezanega katerega od usb načinov hacka.

Ker mi je glupo da morem telefon vedno flashat s eneablerjem za ps3, ga rebootat, spet flashat nazaj itd. razmišljam o tem da bi si nabavu usb key. Samo ne vem katerega? Neki poceni pa dobro. :-) Ali je bolj smiselno nabavit programersko usb vezje?

Link to comment

Rumor: PlayOS – First Custom Operating System for PS3?

PlayOS is a Linux-Based system.

It takes up 730MB of your external hard drive as it runs off External Media (Backup Manager).

Easy to use.

Built-in dedicated web browser “PlayBrowse”.

Compatible with 3.41 only.

You need to have a development board! Will not work with mobile phones except the Nokia N900 (Will have to look into this).

Video coming soon.

Hardware acceleration (just like OS X) enabled. This means .mkv files in 1080p!

Support for file types:

.zip

.tar

.gz

.mp3

.avi

.mp4

.divx

.exe – ONLY PlayOS Coded ones! Windows applications will not work with this.

ara1-538x403.png

ara2-538x403.png

ara3-538x403.png

______PS1 2MB_____PS2 120GB_____PS3 500GB______

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.