Skoči na vsebino

Ekskluzivno:Gears of War 3: Fenix Rising Map Pack


Bessie

Priporočene objave

No ker ne grem na koncert:sweat:, gremo lahko danes horde.

Ampak rabimo še enega kot je omenil že Bessi. Je kdo?

Aja grem pa v kratkem po PS3, ampak samo zaradi dveh iger.:)

A Uncharted je co-op?

A je blo tega treba.... zdaj ste me zrajcali s to PS3jko, pa še novo leto je pred vrati :yes::no_no:

Retired achievement whore!

 

 

Link to comment

Uncharted campaine ni Co-op so posebej misije, podobno je pri SOCOM4 in drugih igrah, dober Co-op je v R3, pa se mi zdi, da boš našel še kako igro za preigrat... če bi nam ratalo naredit ekipo za SOCOM Confrontation ali pa MAG bi bilo pa sploh hudo! Meni je bil zelo všek tudi inFamous 1, dvojke pa še nisem igral, za prste oblizni je tudi Heavy Rain... to kar prihaja pa zagotovo Starhawk in dust 514...

bi imel,potem na obeh konzolah KSi ekipo :beer:

BessieSABU.png

Link to comment
Uncharted campaine ni Co-op so posebej misije, podobno je pri SOCOM4 in drugih igrah, dober Co-op je v R3, pa se mi zdi, da boš našel še kako igro za preigrat... če bi nam ratalo naredit ekipo za SOCOM Confrontation ali pa MAG bi bilo pa sploh hudo! Meni je bil zelo všek tudi inFamous 1, dvojke pa še nisem igral, za prste oblizni je tudi Heavy Rain... to kar prihaja pa zagotovo Starhawk in dust 514...

bi imel,potem na obeh konzolah KSi ekipo :beer:

do nadaljnega ne sledim več tej temi ! :a_a:

upam, da ni prepozno, ker me ima, da bi kar do goblina skočil :cryingeyesout::cryingeyesout::cryingeyesout:

Retired achievement whore!

 

 

Link to comment

Aha tale dva, da bi med drugim delal...

The Host with the Most (25G): Host a private Horde Match with a party of 5 players on any Horde Command Pack map (any difficulty)

Places to See, People to Destroy (25G): Host a private Beast Match with a party of 5 players on any Horde Command Pack map (any difficulty).

Ja itak ane!:masterchief:

BessieSABU.png

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.