Skoči na vsebino

[Uradna tema] Oblivion


shoelace

Priporočene objave

  • Odgovorov 259
  • Od nastanka
  • Pretekli odgovor

Top debaterji

Top debaterji

Včeraj sem probal Shivering Isles (slab 1GB download z livea). Prvi vtisi: igra sedaj ko se zažene, traja še kake pol minute da se naloži še ta dodatek (približno 20s dalj kot prej, ko sem imel le 3 male dodatke). Ko si enkrat notri, traja približno 24 ur, da se ti pojavi okno z novim questom. Potem preprosto greš do otočka na sredini jezera in si notri. Nisem še veliko igral, vendar za začetek novi svet deluje drugačno kot stari (manj realističen, ogromne gobe namesto dreves), vendar vseeno izgleda čudovito.

bobyx.png
Link to comment
  • 2 tednov kasneje...

Ko sem danes igral Oblivion, sem postal vampir, medtem ko sem spal. Nisem spal izven mesta. Spal sem v Cloud Ruler Temple. Ko sem se zbudil se mi je prikazalo neko besedilo in postal sem vampir. Ali obstaja kakšno zdravilo proti vampirizmu?

Sedaj, ko moram pobiti spy-je od mythic dawn mi Jauffre reče, da moram v Brumi poiskati nekega Captaina Bard-a al nekaj podobnega ampak jaz ga nikjer ne najdem. Morda kdo ve kje bi se nahajal? :headscratch:

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.