Skoči na vsebino

[Uradna tema] Oblivion


shoelace

Priporočene objave

  • Odgovorov 259
  • Od nastanka
  • Pretekli odgovor

Top debaterji

Top debaterji

  • Pred 4 meseci ...

oblivion ti garantira tut 100 ur playtimea, ce se ne bos osredotocil samo na glavno zgodbo...

kar se vampirizma tice sem imel podoben primer...poskusil sem vse od opravljanja in dokoncanja vseh nalog za brotherhood, do spanja po taborih, votlinah, zabaceih koncih...cakam, spim, cakam, besinim...kr neki...vampirizma pa od nikoder...le malo glava boli :P:crazy:

Link to comment

Potrbujem pomoč! Joufre nama z Martinom noče več sledit do tistega templja, za tempelj pa potrebujem ključ. A kdo ve kaj naredit? In glede umora vampirja: moral bi bit stražar, da bi dobil informacij, a ga nikakor ne morem ubiti, ker še nisem dovolj močen. Upam, da boste lahko pomagali. Ker se že cel dan mučim s tem in mi nič ne uspe :crybaby:

Link to comment
  • Pred 1 mesecem ...
  • Pred 1 mesecem ...
  • 2 tednov kasneje...

Verjetno si kaj ukradel ali koga ubil tako kot pravi mlaky! In če si to imel ukradene predmete pri sebi te vržejo v ječo ali pa plačaš krajcarje!

Meni se je isto zgodilo kot tebi, ker na začetku še nisem čisto dobro vedel kako pa kaj in sem sunil eno malenkost, ki sem jo takoj vrnil samo je bilo očitno prepozno!

mlaky: kako daleč si v "main story"?

Xsiluro.jpg

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.