Skoči na vsebino

XCM XFPS 360 Prototype !!


Samotar

Priporočene objave

  • Odgovorov 81
  • Od nastanka
  • Pretekli odgovor

Top debaterji

Priljubljeni dnevi za debate

Sawyer: Huh? Nimam časa sploh igrat konzole,

po tvojih merilih sem še precej v letih stric,

ki mu igranje konzole ni na prvem mestu.

Vseeno pa z užitkom odigraam kak GOW.

Bom potestiral ta vikend pa javim..

Lp

Oh RLY? Ze samo fact da si kupo to zadevo trdi cisto kontra kaj tu pravis. Jaz igram konzolo samo da gre cas mimo recimo. Igre so pa tak 99% totalni drek :ihih:

Link to comment
Em kupil sem ker sem načeloma bolj pc gamer no xbox je moja prva konzola pa se mi še vedno po miški kolca....če razumeš?

Takole za priklopit ta jebeni kontroler rabiš žični kontroler, ki pa ga nimam

tako da zgleda tudi probat ali dela ne morem?

Mah sej ti verjamem malo heca pac. Meni je Xbox tudi ze totalno lame. Osebno ne mislim niti tolara vlagat vec v njega tak mi ze 1 tedn v skatli sedi. Najreje bi ga prodal dalje samo kaj te vem mogoce se pa pride kdaj kaka bolsa igra samo vse kaj bi me teoreticno zanimalo bo izdano za PC tudi lol. Ocitno se vidi da je MS Vista, MS Xbox prakticno ista smer.

Link to comment

Saj pravim v navodilih piše, da moraš adapter priklopit na xbox v usb port(na adapterju) pa žični kontroler, ki ga nimam drugače ne gre sem probal priklopit brez kontrolerja pa ni šlo? Po tem ko adapter zazna kontroler izklopiš in priklopiš miš in tipkovnico. in to je to.

Link to comment
Saj pravim v navodilih piše, da moraš adapter priklopit na xbox v usb port(na adapterju) pa žični kontroler, ki ga nimam drugače ne gre sem probal priklopit brez kontrolerja pa ni šlo? Po tem ko adapter zazna kontroler izklopiš in priklopiš miš in tipkovnico. in to je to.

Ja v navodilih piše točno to, kar si povedal Tikej. Očitno potrebuješ "wired" xbox360 plošček, da to XCM čudo deluje! To je pa kar malce neprijetno, ker nas ima večina "wireless" ploščke! Velik minus za XCM, če je nastavitev tako neprijetna oz. si moraš zraven omislit še ožičen X plošček, ki ga rabiš samo na začetku pri namestitvi!

Xsiluro.jpg

Link to comment

As you may be aware, the Xbox 360 traditionally doesn’t support a mouse and keyboard. To become ‘recognized’ by the Xbox 360, the XFPS adapter requires you to plug in a WIRED controller to one of the USB ports on the adapter. As soon as it is plugged in, the XFPS 360 will be assigned to the Xbox 360 and you can then removed the wired controller used to get the device detected.

Direkt brezveze.

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.