Skoči na vsebino

Kje kupiti Xbox 360 in stvari ?


Repminister

Priporočene objave

Lep pozdrav!

Na hitro eno vprašanje: Ali se mi splača kupiti 1600 točk za 18,22€ (poštnina zastojn) na Ebayu?

To sprašujem ker nevem koliko je vredna 1 točka (ali pa 10 točk npr.). Ali se mi bolj splača nakupovati z MasterCard-om oz. Viso Electron? Nevem še katera prime, ker se nov kar se tiče Xbox-a360, ga imam komaj 2 tedna.

Disk sem prav tako kupil na Ebayu iz Hong Konga za 26,48€ (poštnina zastojn) 20GB .. Je ugodno?

Hvala za odgovore. :beer:

Xbox 360 Gamertag: Ever SLO

PlayStation 3 & PSP Account: Ever_US

Nintendo Wii Friend Code: 1199-3843-9490-3105

Link to comment
serbus! skratka, božiček je tu, jas pa si nameravam nabavit 360tko.

skratka, v comtronovi trgovini sem opazil to

http://www.shrani.si/f/1A/122/3dKmh7LG/10122008397.jpg

a slučajno ve kdo kolko resnice je v tem ? ker se mi zdi po eni strani čisto neverjetno in idiotsko, po drugi pa povsem priročno :mwahaha:

Žal ti bom pokvaril veselje. Gre za tiskarski škrat. Comtron ne prodaja modanih Xboxov.

Link to comment
haha, 3 možnost..

Harvey Norman-239,90€ Premium paket, brez igric :)

Ali si tako prijazen in poveš kdaj je bila konzola narejena MFD in če pogledaš zadaj na konzoli ali je 12.1A ali 14.2A ?

TNX,

Tom

Bullshit_detector4_zps923951f6.gif

FOLK NE VE KVA KOK JE TO DBEST K PRIDM U ŠTRCUNO SONY ACS KUPM NOV TV, NOV DVD , PLEJSTEJŠN 2, VSE KAR HOČM ŠE TAMAU PSP NOV FOTOAPARAT K NARDI KLIK KLIK ČE OSTANE NEKI FLIK KUPM ŠE MEMORI STIK TRGOVINA SONY ACS NASPROTI KINA ŠIŠKE

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.