Skoči na vsebino

Kje kupiti Xbox 360 in stvari ?


Repminister

Priporočene objave

evo, včeraj zvečer naročil, danes zjutraj pa sem dobil. kodo sem vtipkal v xbox, in mi je napisalo da sem vtipkal kodo za xbox live 1 month gold.. Torej poslal mi je kodo za 1 mesec golda (£4.99) namesto kodo za 4200 mspoitnsov (£34.99)

Pisal sem mu, ampak ni še odgovora.. #$%"$&//!! :)

BuffaloMih.png
Link to comment

Po nabavi kode nism sprva dobil nč, nakar sm poslov mail, ker mogoče ni blo vredu z emailom in sm sporoču še to naknadno na tisti mail. V jutro (27.) sm dobil odgovor, češ da moj address ni comfirmed, kar sploh nevem v čem je fora, key paypal čis vredu dela, še zmerej je, tu pa moj address ne igra nobene vloge in sm poslov nazaj podatke, potrdu da so enaki, samo zdej ni blo odziva nič. Bom šu na fazo 3, na skype bom moril.

Gi out.

GiF0x.jpg
Link to comment

Zdej sm reveža pustu čez vikend, si mi pa dal pobudo, da zdej mal pridem zadevi na jasno, če le dobim kak odziv.

Drugače pa, kuko prek Microsofta plačuješ? Meni ne prime sploh kartica, oz. mi je ne priznava ker pač podatki niso enaki zaradi države.

EDIT:

[14:16:12] {GiGi}: Hello again, I'd just like to know what's the status of resolving the issue with my purchase, which was made on 27th, when I bought 4200 Microsoft points over the Definiteplay webside. You said there were some problems with the unconfirmed address which I confirmed over the email I sent later that day. I do not wish to complicate the unnecessary things even more, I just want the item I paid for, or my money back. I do believe this is not that big of a debacle which couldn't be solved in a fast and simple way. You may leave me a message here or send me an email to: fukusmukus@gmail.com

Thank you for your cooperation in advance,

Gregor.

[14:18:06] Alex, Definite Play: Hi

[14:18:08] Alex, Definite Play: Sorry about this

[14:18:13] Alex, Definite Play: I have just emailed you your code

[14:20:09] {GiGi}: Thank you, will check this code momentarily

[14:26:29] {GiGi}: Everything seems to be in order. I will probably make use of your services in the future, just needed to be sure if the whole thing works out. Thank you again.

[14:26:55] Alex, Definite Play: Thanks

Zadevo se očitno da zrihtat v dveh minutah, če se le hoče, tko da v mojem primeru je vse vredu, 4200pik za manj kot 40eur.

GiF0x.jpg
Link to comment

ok, tudi jaz sem dobil danes svojo kodo za 4200 msp. napisal sem mu par mejlov, na koncu sem mu že rekel da mu plačam tistih 5 funtov za napačno kodo, kaj mi je poslal, pa je reko, da v opravičilo mi daje kodo za 1 mesec zastojn :) .

V bodoče mislim da bom še kar naprej pri njem naročeval.

BuffaloMih.png
Link to comment
ok, tudi jaz sem dobil danes svojo kodo za 4200 msp. napisal sem mu par mejlov, na koncu sem mu že rekel da mu plačam tistih 5 funtov za napačno kodo, kaj mi je poslal, pa je reko, da v opravičilo mi daje kodo za 1 mesec zastojn :) .

V bodoče mislim da bom še kar naprej pri njem naročeval.

Kako pa je z plačilom? Verjetno bom odslej tudi jaz kupoval pri njem ;)

Danes dobil svoj težko pričakovani rdeči xbox :)

p3250176.jpg

Dobil sem ga pa celo v Sloveniji. Natančno v comshopu. Naj bi imeli edinega po vsej sloveniji looks like im the lucky one. :D

Sharksy.png
Link to comment

no ne zamenjajo več ker so dobili mail iz nemš� da imajo preveč �h rror-ju in zdej jih sendajo nazaj v nemčij�pa jih un tm kao poprqavjo moj frend ga je dau tja pa so rekl d ga dobil cez 3 tedne dubu ga pa ni 1 mesec pa pou pol so mu pa u mullerji kr nouga dal :D

Link to comment
  • 2 tednov kasneje...
ima kdo kaj izkušenj z njim oz. z nakupom, piše da za 250€ dobiš gold membership in 60gb premium, tanov jasper 65nm CPU and GPU ?? Je kdo kupil pri njemu ? Lp http://www.bolha.com/oglas382813414

?? predvsem se mi zdi sumljivo pri gold membershipu, ker tega ne morš probat, prideš domov in je navaden silver

Vsi, ki se prijavijo na xbox live, dobijo 1 mesec gold.

Retired achievement whore!

 

 

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.