Skoči na vsebino

Kje kupiti Xbox 360 in stvari ?


Repminister

Priporočene objave

Tile ki so zdaj v prodaji se ful manj kvarijo kot starejši modeli, tak da ni panike, da bi se kaj pokvarlo. Ti kr nabavi.

moj xbox je str 14 dni pa je falcon tko da... sam jst se ne sekeram ( za enkrt) če majo statistiko se mi zdi 30% bi mogu met smolo da se mi pokvar ane polek tega je pa u garanciji ane tko da če je kej narobe znim se bo pokvaru zdej in ne čes 13 meseceu

Link to comment

Drgač se falconi kvarjijo precej čez 50%, pravijo ljudje po forumih. In pokvari se ti lahko kadarkoli, da ne boš preveč 100% da si varen. Enim se pokvari tudi po par letih. Imaš pa 3 leta garancijo (razen v bignangu je ne priznajo, če si kupil tam, si najebal), tko da si lahko 3 leta miren.

Link to comment
Drgač se falconi kvarjijo precej čez 50%, pravijo ljudje po forumih. In pokvari se ti lahko kadarkoli, da ne boš preveč 100% da si varen. Enim se pokvari tudi po par letih. Imaš pa 3 leta garancijo (razen v bignangu je ne priznajo, če si kupil tam, si najebal), tko da si lahko 3 leta miren.

ja kupu sm ga u bigbanu drgač pa glede teh 50% to sigurno ni možno sej gre usak izdelk čes neke teste standarde... sej ne morš ti prodajat izdelka k se pokvari usak tadruk al pa še več...

in kaj mi pol priporočate nej ga mal sam pohabm ( mislm tko na kkšn konkretn način...)

sej mobitel sm že vrnu enkrt na padu mi je u bazen pol sm ga pa ORNK presušu in vrnu so mi ga brez beset zamenal...

Link to comment

Mah ne brez veze ga odperat sej zdej za enkrt ne bom mislm pol u kkšnm 10 mescu bom to naredu utperu ga pa zihr ne bom zrt nalepke ne morš je to kr tko dol dt pomoje an... jst ga bom tkrt raj kr u brisače zaviu in to je to pomoje bo za kšno urco gotou... pa kr dobr ga bi mogu zdelat an da mi ga nebi dal sam na servis k pol brez veze jst hočm da mi ga zamenajo :)

Link to comment
drgač pa glede teh 50% to sigurno ni možno sej gre usak izdelk čes neke teste standarde... sej ne morš ti prodajat izdelka k se pokvari usak tadruk al pa še več...

Od kje pa misliš da je xbox dobil sloves RROD machine?

kukr kol sm brau po netu nej bi stvar zgledala cca tko starejši ot falcon majo cca 35% falcon 10-15% jaspher ma pa 1-5%

sej tut če je to 35% je TO ZLO VELIK a je pol sploh kdo k ma xbox str recimo 3 leta al pa več? mislm da sm nekje prebrau da dobro dela dandanes še 65% prvih prodanih xbox360 še pred usmi izbolšavami...

Link to comment

Ve kdo kaj več povedat o Xboxih v Muellerju? Če je kdo tam kupoval pred kratkim? Danes sem klical v BTC, pa imajo samo še enega, še ta je rezerviran, glede cene nisem mogel nič pametnega izvedet, ker komaj vejo, kaj je to Xbox, jaz pa rabim Arcade model. Jutri bom šel spotoma tja, da vidim kaj majo, ker so mi rekli, da dobijo robo. Če iz tega ne bo nič me zanima, v kerih Muellerjih se še da dobit te konzole? LJ-čopova, LJ-rudnik, Kranj - tam majo kaj zaloge?

Link to comment
  • 3 tednov kasneje...
  • 2 tednov kasneje...

Kakšne zanimive izjave,.. pred 4 leti bi se ljudje grizli za trgovino v Sloveniji, ki ima na polici xbox konzolo, da o dodatkih, Live, Ms pikah sploh ne govorim,...danes imaš vse pred nosom v Sloveniji vse in je težava, ker moraš odšteti par evrov več!??( Da ne boš mislil, da je ostalim evropskim državam všeč, kar se grejo Angleži s cenami, temu se dejansko reče nelojalna konkurenca, vendar imajo seveda protekcijo od big mame onkraj luže) In da ne govorim o tem da Microsoft Slovenija sploh nima XBOX programa v svojem segmentu, ker MS Devices and Entertaiment divizije v Sloveniji ni,.. posledično so cene višje, ker gre blago še čez enega distributerja,. podpore s strani MS pa itaq ni..Ko sem hotel kupit Xbox360 HD DVD sem ga moral uvozit iz Azije,.. Ko sem delal opise za dodatke sem imel nemalo težav, da sem prišel do njih. Če bi vse to kar imamo zdaj imeli 4 leta nazaj, je vprašanje kako bi se godilo Sonyevemu PS3 pa naj bo "fat" ali "slim izpeljanka.In roko na srce razen Blue-ray predvajalnika nisem zasledil nič drugega s čimer me je prepričal za nakup. Hvala bogu, da obstaja še kakšno podjetje poleg Mullerja, ki se ukvarja z uvozom Xbox360 te dejansko nepravično spregledane konzole v Sloveniji, zaradi iger, LIVE storitve, in še česa,...drugega kot da rečem zanimive izjave res ne morem,... :beer::beer:

Xsiluro.jpg

Link to comment

Stari, če bi blo samo par evrov si nihče nebi delal preglavic z delanjem raznih vis in mastercardov. Fora je, ker naše predobre trgovine nabijejo gor 40%+ marž, in se mi za nji gladko jebe.

Live dobim na mail, brez da bi moral it v trgovino, dobim ga za pol ceneje kot če bi ga šel kupit v big bang.. Če kupiš v sloveniji si ali bedak, ali pa premlad za kartico.

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.