Skoči na vsebino

Kje kupiti Xbox 360 in stvari ?


Repminister

Priporočene objave

  • 4 tednov kasneje...
  • 2 tednov kasneje...

Tu je ena trgovina, na katero vsi pozabljajo(mo). Ima pa kljub vsemu par zanimivih stvari, čeprav je site design prav nezanimivo grd. No, najbrž boš našel kar iščeš, čeravno boš mogoče čakal kak dan več.

Sicer pa mam tudi jaz eno kitarico doma, ki že dolgo ni bila uporabljana, ampak se mi je kljub temu ne da prodat, ker sem prelen, da bi jo nesel na pošto. Pa še škatle nima. Podobno je z volanom, ki sem ga dobil za darilo in darila se naj ne bi prodajala naprej in pa s fightstickom...

NitroBlast90.jpg

Link to comment

Ma ja, neki prehistoric design majo, vse je pisano, pisave so šestnajstih različnih velikosti in vse polno je nekih kratic, ki vse skupaj še bolj zmešajo. Imajo pa par zadev na zalogi in no, kitarice so vmes.

Glede volana je pa tako... v enem predalu mi leži že par mesecev, uporabil sem ga enih parkrat s Forzo, potem sem ga pa pospravil ker nimam niti mizice pred TVjem, niti ne igram dirkačin toliko, da bi se ga navadil uporabljat. Prodal bi ga za kakih 60, 70€, je pa spet problem, da najbrž več nimam škatle in ne vem kak bi ga spravil čez pošto :D

NitroBlast90.jpg

Link to comment
  • 4 tednov kasneje...

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.