Jump to content
Repminister

Kje kupiti Xbox 360 in stvari ?

Recommended Posts

ma ce sploh nism mogu padt v filing...use je blo tko cudn :lol: po sm pa obupov pa spet probov bla bla bla... :eye: no uglavnem zj je pa res kul spilat pred pada

Kako se znajdes z joypadom je stvar cloveka. Mogoce ga obvladas ze ob prvem dotiku, mogoce nikoli. Kakorkoli ze, se mi zdi da ti z malo volje, ne bo zal.

A mislite da bo imel Muller tudi bundle pakete, drugače kdaj pride uradno xbox 360 v Slovenijo?

A mislite da bo imel Muller tudi bundle pakete, drugače kdaj pride uradno xbox 360 v Slovenijo?

Uradno nikoli :>

Uradno nikoli :>

No ja tega se ravno ne bi upal trdit, verjetno v bljižni prihodnosti še ne bo uradno podpore v Sloveniji. :thumbdown: Več kot nas bo lastnikov, večja verjetnost je, da bo nekoč uradno tudi Xbox podprt s strani Slovenskega Microsofta, "That will be the day"!:thumbup: Vsi Xbox lastniki upamo, da bo to čimprej seveda!!! :doh: Še dobro, da imamo Mullerja, ki nas sploh zalaga s X360 konzolo in nje dodatki, kljub temu, da ni direktne podpore MS Slovenija!!

Muller vsaka čast :beer::beer::beer:

Sem popoldan klical v Mullerja in so rekli da jih dobijo v ponedeljek dopoldne, komi čakam. (v harvinormanu jih majo cel kup :crazy: ) :beer:

Kar naj jih imajo, po 455€. :crazy:

Kaj to 360+GOW paket? V MediaMarktu v Avstriji ga imajo po 415€. :tard:

Citiram: Naš cilj je postati najbolj uspešna trgovina z igralnimi konzolami v Sloveniji, zato zagotavljamo vsem našim strankam najboljše in najbolj konkurenčne izdelke, tako po kakovosti kot tudi po ceni (playgame.biz)

Ne mi s takam bučam! :doh:

cene:

- live vision kamera - 70 evrou

- en hud box za 800 evrou .....

+ buče na kvadrat - konkurenčne cene nj me brcnejo v rit :tepen: - sj nismo na bunčkarije.net

Citiram: Naš cilj je postati najbolj uspešna trgovina z igralnimi konzolami v Sloveniji, zato zagotavljamo vsem našim strankam najboljše in najbolj konkurenčne izdelke, tako po kakovosti kot tudi po ceni (playgame.biz)

Ne mi s takam bučam! :doh:

cene:

- live vision kamera - 70 evrou

- en hud box za 800 evrou .....

+ buče na kvadrat - konkurenčne cene nj me brcnejo v rit :tepen: - sj nismo na bunčkarije.net

word :china:

Samo za informacije:

Na Playgame se splača kupit določene stvari ki so v akciji. No jaz sem kupil GC kontroler in GC memory card in sem za vsakega odštel 2k, ni bilo nobenega znižanja, pa še SpeedLinkova sta. Nekatere stvari so pa drage da glava boli.

Majo M$ točke ? pa Live kartice?

Pa katere igre majo na zalog (GoW, COD3, Oblivieon...)?

So skos zasedenie ko jih probam doklicat

Majo MS točke, kamero, mem kartice, univerzalne daljince,..samo Live kod nisem nikjer zasledil,.Špilov pa na žalost nisem gledal!

A se da kaj rezervirat po telefonu ?

K bi naredu samomor sred trgovine če ga ne bi mel

Seveda se, da rezervirat po telefonu! Samo to naredi čimprej če želiš Premium verzijo, Core bo sigurno na zalogi!!