Skoči na vsebino

TV


kilzorz

Priporočene objave

  • Odgovorov 148
  • Od nastanka
  • Pretekli odgovor

Top debaterji

  • Pred 1 mesecem ...

Sam si lastim 32R76B in je soliden lcd in tud cenovno ugoden in ima game mode, pri katerem se močno opazi razlika v sliki. Seveda če imaš lcd brez tega se pač navadiš na sliko in ti bo vseeno lepa ampak game mode je vseeno dost fina zadeva, vsaj v praksi je vidno, tehnično pa pojma niamam kaj naredi

NinjaKlan.gif

xFire: spankrock

Link to comment

Namesto drage Plazme ali LCDja bi se veliko bolje splačalo kupiti HD projektor...

Ja kateri HD projektor pa priporočaš za Xbox 360.

Iz projektorjev se glih ne razumem najbolj. Kaj ta bi bil dober za Xbox 360?

http://www.bolha.com/oglas2209459

ok projektor je minimalno vsaj 2000€ in naprej....OPTOMA, Infocus, Mitsubishi, Sim2, Toshiba, Panasonic....

Rabiš še projekcijsko platno, sicer to ni to. Dobero platno = mučos €

Projektor + svetloba dneva = no go

TV = kadarkoli, kjerkoli

V Sloveniji praktično ni pametne demo sobe, kjer bi si kot kupec lahko kaj ogledal in prodaja načeloma nima pojma o pojmu, žal.

Bullshit_detector4_zps923951f6.gif

FOLK NE VE KVA KOK JE TO DBEST K PRIDM U ŠTRCUNO SONY ACS KUPM NOV TV, NOV DVD , PLEJSTEJŠN 2, VSE KAR HOČM ŠE TAMAU PSP NOV FOTOAPARAT K NARDI KLIK KLIK ČE OSTANE NEKI FLIK KUPM ŠE MEMORI STIK TRGOVINA SONY ACS NASPROTI KINA ŠIŠKE

Link to comment

Jaz sem trenutno pred nakupom projektorja in pri mimovrste me pride takole:

Projektor BenQ W100 = 703,69€

Platno Metroplan BP180LM (180x180 cm) = 96,77€

5.1 Zvočniki Genius SW-HF5.1 5000 = 116,43€

Projektor ni vrh ponudbe vendar pa je za svojo ceno po vseh testih zelo dober nakup.Ni pa to čistokrvni HD projektor.

Če ima človek na voljo še večji proračuna pa se lahko že zmišlja pri nakupu.

Ta projektro je ocenjen tudi,da deluje zelo dobro v svetlih prostorih kar je dobro bi rekel.

Link to comment
Jaz sem trenutno pred nakupom projektorja in pri mimovrste me pride takole:

Projektor BenQ W100 = 703,69€

Platno Metroplan BP180LM (180x180 cm) = 96,77€

5.1 Zvočniki Genius SW-HF5.1 5000 = 116,43€

Projektor ni vrh ponudbe vendar pa je za svojo ceno po vseh testih zelo dober nakup.Ni pa to čistokrvni HD projektor.

Če ima človek na voljo še večji proračuna pa se lahko že zmišlja pri nakupu.

Ta projektro je ocenjen tudi,da deluje zelo dobro v svetlih prostorih kar je dobro bi rekel.

FYI, ta projektor je Native 854x480 Pixels, to nima veze z HD.....to so Lego kocke.........

O platnu nebi pisal, za 100€ ti svetujem da narediš svoje platno, okvir iz lesa, ga oblečeš v črni/siv žamet - nima leska in je pasiven material, zato ker ima to dober občutek pri gledaju, se pravi kjer je "gledalna površina", letvice v XXXX, nato se napne rolo širokega foto papirja. Tako platno je cenovno zelo ugodno, kvalitetno pa je primerljivo z zelo dobrimi platni, ki so BTW lahko tudi v več tisoč €. Polej si na primer kako narediti na http://www.projectorcentral.com/diy_screen.htm ali pobrskaj še sam.

Še to, ocenjen da dobro deluje v svetlih prostorih je kup bedarij, poglej poslvone prezentacije so eno, ko je vseeno kako izgledajo grafikoni in drugo, film/konzola pa je drugo, zavedaj se da je ČRNA tako črna kot je v momentu temna površina kamor projeciraš, projektor ne projecira črne/teme. Zato profi videofili uporabljajo najhujše projektorje v povsem svojih mini kino sobah, dostikrat tudi z sivimi platni, primer Optoma GrayWolf, ki so dobesedno sivkasti, zato da naredijo kontrast še boljši in barve bolj žive.

V vsakem primeru TI toplo svetujem da probaš oz. zahtevaš preizkus predno kupiš zadevo, naj ti ustrežejo.

Bullshit_detector4_zps923951f6.gif

FOLK NE VE KVA KOK JE TO DBEST K PRIDM U ŠTRCUNO SONY ACS KUPM NOV TV, NOV DVD , PLEJSTEJŠN 2, VSE KAR HOČM ŠE TAMAU PSP NOV FOTOAPARAT K NARDI KLIK KLIK ČE OSTANE NEKI FLIK KUPM ŠE MEMORI STIK TRGOVINA SONY ACS NASPROTI KINA ŠIŠKE

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.