Skoči na vsebino

[Uradna tema] DS Lite


Anduril

Priporočene objave

1. Lahko, da bodo v Mullerju dobili konzole (a ne pred ponedeljkom, saj jim šele takrat pripeljejo robo), ampak jih ne bodo prodajali, ker rabijo še nekaj časa za prevod navodil; prevod pa so dolžni narediti po zakonu - tako mi je rekel prodajalec.

2. Muller ima evropske cene, torej bo Lite stal ~36k.

Link to comment
  • Odgovorov 411
  • Od nastanka
  • Pretekli odgovor

Top debaterji

Top debaterji

Objavljene slike

Maš tudi cenejše Lite, sicer potem poštnina no, bla bla bla....

Ko te dobijo cariniki in plačaš še 15 jurjev carine ali pa boš imel mrtve piksle, ne jokaj.

Ju3 nebi rekel da ga boš dobil, ker še rabijo en čas da navodila spremenijo v naš jezik...

A ti ga boš pa kar jutri od LikSanga dobil ... optimist. In po mojih informacijah bodo prevedli, ne - spremenili.

Ja kje pa je kak muller ?? razen BTC LJ ?

Na Čopovi. 'Nuff said.

[__<(^.^<)_____ascii_userbar_user_]

Link to comment

DS Lite se danes (po pricakovanjih) ni prisel v Slovenske Mullerje. Trgovec mi je na Copovi rekel, da pride ze v ponedeljek. Sicer ne vem, ce bi to verjel, ampak recimo da mu. Pravtako je dejal, da bodo verjetno na voljo tudi v ostalih Mullerjih, specificno sem vprasal za mariborskega, ker se bom pac tam nahajal tisti dan.

No kakorkoli, DS Lite bomo toraj igrali prej ali slej, vsi njega zeljni. Itak se nam do prihoda Novih Mario Bratov nikamor ne mudi. Ajmo nabijat zogo ven!

Link to comment

Pravkar nazaj iz Trsta :cool: . Občutek je odličen, DS je iz grdega račka zrastu v prelepega laboda :) . Sm dolgo kolebal med črno in belo, na koncu pa sm se odloču za slednjo. Najprej OMG, teh brightnesss :hyper: ; zaslon je res odličen, prav polepša špile. Morm pohvalit tudi nov stylus, ki je večji, drsnika za glas in vklop sta kul in last but not least, gumbi in križec so kvalitetnejši. Filing je res odličen, zdej samo še čakam na NSMB.

Še par minusov:

-Že prej tihi zvočniki so še tišji

-Start/select sta slabše postavljena

-špili za GBA štrlijo vn. Raje bi mel malo večjo konzolo.

P.S. Priporočam obisk Mediaworlda v Trstu, kjer ima Nintendo eno luštno, rahko geekasto prodajalko, ki povrhu vsega še flirta s tabo, če si Nintendofil. No, vsaj z mano je :D

MatijaB.gif
Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.