Skoči na vsebino

[Uradna tema] DS Lite


Anduril

Priporočene objave

  • Odgovorov 411
  • Od nastanka
  • Pretekli odgovor

Top debaterji

Top debaterji

Objavljene slike

Iz prakse ti ne morem povedati, ker nisem bil pozoren (precej ur, ne vem pa točnega števila; bi si moral enkrat zapisovati preigrane ure =)). Lahko pa ti povem podatke, ki sem jih zasledil ob daljnjevzhodnem lansiranju konzole: na najnižji stopnji osvetlitve, naj bi Lite zdržal okoli 20 ur, na najvišji pa okoli 7 ur. Slednje je še več, kot pri navadnem DS-u. Obstajajo pa štiri stopnje.

Link to comment

offtopic: Jaz preberem skoro vse zanimive članke, med drugimi sem ga tudi o DS Lite.

In Matiček zgoraj po Davodaxovem postu je Bruce zapisal kako dolgo drži.

In sem bral en rewju o lite tak an hitro pa sem zasledil da je Lite vrgel iz višine 4.57 metra in na ekranu ni bilo nobene praske in Lite je dale delal. Kaj vse delajo ljudje, ej pa vseeno dobro da je to anredil on da ne raite vi :cool: .

Zgleda da je Lite trpežen

followmeontwitter.png
Link to comment
offtopic: Jaz preberem skoro vse zanimive članke, med drugimi sem ga tudi o DS Lite.

In Matiček zgoraj po Davodaxovem postu je Bruce zapisal kako dolgo drži.

In sem bral en rewju o lite tak an hitro pa sem zasledil da je Lite vrgel iz višine 4.57 metra in na ekranu ni bilo nobene praske in Lite je dale delal. Kaj vse delajo ljudje, ej pa vseeno dobro da je to anredil on da ne raite vi :cool: .

Zgleda da je Lite trpežen

heh. res, folk več ne ve kaj bi si več izmislil :D:D RIDDICk kje pa najdeš vse te infote?? :headscratch::D

x360.jpg

Davodax.jpg

Link to comment

Jaz pravim takole. Sam sebi pljuvaš v skledo, če uničuješ lastne stvari :bleh: Kaj imaš od tega, ko zaradi lastne napake vržeš konzolo po tleh (konzola namreč že ni kriva, da ti ne uspeva obvladovati položaja v določeni igri)? Popolnoma nič. Vse kar ti na koncu ostane, je poškodovana ali uničena konzola. Ponavadi to delajo tisti, ki jim vse kupijo starši, tako, da posledično nimajo nikakršnega vrednostnega občutka za kupljene stvari, ampak, ko si enkrat sam kupiš konzolo (oz. karkoli), jo znaš še kako paziti ;)

Za moje pojme je sproščanje jeze nad nič krivimi konzolami debilizem brez primere :crazy:

Link to comment

No še nekaj novic oz. vse je že znano smao mislim da še vsi ne veste.

DS Lite je 42% manjši od originalnega DS-a po prostornini in 21% lažji po teži.

Ima 67 MHz ARM946E-S in 33MHz ARM7TDMI procesor. In dokazano je da baterija drži 15-19 ur na nižjih stopnjah svetlosti in 5-8 na najvišji. Noble pink barvo Lita bodo začeli prodajat 20 julija na Japonskem. In še to DS Lite spada v 7. generacijo konzol.

Lp

followmeontwitter.png
Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.