Skoči na vsebino

Forza Motorsport 2


policaj

Priporočene objave

  • Odgovorov 241
  • Od nastanka
  • Pretekli odgovor

Top debaterji

gay fore so kul. zadnjič sem kolegu celi čas gnjavo naj mi poboža oprsje. na koncu mi jih je res. potem pa mi reče da me ne ljubi več tako kot me je včasih ker sem se skurbal z eno babo, kar se mu je zdelo nezaslišano.

OH MY FUCKING GOD!!!! :wtf: :disbelief: :amazed:

včeraj pri seansi una smo pravtako ugotovili, da bi se vsi štirje (morbid, brazgotinec, ninja, jaz) popedrali za 70.000€. mislim, ne med sabo, ampak če bi nam en potreben bogatin ponudil toliko za usluge. brazgotinec ima ideje.

majkemi

AHHHHHHHHHHHHHHHHH this is the scariest thing i ever fuvking heard :rockbrow: :rockbrow: :rockbrow:

holy shit that is ridiculous

:lol::lol:

Xbox

Link to comment
včeraj pri seansi una smo pravtako ugotovili, da bi se vsi štirje (morbid, brazgotinec, ninja, jaz) popedrali za 70.000€. mislim, ne med sabo, ampak če bi nam en potreben bogatin ponudil toliko za usluge. brazgotinec ima ideje.

majkemi

Popravek: Te tri cheap vietnam whores so se takoj drollale nad 70k. Jz sem pa vzdignu ceno na 150k in poudaru: "NO NIGGAS", medtem, ko ostali očitni nimajo težav z african 15 lbs black magic/darkness penetratorji.

BTW je kak bogataš med vami?

NinjaKlan.gif

xFire: spankrock

Link to comment
včeraj pri seansi una smo pravtako ugotovili, da bi se vsi štirje (morbid, brazgotinec, ninja, jaz) popedrali za 70.000€. mislim, ne med sabo, ampak če bi nam en potreben bogatin ponudil toliko za usluge. brazgotinec ima ideje.

majkemi

Popravek: Te tri cheap vietnam whores so se takoj drollale nad 70k. Jz sem pa vzdignu ceno na 150k in poudaru: "NO NIGGAS", medtem, ko ostali očitni nimajo težav z african 15 lbs black magic/darkness penetratorji.

BTW je kak bogataš med vami?

ja ja, ne se zdaj ven vlect. kolk se spomnim si ti takoj vzkliknil DA, tako da... :eviltongue:

samo si bil prav fletn vceraj

:innocent:

Link to comment
včeraj pri seansi una smo pravtako ugotovili, da bi se vsi štirje (morbid, brazgotinec, ninja, jaz) popedrali za 70.000€. mislim, ne med sabo, ampak če bi nam en potreben bogatin ponudil toliko za usluge. brazgotinec ima ideje.

majkemi

Popravek: Te tri cheap vietnam whores so se takoj drollale nad 70k. Jz sem pa vzdignu ceno na 150k in poudaru: "NO NIGGAS", medtem, ko ostali očitni nimajo težav z african 15 lbs black magic/darkness penetratorji.

BTW je kak bogataš med vami?

ja ja, ne se zdaj ven vlect. kolk se spomnim si ti takoj vzkliknil DA, tako da... :eviltongue:

samo si bil prav fletn vceraj

:innocent:

Lol wtf?

Svajger je to tvoj? Ke maš pa GTIja?

NinjaKlan.gif

xFire: spankrock

Link to comment
Holly shit! Gay stuff here :lol:

Taisti trenutek svojemu sinu prepovedal branje konzole-slovenija, internet strani. Fantje, zresnite se malo. Obstajajo druge internet strani, ki so specializirane za dajanje takšnih izjav in izlivov.

LP

OMG lepo te prosim. Najbolje, da ga zapreš v sobo in mu prepoveš TV, igre, šolo in nasploh lajf. In ko bo tršiča klicala, da je govoril grde besede, bo kriv internet, ne pa njegov tumast sošolc, čigar fotr pije in nič čudno, da v šolo prinaša same grde izraze in neokusno obnašanje.

Prosim lepo ne bit tko konzervativen, mal okol sebe poglej leto 2007 je in ti se buniš tu zarad nekih for. Froc itak če ne skapira potem spregleda.

Če te tko skrbi se pa pogovor z njim, ampa kitak ne, vi raj jim vzamete zabavo bbrez razloga, kar jih potem še bolj privabi. Kot, da bi naše politike poslušu jebemo.

Očitno vas pa motijo pederske fore, ker nimate dost deca v seb in morte zato takoj popluvat take zadeve v samoobrambi. OMG vsi mo srečno poročeni tu, edin Whothafunk je res honest in nam je predstavu svojga tipa Timoteja, vsaj jaca ma tip.

:sweat:

NinjaKlan.gif

xFire: spankrock

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.