Skoči na vsebino

Forza Motorsport 2


policaj

Priporočene objave

  • Odgovorov 241
  • Od nastanka
  • Pretekli odgovor

Top debaterji

Oni dan sem videl na avkciji en avto ko je mel gor narisano nago baburo z ogromnimi joski. no fora je v tem, da je imela barvo koze tak svetlo in sem pogledal in take barve ni na paleti med izbiro.

Ninja, a nisi rekel da pirati lahko nekak cele logotipe oz. slike z PC gor mecete? Ker drugace pa res ne vem kako je tipo tisto naredil.

Link to comment

Kdro ima tak pogled na Alncio naj raj neha igrat, itak bopci en veste akj je to za en avto....še 10x vprašal, pod tuning se da menjati mašino, v f1 se je dalo, si v hondi menjal mašino 1.600ccm3 recimo an kr 2.200ccm3, se da ne, hvala!

ps: ne zdej kregarijo metat an forum zarad Lance, jaz sm sm svoje povedal, s tem avtom se treba enkrat v živo peljat, recimo z 320hp močno, pa si za zmer tiho, da rečem da nima Ferrari prema njej ama nič, ne boste vrjeli, cca 5s do 100khm, cca 11s do 200kmh.

http://www.playgame.biz VSE ZA IGRALNE KONZOLE, ODKUP, PRODAJA,MENJAVA,SERVIS!

Link to comment
Joj policaj je težko brat tvoje post-e. Daj jih malo editiraj. :beer:

nimam cajta da lepo pišem!

Lancia je zakon-se treba enkrat z njo peljati in ti ona zapre za zmer USTA! :bowdown:

NATO PA LE: pod tuning, se da menjati celotno mašino, , recimo iz 1,6litra na 2,2litra...ma amdona, toliko vas je dirkačev, pa niti en ne ve kaj spraššujem ali pa v tej F2 ni tega, in če ni ni vredn špil ama nič, ne vem kaj so mislili, ali sm na lepoto in grafiko ali sploh še kaj??

bo lepo napisano! :objem:

http://www.playgame.biz VSE ZA IGRALNE KONZOLE, ODKUP, PRODAJA,MENJAVA,SERVIS!

Link to comment
Oni dan sem videl na avkciji en avto ko je mel gor narisano nago baburo z ogromnimi joski. no fora je v tem, da je imela barvo koze tak svetlo in sem pogledal in take barve ni na paleti med izbiro.

Ninja, a nisi rekel da pirati lahko nekak cele logotipe oz. slike z PC gor mecete? Ker drugace pa res ne vem kako je tipo tisto naredil.

Da se. Baje zripaš content špila na PC in potem sam zamenjaš fajle šablon za poljubno fotko v nevemkirem formatu. Ampak dvomim, da kdo to dela, še nism nikol vidu. Je pa v špilu z šablonami možno narisat praktično vse. Sem vidu obraz ene ženske, ki je zgledala kot taprava ampak ko sem ga kupu in šel gledat posamezne layerje sem vidu, da ni glih težko, sam staln se morš po tapravi fotki zgledovat in velik časa ti požere.

NinjaKlan.gif

xFire: spankrock

Link to comment

Hehe fantje, zdej vidm o čem se kregate, ko ste po par kilometrov za nama z skyformom. :plan:

Ej slasher (dodaj me na seznam-> GT NinjaKlan), večinoma furamo z A in S klaso tko da se nam komot pridružiš. Sam sem bol za U klaso ampak ker so vsi taki cheap whores, si nemorjo prvoščit upgrejdanja do U klase in pol pizdijo, ko me ne morjo obrnat z stock avti.

Če nebi bil tak rich bitch kot sem, sploh špilu nebi Forze, ker imho, karierni zaslužki so katastrofalno nizki in si komi prvošiš en dober upgrejd, kaj šele, da bi si nardil celotno paleto top avtov za posamezno klaso/progo za timeattacke in multiplayer.

Razen če nimaš samospoštovanja in nudiš free blowjobe kot mi jih skyform :objem:

Pol se pa vsi sprašujejo od kje mu Saleeni, top S Mercedesi CLK-GTRji... :fiufiu:

@mlaky -> kaj? :headscratch:

NinjaKlan.gif

xFire: spankrock

Link to comment

To, da se ne da v karieri zaslužit denar je navadno subjektivno mnenje, shoelace. ;) Z bruderjem sva končala kariero in sva bila na približno 16+ milijonih. Kupila sva vse avtomobile in nato še prodala par R1 bolidov (razred 5) za prešernih 800k.

Bomo videl čez vikend, kdo je n00b! :chicken:

:D

Link to comment
To, da se ne da v karieri zaslužit denar je navadno subjektivno mnenje, shoelace. ;) Z bruderjem sva končala kariero in sva bila na približno 16+ milijonih. Kupila sva vse avtomobile in nato še prodala par R1 bolidov (razred 5) za prešernih 800k.

Bomo videl čez vikend, kdo je n00b! :chicken:

:D

Ja z bratom sta jo končala. Večini folka se ne da kariere furat do levela 50 in obupajo pr 30-em, razen avto frikov, ki se jim da ponavljat eno in isto. Večina ljudi po 30 lvlu prešalta na multiplayer in nabijanje lap-timeov in je to to. Če kariero odfuraš do konca maš pol itak vse avte možne že v garaži že skor, kr za vsako dirko dobiš enga ampak imho men se ne da.

In nevem, kak si lahk R1 klaso prodal za 800k, kr se jih večina prodaja po 50-100k, R3 klaso 3 proscheje sem pa zadnjič na auction housu nabavu za borih 120k (en 60, dva po 30). V karieri sem do lvla 33 zaslužu 1,3 miljona in nism vedu da gre pol naprej tko hit na 16. Raj avte farbam in jih prodajam za miljončke ;)

NinjaKlan.gif

xFire: spankrock

Link to comment

Po koncu vsekakor nimaš vseh avtov v garaži. Poleg tega jih je nekaj regijsko zaklenjenih (moraš spremenit regijo ali pa kupiti na licitaciji.

Večini folka se ne da kariere furat do levela 50 in obupajo pr 30-em, razen avto frikov, ki se jim da ponavljat eno in isto. Večina ljudi po 30 lvlu prešalta na multiplayer in nabijanje lap-timeov in je to to.

Ne da bi bil rad tečen, samo spet podajaš svoje mnenje kot neko dejstvo. Folk je različen in nekateri bodo odfurali kariero do konca, pa če je potrebno par mesecev. Forza je biser v tem, da poda različne možnosti, kako zapraviti svoj čas.

In nevem, kak si lahk R1 klaso prodal za 800k, kr se jih večina prodaja po 50-100k

Če prodajaš vozila, ki so regijsko zaklenjena in vsaj level 4, se bodo prodala brez problema za dvojno ceno. Počasi Auction House postaja nasičena in bo brez malarskih spretnosti težko prodajati vozila za bajne denarje.

Link to comment

heh tomyboy, mi smo dirkal še potem ko tebe ni blo. Se boš mogu bolj udejstvovat v dirkanju z nami da dobiš status, čeprav vsi v vemo, da furaš ti najbolš.

Mi smo pa nekak noobi še in se je itak brezveze primerjat s tabo, profesionalcem. :razzy:

Solid to pravim na podlagi tega kar sm prebral na forumih, kar ostali slovenci pravijo in tud sam sneti je to povedu. Ta koncept ni nič novega, je bil že v forzi 1, GTjih, kupu računalniških simulacij zdaj v F2 in res lahko porabiš za vsakega izmed teh špilov mesece, skupno leta, da vse naštudiraš in obrneš.

In tu so res mal zgrešil pri Turn 10, ker je forza tko nedefinirana, po eni strani je z superiornim tuningom, fiziko itd. odlična simulacija in cilja na ljudi, ki se jim res da ukvarjati mesece, po drugi strani pa zelo dostopna za začetnike z kopico pomoči in dodatnih orodij ter recimo designi avtomobilov.

Sploh ne pravim, da se mi zdi butasto, da se nekateri radi ukvarjate z malenkstmi, tuningom, vsak detajl pregledate, v tem je čar. Je pa delež takšnih resda zelo mali, drugi raje več časa posvetijo klanju, streljanju itd sej veš vsak ma svoj okus.

Kar sem hotu povedat glede kariere je tudi to, da je preveč ponavljajoča, ker moreš vedet, da vsi ne odfurajo ene dirke zato, da se naučijo proge in najdejo optimalen tuning. Forza od tebe pričakuje, da boš res pred eno dirko poskušal odfurat vsaj z 3mi različnimi avti in tuningi. V tem ni nobenga problema ampak večini se ne da in ostane velik del superiornosti forze zakrit (čeprav deluje po kopitu starih GTjev).

Je pa zato zame multiplayer toliko bolj kul, saj mi po 10 eventih v karieri postane dolgčas i nmi je všeč zabaven a hkrati odličen mp element.

Zanima me sam če je level 50 maximum in kaj dobiš ko ga dosežeš (kter avto, mogoč ogromno denarja?) da vidim če se splača. BTW mogoče se mi zdi da se ponavlja kariera zaradi pomankanja prog, ker če se dobro spomnem je forza 1 imela več prog. Tukaj imaš pa okol 10 prog in 30 izpeljav le-teh. Vem, da je v forzi bila neka japonska hillclimb/downhill proga na kateri sem imel res odlične čase in mi je žal, da je ni več v 2ki.

Sicer pa kar se kariere tiče, me ne moti, da je toliko dirk, lvl 50 itd, raje to kot manj, samo pravim da veliko ljudi ne bo prišlo do konca.

PS: Škoda da ne igrata vsak z svojim profilom vidva, bi zdle imela prek 30 miljončkov, pol bi lahk pa vama folk težil, da jim nabavta avte, ne pa men :ninja:

NinjaKlan.gif

xFire: spankrock

Link to comment
Škoda da ne igrata vsak z svojim profilom vidva, bi zdle imela prek 30 miljončkov, pol bi lahk pa vama folk težil, da jim nabavta avte, ne pa men

Heh si preveč dobra duša, zdaj pa te izkoriščajo. :D

Sva že off topic v bistvu. Vse kar sem hotel navesti je pridobivanje denarja tudi v karieri, če se ti da ukvarjat z vsemi dirkami. Kar pa je tudi namen takšne dirkačine.

Problem Forze je, da preveč sloni na GT seriji. Kar samo po sebi ni slabo, ampak enoigralskemu načinu tudi ne doprinese inovacij. Kariero se bi dalo popestriti na marsikateri način, ne nazadnje tudi s pošteno štorijo.

Zanima me sam če je level 50 maximum in kaj dobiš ko ga dosežeš (kter avto, mogoč ogromno denarja?) da vidim če se splača.

Za doseg lvl 50 se odklene še zadnji zakljenjen bolid klase R1 (odvisno od regije). Ogromno denarja pa se nabere v zadnjih dveh serijah, profesionalni in še posebej vzdržljivostni kategoriji.

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.