Skoči na vsebino

Guild Wars


RIDDICK

Priporočene objave

Ta trenutek še ne razmišljam o čem takem, saj sem še "prezelen" za vodenje guilda. Zato pa sem si sam našel guild, ki mi je všeč, saj vključuje prijazne ljudi vseh starosti ter zmožnosti, ki so povečini vedno pripravljeni pomagati, če le niso zaposleni. Te lahko rekrutiram noter če boš hotel.

Link to comment

Nekje na tretjini špila je ponavadi prehod. Zakaj si pa začel igrati na factionsih? Naredi so še en account na Prophecies (ta prvi del), da bomo tresnili skupaj kake queste, misije,... Aja pa če bi lahko slučajno slikal ali pa vsaj opisal kaj vse je noter v complete edition, da vidim če se splača kupit posamezno al se bolj splača vse skupaj.

Zanxy: Nick, lvl, profession?

Link to comment
Nekje na tretjini špila je ponavadi prehod. Zakaj si pa začel igrati na factionsih? Naredi so še en account na Prophecies (ta prvi del), da bomo tresnili skupaj kake queste, misije,... Aja pa če bi lahko slučajno slikal ali pa vsaj opisal kaj vse je noter v complete edition, da vidim če se splača kupit posamezno al se bolj splača vse skupaj.

Zanxy: Nick, lvl, profession?

v complete colection je en cd in pac acuu card. se pa splaca, ker je 37 oz. 47 evrov, posamezno kupovati dele te pa pride vec... i think so :)

zacel sem pa tam zato, ker sem si naredil ritualista. Si bom jutr naredu novga igralca pa bom dal na prvi del, da bom izkoristil vse dele ^^

si bom dal iz starega accu se 2 k golda pa kaksne stvari za prodat ^^

evo naredil novega igralca, ime: Tha Walker ;)

sam sem ponovno prvi lvl, sam sej bom hit nazaj na 5-6 ^^ ajd se vidmo v spilu

GT: jonskiC

Link to comment
  • Pred 3 meseci ...

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.