Skoči na vsebino

R4 for DS


Davodax

Priporočene objave

  • Odgovorov 184
  • Od nastanka
  • Pretekli odgovor

Top debaterji

Priljubljeni dnevi za debate

Top debaterji

V Sloveniji nima nobena trgovina R4 v ponudbi. Prav tako pa je problem za placilo po povzetju, zaenkrat se ne da iz tujine. Drugace pa lahko nakazes preko banke denar v anglijo ali kamorkoli. Pac zahtevaj od prodajalca podatke za bancno nakazilo pa gres na banko in to izvedes, sala mala.

ps, se lazje pa je ce ga vzames pri meni ( samo bo mal drazji), imam pa dva doma:)

Za vec info ZS

LP,Sandi

jst poznam eno slovensko strn *cough*svet konzol*cough* k ti jo pošlje en človk iz maribora drgač jo greš lahk pa tut k njemu iskat... :)

Mess with the best, die like the rest!!!

SSBB master B)

Link to comment
  • Pred 4 meseci ...

Sem pred kratkim kupil DSlite (DSi-jevi napredki me ne zanimajo) in me zanima kje bi lahko kupil r4 kartico za igranje homebrew igric in moonshella (nimam namena se ukvarjati s piratskimi zadevami). Zasledil sem to stran http://www.svetkonzol.com/r4sdhc-revolution-4-sdhc-za-ds-p-9.html in nevem, če je kredibilna, ker nemoreš preprosto naročiti ampak moraš kontaktirati tistega, ki ima to čez. Aja pa nimam mastercarda ali kaj podobnega da bi lahko tako plačal, torej po vsej vrjetnosti tujina odpade.

Link to comment
  • Pred 1 mesecem ...
Gost m1llkaaa

Pa sem tudi jaz postal lastnik NDS lite.

Zanima me, če kdo prodaja oz. kje lahko kupim R4 kartico (rabil bi jo že v petek ker gremo na izlet in se vozimo 7 ur).

lp,

m1ll

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.