Skoči na vsebino

Game Spot


Priporočene objave

Tako čist mimo grede me zanima kaj si mislite o internetni strani GS ?

Zame definitivno najboljša stran za igre poleg KSi afkors ( !!! ) ...

Danes sem si tako mimogrede ustvaril Blog na GS.... http://www.gamespot.com/pages/profile/i ... r=KM_NG_ST

Upam le, da ne bom banan ker imam do zdaj 3 opozorila :amazed: (ki jih nisem hotel zaslužit pa so vseeno prišla :roll: )

So res strog forum, če je kaj ilegalnega takoj delete post + opozorilo takoj !

No še vaše mnenje bitte !?

:tepen:

P.S: Spodaj lahko pogledate kako sem ocenil katere igre itd. in oprostite moji crap angleščini....

followmeontwitter.png
Link to comment
  • vrhovni
Upam le, da ne bom banan ker imam do zdaj 3 opozorila :amazed: (ki jih nisem hotel zaslužit pa so vseeno prišla :roll: )

Haha. :lol: S čem si si jih pa prislužu?

Gamespot .. eh, pač še ena izmed bigshot gaming strani, ki jo odprem enkrat na sto let. Novice itak trikrat prej izvem drugje, vsake toliko samo kakšen kontroverzen opis preberem. Dizajn mi je všeč.

Link to comment

Ah nebi preveč o tem...no here wii go:

Spam/Advertising

Moderator Discretion — #$#%#%"#

#$#%#%"#

Za spam je bil samo warning za drugi 2 pa sem zgubil % v lvl-u

Pa dobro je še skos so kewl, jaz pa od njih redno vlačim dol video revjuje, na forumu sem bolj malo aktiven...

Design pa je kul ja indeed

followmeontwitter.png
Link to comment
  • 2 tednov kasneje...

Dvomim da bi se dalo primerjat Ksi in GameSpot. Na GameSpotu je velik poudarek na opisovanju in ocenjevanju iger, medtem ko na Ksi (razen če sami ne spišemo kakšnega (še dobro da mamo RIDDICKA ter Xsilura360 ) ni skoraj praktično nobenih opisov iger) lahko zasledimo le kakšno novico ali dve na dan... Tako, da je GameSpot le malo bolj obširna stran.... :thumbup:

x360.jpg

Davodax.jpg

Link to comment

IGN whore tuki ! , zatiskam si oči in ne verjamem da bi se pustili podkupiti... itak.

GS je tudi o.k.

Bullshit_detector4_zps923951f6.gif

FOLK NE VE KVA KOK JE TO DBEST K PRIDM U ŠTRCUNO SONY ACS KUPM NOV TV, NOV DVD , PLEJSTEJŠN 2, VSE KAR HOČM ŠE TAMAU PSP NOV FOTOAPARAT K NARDI KLIK KLIK ČE OSTANE NEKI FLIK KUPM ŠE MEMORI STIK TRGOVINA SONY ACS NASPROTI KINA ŠIŠKE

Link to comment

A kdo pozna kašno stran z malo bolj kredibilnimi opisi? Ni treba da so tok ažurni, sam men tut ni fino prebirat te opise k so zuni že 2 tedna predn špil izide (ja vem da dobijo novinarji prej igre, ampak je useen nemore lih preigrat) in so kr nahitr skp spacani sam tok da se lahko hvaljo da so prvi k so opisali. Hvala vnaprej za priporočila!

Link to comment
  • 3 tednov kasneje...

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.