Skoči na vsebino

Kako počistit notranji disk?


denis

Priporočene objave

Moja hčerka je postala lastnica rabljene PS3 konzole z 80GB diskom. Zanima me, kaj in kako lahko na disku počistim odvečne datotreke - tud stare SAVE zadeve od špil, ki jih je igral prejšnji lastnik. Zanima me, kako lahko vidim, če so na disku še kakšne špile? Vem, da je bilo to že odgovorjeno - sam zdaj ne najdem tega sporočila. Pa tudi siguren nisem, če je bilo na tem forumu. A bi mi lahko nekdo to razložil.

Hvala.

Link to comment

najbolje, da narediš format.to opcijo imaš pod system settings.

Če imaš kaj iger gori, to vidiš v menuju in sicer v tistem stolpcu, kjer imaš shranjene igre itd.

Če pa ja govora tukaj o JB konzoli, potem pa moraš zagnati managerja da jih vidiš, ali pa preko mreže.

In pazi v primeru jb, da neboš FW povozil s 3.56+.

______PS1 2MB_____PS2 120GB_____PS3 500GB______

Link to comment

Hvala, zaenkrat ne bom formatiru diska, ker sm še čit nov na PS3 sceni. Sem že brisal GAME DATA, pa še ene "brezvezne zadeve", tako da mam zdej 45GB fraj. Bom pa enkrat v prihodnosti tudi to format opcijo naredu. Zamima pa me, kje vidim kateri jailbreak imam. Med sistemom mi piše, da je ver 3.41, samo mislim da je to verzija firmware-ja. Kaj pa jailbreak...in še to...vsakič moram konzolo ugasnit pa pol šele štartat z hitrim pritiskom na On/off in Eject disk...tako da sem skoraj siguren, da to ni jailbreak 3.55.

Link to comment

Splačalo se ti bi zdaj formatirat disk, saj zdaj še nimaš nobenih svojih datotek shranjenih.Pozneje boš moral prej vse backup narediti...ampak sodeč po tvojih informacijah imaš uraden 3.41, verjetno mali "usb ključ" v reži in inštaliran program "multiman" ali "rogero" ali "gaia"...in ker si nov na sceni raje pusti vse tako, saj boš imel probleme z zagonom iger.Če imaš vse to, kar sem prej napisal, je konzola "JB" na 3.41.

______PS1 2MB_____PS2 120GB_____PS3 500GB______

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.