Skoči na vsebino

Športanje


S katerim sportom se ukvarjate?  

35 glasov

  1. 1. S katerim sportom se ukvarjate?

    • Tek
    • Kolesarjenje
    • Borilne veščine
      0
    • Žogobrc
    • Druge igre z žogo
    • Drajsanje po nagi riti po strmem klancu
    • Rolkanje in Rolanje
    • Lenarjenje doma in dvigovanje roke iz vrecke za čips je moja vsakodnevna rekreacija
    • Lovlenje avtobusov
    • Drugo


Priporočene objave

I luv 2 sk8! Sem pa brez dile ze lep cajt in se vsake tolko potesim z koristno dozo rolanja.

Ce bi mel sanso bi treniral odbojko ali gimnastiko..... :crossfingers:

Kosarko sem probal....pa ni slo z cajtom. Trenirati nogomet pri nas pa se po vecini lahko oznaci z: iamcompletelygaybutlovegirlsandonlygirls... :mirror: izbral sem rajsi (kvazi) "normalno zivljenje".

fs.pngMorbidMagic.png
Link to comment

Škoda je ja da je "nam" klub propadel. Nisem sicer igral notri, sem pa tu in tam spremljal...Najboljša tekma je pa itak bila Ormož : Velika Nedelja...

O tem nebi dosti kaj so Ormožani naredli pred to tekmo...scali po našem znaku itd. I WISH THEM ALL TO DIE ! :bringiton: ------> :tepen:

Ma ja škoda je kluba...

followmeontwitter.png
Link to comment

Pri nas sneg "reže" da hudo. Zdaj ko sem lahko že v kratkih rokavih se sprehajal zunaj, zdaj pa naenkrat SNEG !!!??? :rockbrow:

Pa ravno ko sem začel mini moto sezono se sneg prikaže...aja v soboto sem mel novo športno panogo :D rivanje mini motoja na breg.....mi je v dolini na parkirišču bencina zmanjkalo, potem sem pa malo moral rinit v hrib...(hope it won't happen again)

Žaklanje je way better kot sankanje. Pri enem sošolcu mamo progo, ne preveč dolgo a divjo in zelo zelo hitro. Po klancu navzdol, potem pa med smrekami, in na koncu smrek JUMP! enih 2-3m , prav zanimivo ko te v rit nabije :tepen:

followmeontwitter.png
Link to comment

Jaz tudi treniral fuzbal nekje 7 let zdaj pa 2 leti vec ne, ga pa igram tud vsaj 1 tedensko s kolegi. Treniral sem tud 1 leto kosarko in celo v rani mladosti bil malo aktiven pri tekvandoju. Fitnes sem dal skoz (ni blo vec casa, zdaj pa se nekako ne spravim nazaj) in zato zdaj doma skoraj vsak dan zjutraj gvihtam.

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.