Skoči na vsebino

Ugotovi igro !


Priporočene objave

Ravno sem na Wiiju, pa se kar dobro obnese zoom funkcija, sem zumiral na onega modro-rdecega cudaka, pa me nekam zelo spominja na Spideya.

Se spomnim, da sem pred mnogo leti na PCju igral nekega Spider-Mana, vendar mi je bil bolj krneki. Tocen naslov pa ne vem, mislim, da je bil kar Spider-Man, da bi se igra imenovala Spidey, se mi malo cudno zdi, se pa spomnim, da je bil nek spidey.exe.

Kar se pa MSRja tice, sem ga veliko obracal na Dreamcastu, za tiste case je bil res hud. Najbolj mi je bil kul real time dnevni cas, ki je trenutno bil v tistem mestu, kjer smo dirkali (Tokio, San Francisco, London). Lokalne radio postaje pa so itak bile cisto predobre.

Edit: bah, spet moji megaposti, zaradi katerih vse zamudim (pisanje na Wiiju pac malo dlje traja).

Potegaman.jpg
Link to comment

LBA: Twinsen's Adventure je bil evropski, ?: Twinsen's Adventure pa ameriski. Jaz hocem naslov, ne pa podnaslova. Sicer je Twinsen ime glavnega junaka. Pa vseeno mislim, da je to veliko bolj znano od Postala, je pa res, da smo tam mi kasirali cudnega. Ko sem sel vceraj na internet preverit, ali me spomin morda ne vara, sem se z Loose Cannonom precej namatral, za LBA sem pa takoj nasel potrditev na vec krajih. Ce vas res zanima, preprosto na gamefaqs kliknete na PC -> LBA in bo takoj jasno. Upam pa, da boste potem tudi dovolj posteni, da ne boste sli takoj odgovorit na to uganko.

Potegaman.jpg
Link to comment

Zadnje čase dajate take odurno težke špile da glava peče ! Ok sej vem, da mene še ni blo pred 20 leti a vseeno. Ok za Postal vem itd. določene. Dajte malo lažje, bi vam bil hvalažen sam in verjetno še kdo (tweety ?). Guljufam pa tudi ne, zato se mi ne sanja kaj je to za en špil :tepen:

followmeontwitter.png
Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.