Skoči na vsebino

Ugotovi igro !


Priporočene objave

Ja, saj jaz sem tudi takoj pomislil na dvojko, ki se je itak vecinoma pod vodo dogajala. Samo, ce pogledas ikone, so pa iz enice, dvojka je imela rahlo drugacne. Sem sel na Gamespot primerjat po slikah ikone iz enke in dvojke. Mi je pa res cudno, ker grafika na sliki izgleda bolj dvojkasta, tudi po tehnicni plati se mi zdi malo prevec lepa za enko.

Potegaman.jpg
Link to comment

Še moj odgovor glede X-COMa. Končno sem prišel stvari do dna. Zdaj mi je jasno, kje je fora: ta slika je krneki, sploh ne obstaja. Dejansko je slika iz dvojke, kar je itak jasno, ikone so pa iz enice. Tukaj je šlo za neko začetno verzijo X-COM 2, kjer so bile še originalne ikone, ki pa so jih nato spremenili. Ne bi rad nekaj težil, je prav, da ima DrMiha naslednjo, ampak dejansko me je to zavedlo, da sem napisal X-COM 1 in ne X-COM 2. Bi pa prosil Andurila (in vse ostale), naj v prihodnje daje(jo) slikice iz iger, ki dejansko obstajajo, ne pa nekih beta verzij, kar je tudi on predlagal Lukkidu.

Vsi potrebni dokazi, da se ne delam kar na random nekaj pametnega:

X-COM 1: x1x5x58.jpg

X-COM 2: x2x5x1.jpg

Na isti strani sem našel tudi našo zloglasno sliko, vendar jasno ne med screenshots, ampak med alternate versions, kjer jasno piše, da gre še za neko začetno, neizdano verzijo.

X-COM nekajvmes: x2x7x7.jpg

Pa še link do te strani: http://xcom.strategyplanet.gamespy.com/x2x7.shtml

Bodite pozorni na tekst pod našo sliko.

Sicer pa, saj nisem nekaj jezen ali užaljen ali karkoli, pač, se zgodi, itak je namen te teme, da se zabavamo. To pa itak pišem tako za hec, bolj kot zanimivost.

Potegaman.jpg
Link to comment
  • vrhovni

Hja, da 'opravičim' (:)) sliko: trenutno sem na vikendu, da 33.6 povezavi, na katero se (zaradi potencialnega živčnega zloma ob svetlobni hitrosti povezave) povežem za skrajno kratek čas. Ker sem že tako zamujal pol dneva s svojo slikico, sem samo na hitro eno poiskal (mimogrede, pobral sem jo z Mobygames, kjer nikjer ni nič pisalo, da je kakšna early verzija, se mi zdi) in je niti nisem orenk pogledal. Čeprav se mi zdi, da tudi če bi, ne bi porajtal te razlike - kar se teh detajlov tiče, si ti res ekstra psihopat, Junior. :lol:

Link to comment
The Journeyman Project Turbo

Sem se takoj spomnil, da mora to biti slika iz te trilogije. Sem igral samo dvojko demo, bi pa po grafiki rekel, da je slika iz enice, ker vem, da ni iz dvojke, za nekaj let poznejso trojko pa je tudi pregrda.

Točno tako :)

Nadaljuj

 

 

Link to comment

Dokaj znano je dejstvo, da JAP Super Mario Bros 2 ni enako US in EU SMB2. Japonski je bil podoben enici in drugje ni izsel, uradno zaradi prehude tezavnosti. Pri nas smo japonski SMB 2 lahko igrali sele v SM all-stars na Snesu. "Nas" SMB 2 pa je bil v Mariota prebarvan remake neke random japonske zadeve.

Kako je ime (japonski) igri, iz katere so naredili nejaponski Super Mario Bros 2 za Nes?

Jasno brez pomoci, to sigurno kdo ve.

Potegaman.jpg
Link to comment

Pravilno. Sem se ze bal, da je pretezka, vendar jasno, kdor je to kdaj vedel, si je sigurno zapomnil ta (tipicno japonsko) spipan naslov. Drugace je pa meni bil nas SMB 2 kar kul, ceprav nima nobene veze z Mariom. Si moral iz zemlje trgati zelenjavo, pa z njo obmetavati sovraznike, to je bilo res noro. Pa stiri like si imel na izbiro, meni je jasno bila najljubsa Princeska Breskvica.

Potegaman.jpg
Link to comment

Ne pa ni. :razzy: Žal si se zmotil. Mogoče boš zadel če greš z igrami nekaj let nazaj. Nevem ampak tole sem igral in sem 100%, da ni defender. Slike ne lažejo ! Nevem če je bil špil za več konzol, mam jaz eno v mislih samo. V mislih imam to na katerim sem igral...

EDIT: Sem preveril, ja Defender je ime tudi ja. Oz. ne če smo natančni, jaz nočem imena ne Defender, ne Defender 2 itd. ampak se je še nekako drugače imenovala ta igra. Jaz jo poznam pod čisto drugim imenom (sem jo igral pod drugim imenom tudi). Ali pa GS laže da je Defender tudi drugo ime te igre.

Oprostite zopet za zmedo :wasted:

EDIT2: ______________ is the sequel to Williams' 1980 smash hit, Defender.

followmeontwitter.png
Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.