Skoči na vsebino

igre na ps3


aljaz

Priporočene objave

Ja drugac sm pa tut jest ze pri resistance fall of man prsu do konca :x

Mislim da je v spilu hrosc... ko sm z medium prestopil na easy se mi je zdel spil tezji!? Zdej samo se na hard... po tem pa ne vem kaj (cakanje na MGS4)

i

XBL: qDING DONGp

PSN: DoodlyDingDong

Link to comment
  • Odgovorov 368
  • Od nastanka
  • Pretekli odgovor

Top debaterji

Top debaterji

  • N7
Kap pa ce dobis igrco ki ne dela, kaj pa pol, pol si pa najebu.

varno kupovanje preko ebaya je mala umetnost, ki pa se je vsak hitro priuci.

vec kot toliko ti trenutno ne morem povedat.

sam se preko ebaya se nisem nategnil. pa sem kupil ze nekaj stvari.

se vedno pa marsikdo, ki prodaja nove stvari (beri = moj oblivion spil) ponuja tudi garancijo oz. moznost vrnitve igre.

je treba mal prebrat pa se pozanimat.

al pa cakej!

:bringiton:

ozi_SLO.png

Link to comment
:ihih:

ne mores z bancno. rabis kreditno kartico. drugace ne gre.

oziroma placujes s paypal servisom; ampak za polnjenje le-tega rabis kreditno. tako da se vedno ne mores brez kreditne kartice.

:eye:

Prijavu sm se na ebay in pal pay, dal sem od fotra mastercard kartico, skor vse ustimu, sm se 1 korak, sm tuki ne vem kaj zdaj moram, rece neki za Expanded Use Number, a ti ves kaj moram zdaj naredit, sm si ze rezerviru Oblivion.

Link to comment
  • N7

Question : How do I complete my Expanded Use enrollment?

Answer : Once you have the 4 digit PayPal Expanded Use Number from your credit card statement, you can complete your PayPal Expanded Use enrollment from your account overview.

Note: It usually takes 2-3 business days for the PayPal Expanded Use Number to appear, depending on your issuing bank. If you do not have online access to your statement, wait until you receive your physical statement in the mail to check your 4 digit PayPal Expanded Use Number. PayPal strongly discourages users from calling their credit card companies in order to obtain PayPal Expanded Use Numbers before receiving their monthly statement in the mail. If PayPal receives a complaint from Visa, MasterCard, or your card issuer regarding a phone call to your credit card company to obtain PayPal Expanded Use Numbers, your PayPal account may be closed.

Here's How:

1. Click the My Account tab.

2. Click Profile.

3. Click Credit Cards in the Financial Information column.

4. Select the credit card you would like to complete the Expanded Use Enrollment Process.

5. Click Complete Expanded Use Enrollment.

6. Enter your PayPal Expanded Use Number.

7. Click Enter Number.

8. You have successfully completed your PayPal Expanded Use enrollment and activated your account.

po domače to pomeni, da te je paypal takoj usekal po zepu za en drobiz.

ta transakcija bo cez nekaj delovnih dni razvidna na izpisku oz. stanju kreditne kartice. iz detajlov transakcije (zadnje stiri stevilke) prepisi in jih potrdi v paypalu. to je to.

to je neka zadnja verifikacija.

that's it.

:thumbup:

ozi_SLO.png

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.