Skoči na vsebino

ICO, Shadow of the Colossus HD


Bessie

Priporočene objave

  • 3 tednov kasneje...
  • Pred 1 mesecem ...

Če ima kdo to srečo da se bo motal po PAX sejmu

Stop by the booth for achance at a limited-run ICO t-shirt (featuring the game’s logo on the back) ora limited-run Shadow of the Colossus shirt (with the game’s Japanese logo onthe back). I’m told that the t-shirts will be available in very limited quantities.

6077242642_94d833aea8.jpg6076704273_2b328098b1.jpg

The ICO tee will be givenout at 10:30am and2:00pm on Friday (8/26), and the Shadow of the Colossus t-shirtwill be given out at 10:30amand 2:00pm on Sunday Saturday (8/27).Make sure you’re there when the PAX team busts out the boxes, because theseshirts will go fast.

BessieSABU.png

Link to comment
  • 2 tednov kasneje...
  • Pred 1 mesecem ...

40 evrčkov?

Heh, glede na to, da sem PS2 zadržal zgolj zato, da si lahko še vedno lastim originala v kartonastih škatlah, jer tole rahlo preveč da bi nabavljal spolirano verzijo za PS3...:blush:

Po drugi strani pa, kdor špilov še nima, je to resnično drobiž in kdor tega ne bo nabavil, ne bo nikdar doživel fenomenalne igralne izkušnje. Vsekakor masterpieca.

Mislim, da dovolj pove dejstvo, da sem bil slinast takoj, ko sem videl trailer za naslednji špil v tem žanru - The last guardian...

Link to comment
  • Pred 1 mesecem ...

Hoho, lepo, Bessie! :applause:

Tale dva videa sta me navdušila. Dvakratno.

1.) Za HD niso pretiraval temveč so malenkostno izboljšali zadeve in obenem obdržali tisti 'blur' šmek iz originalov.

2.) Še enkrat več se vidi, kakšna masterpieca sta bila špila že na dvojki, kjer so verjetno resnično potegnili ven max kolikor se je dalo potegnit iz dvojke...:)

Link to comment
  • Pred 2 meseci ...
  • Pred 7 meseci ...

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.