Skoči na vsebino

NOVI DEMOTI


SANDOS

Priporočene objave

  • Odgovorov 204
  • Od nastanka
  • Pretekli odgovor

Top debaterji

Priljubljeni dnevi za debate

Top debaterji

  • 2 tednov kasneje...
Jst sm se registriru na Ameriski PSN, zdownlowdu sm 2 demota, Ninja Gaiden in NBA 2007, sm sta oba crnobela. A se da to kako popravt v barvno?

a na maš zadevo priključeno na klasični tv? Ponavadi so bile zadeve črnobele, ker zadeva pač ni prebavila NTSC signala...

Ja, navadni Tv mam, a na HDTV dela?

Link to comment
  • 2 tednov kasneje...

No, danes je točno en teden odkar sem PS3 kupil, pa zaenkrat še bolj samo demote (na UK) igram (sicer imam od originalov zaenkrat edino Resistance, ki pa je itak super). So me zaenkrat res praktično vsi navdušili, vsak na svoj način (najbolj itak NGS, pa tudi RR7, GT HD, Motorstorm, meni je bil kul tudi Super Rub a Dub, luštkana zadevica, mogoče si jo bom kar nabavil, Blast Factor je tudi kul (sploh grafika na moji 42 inčni Full HD zadevi me je precej navdušila, samo imam HDTV šele nekaj dni, pa me itak vse navduši)).

Včeraj pa se je pojavil na UK Storu še nov demo, Nucleus. Sprva se mi je zadeva zdela krneki, pač še en Blast Factor, samo da nekaj komplicirajo. Ko sem pa zadevo skapiral, me je pa totalno navdušila, to bom res kar nabavil. Prav huda igra, je že bolj miselna varianta, pa tudi demota je nekaj skupaj, se kar da naigrati (za razliko od Blast Factorja, ki je sigurno super zadeva, samo demo je pa totalno bedno prekratek, čeprav vseeno dovolj, da te navduši za nakup prave stvari).

Nucleus pa res priporočam, je huda, ko enkrat skapiraš, za kaj se gre. Zdaj si moram samo še US account zrihtat, da bom lahko kaj od tega nabavil.

Potegaman.jpg
Link to comment

mnja, sem opazo da sem čisto zgrašil, in temo, in kaj bi rad.

zato prosim admina če tele poste pobriše.

no, ker mi je uspelo tele userje nardit, in sem naložil def jam; icon. ampak igra mi ne dela, installira jo. ko pa špil zaženem, napiše : game data corupted. med DLjem ni blo kakšnega izpada neta ali štroma.

a se da kaj nardit, al pač nebo šlo tega igrat?

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.