Skoči na vsebino

[Multi] CoD: Modern Warfare 3


Priporočene objave

a vaja slovenci prevec pwnajo pa mata dost al kaj? :D

Ja no, zato pa skos pržigam nazaj pc in cod4, da si ego spet rebuildam nazaj :roll:

Nisem rekel, da bom prodal, sej bo dobra igra za ob pijački s frendi na splitscreen. To je pa basicly to, kar je "zanimivga" od coda ostal.

Tale matchmaking... oh, ker facepalm je bil to, ko smo nabijal na mw2 pc. Al je lagg, al pa ni nobenga. Tretja opcija (da je perfect) je tko minimalna, da pomoje prej najdeš nafto v Sloveniji.

GT: jonskiC

Link to comment

Nm s kolegi je mw2 ql delal, ubistvu prvic slism da bi blo kej narobe. Drgac pa ja jebi ga matchmaking mau faila pr mw3 sam tut kle ce ves kje iskat ti najde igre kjer ni slovencev.

aja zgornji post je pa dougcajt na sihtu :D nimas kj ce ti faila ti faila bos pa prodal sj sm js tut gearse :cheerful:

Urejano od Avart
xIx%20Avart%20xIx.pngVanishingAvart.png
Link to comment
Neeeeeeee še več COD playerjov! :( Kr ustante na mw 2.5 ;)

O shieeeeet, look who's here, a bf playah who thinks bf3 is the ultimate warfare simulator :rock:

Just a question (bom kar tukaj, ker vidim, da je veliko bf3 fanov tud na tej temi) : a se na Bfju sploh lahko najdeš, glede na to, da so mape velike, supporta pa špil okol 24 igralcev? Pa ne ni trollanje, dejansko me zanima, ker sem nekje zasledil, da zna bit kdaj pain in the ass :)

GT: jonskiC

Link to comment
O shieeeeet, look who's here, a bf playah who thinks bf3 is the ultimate warfare simulator :rock:

Just a question (bom kar tukaj, ker vidim, da je veliko bf3 fanov tud na tej temi) : a se na Bfju sploh lahko najdeš, glede na to, da so mape velike, supporta pa špil okol 24 igralcev? Pa ne ni trollanje, dejansko me zanima, ker sem nekje zasledil, da zna bit kdaj pain in the ass :)

Glede BF3 in 12vs12 igralcev na konzolah je takole. Mapi, kot sta Caspian Border in Kharg Island (torej mapi, ki vključujeta letala) sta velike, in je kr težko priti do nekih večjih spopadov na začetku igre. Ko pa se vzpostavi neka bojna linija, torej črta po mapi, kjer ne morš prečkat brez da ti šviga, piska in še kej mimo ušes od vseh metkov, granat ipd. je pa dosti lažje priti do malo večjega spopada. Ostale manjše mape, kar se tiče Capture the flag je pa veliko bitke na blizu, tudi do Melee razdalj :thumbsup:

Zato sam najraje igram RUSH, kjer se moraš prebiti do dveh M-Com postaj, nastavit C4 in varovat dokler se to ne uniči, in se lahko celotna skupina pomakne na naslednji dve postaji. Fora je, da so postaje blizu, in nastane "ozko grlo" efekt, tk da ti ne zmanjka tarč, če varuješ postaje, in ne zmanjka adrenalina od vse akcije, če napadaš.

Mal na dolgo napisano, sam drugače ne znam :cheerful:

P.s. da ne bom samo BF3 poveličeval... MW3 zgodba je FANTASTIČNA! Sam, a si v prihodnosti ne bodo izmislil kakšnih boljših orožij, vozil, glede na to da se dogaja 2016+? :D

Amicus Omnibus, Amicus Nemini...

KaSpeex.jpg

Link to comment
O shieeeeet, look who's here, a bf playah who thinks bf3 is the ultimate warfare simulator :rock:

Just a question (bom kar tukaj, ker vidim, da je veliko bf3 fanov tud na tej temi) : a se na Bfju sploh lahko najdeš, glede na to, da so mape velike, supporta pa špil okol 24 igralcev? Pa ne ni trollanje, dejansko me zanima, ker sem nekje zasledil, da zna bit kdaj pain in the ass :)

to tud mene zanima ker folk prau da so v codu kemprji kvaj pol sele v bf k so vse mape velike ? ultra kemprji al kaj ?

xIx%20Avart%20xIx.pngVanishingAvart.png
Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.