Skoči na vsebino

[Multi] CoD: Modern Warfare 3


Priporočene objave

post-717-144771011962_thumb.jpg

>http://www.youtube.com/watch?v=CblUvlZDio8

Založnik: Activision

Razvijalec: Infinity Ward, Sledgehammer Games, Raven Software

Datum izida: 8. 11. 2011

Kaj reči o novem Call of Dutyju? Vsi, ki ste v zadnjih štirih letih igrali katerokoli igro iz te serije že veste, kaj vas čaka. S precejšnjo gotovostjo lahko rečemo, da igra tudi letos ne bo bistveno drugačna od svojih predhodnic.

Enoigralski del se bo nadaljeval, kjer se je končal v MW2, z vrlimi junaki Soapom, Pricem in Nikolaiem na begu pred najrazličnejšimi vojaškimi skupinami vsega sveta. Rusi tako še naprej prodirajo v ZDA, fronte pa se bodo preselile tudi na druge konce zemeljske oble - borili se bomo v Franciji, Angliji, Nemčiji in drugod, kar se tiče same igralnosti pa bistvenih sprememb ni za pričakovati.

Prav tako sprememb ni za pričakovati v večigralskem delu igre. Razvijalci sicer napovedujejo prevetritev killstreakov in leveling sistema, a zaenkrat podrobnosti še niso znane.

NitroBlast90.jpg

Link to comment

Nič res novega TBH. Mogoče dve al pa tri nove puške, bog ve koliko od tega bo dejansko uporabnega. Sicer je pa res, da je notri večina bolj poznanih pušk in kaj dosti manevernega prostora niti nimajo. In spet ni not nobenega bolt action sniperja. Sej najbrž to še ni vse, ampak vseeno. Čisto so se pomehkužili.

NitroBlast90.jpg

Link to comment
Nič res novega TBH. Mogoče dve al pa tri nove puške, bog ve koliko od tega bo dejansko uporabnega. Sicer je pa res, da je notri večina bolj poznanih pušk in kaj dosti manevernega prostora niti nimajo. In spet ni not nobenega bolt action sniperja. Sej najbrž to še ni vse, ampak vseeno. Čisto so se pomehkužili.

Kak to misliš spet? Do zdaj je bila v vsaki cod igri vsaj ena bolt-action snipa. Tole pa tak niso vse puške.

verminzzz.jpg
Link to comment
http://www.gametrailers.com/game/call-of-duty-modern-warfare/14839

Tle sem si pogledal par gameplay clipov iz CoDXP-ja...ne vem...sej vem da je vsak CoD več ali manj enak kot prejšni, ampak ta se mi zdi pa popolnoma enak kot MW2 (pa nisem nek hater). Hud, orožja, itd. vse isto. :/

Morem pa priznat, da coop res kul zgleda. :)

Beware of non-haters hatin' haters. :D

Največja finta je pa itak tista, ko tip dobi juggernauta in se transforma v tanka in začne bashat vse okoli, nasprotniki pa ne vedo kaj bi, ker mu itak nič ne morejo. :D Komaj čakam take random finte. Pa tisti semi-ruski announcer mi gre totalno na živce.

NitroBlast90.jpg

Link to comment
  • Pred 1 mesecem ...
  • vrhovni

Men pa čist simpatično tole izgleda. More of the same, po pričakovanjih, samo potencirano glede ekstremnosti situacij in razstreljevanja zadev. MP me itak nikoli ni zanimal, SP izgleda pa zabaven.

Grafično pa BF3 tole povozi po celi črti, sploh ni nobene primerjave .. kar veliko pove o BF3, ker mi je bil na PCju že MW2 fenomenalno lep špil na čase. Sljin.

Link to comment
  • 2 tednov kasneje...

Lej jest sm bil včasih fan COD-a samo ne tega, k zdej vn prihaja. Kr poglej kakšn je... že 5 let je isti ;) Ne rečm COD1, COD2 2.sv.vojna, tist je blo top šit k so še znal delat igre potem je pa samo še vse isto!

Vito2323.png

 

"Always turn a negative situation into a positive situation."

 

 

 

 

 

Link to comment

Ja sam pr takih tipih igre, težko nardijo nekaj revolucjonarnega.Vojna, neko zgodbo noter upeljejo(pomožnosti, da je USA junaški narod, ki se bori proti ostalmu svetu in bla bla bla.) in to je to. Kar se pa multiplayera tiče pa, ajde če si neki hardcore geek pol boš to prečesavu dok ne bo nov špil zuni te serije.

Drugač pa jes osebno pogrešam WW2, te moderne vojne so mi že bedne ratale. Tak da jes osebno upam še na kak nov del Brothers in Arms.

MannyPacman888.png

MannyPacman888.png

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.