Skoči na vsebino

problem z Xbox-om


Mato Novak

Priporočene objave

Pozdravljeni

Danes sem kupil rabljen x360. Vse je delovalo vredu, dokler se nisem začel igrati z Xbox live. Xbox sem povezal z internetom in potem se mi je naložil nek update, po tem mi noče več zagnati iger. Napiše mi naj vstavim X360 CD. Konzola je odklenjena, toda noče mi niti originalnega X360 ploščka zagnat.

EDIT: Napiše mi to sporočilo: "to play this disk, put it in an Xbox 360 console"

DVD filme mi zažene iz prve, le iger noče (Pred updatom je delovalo vse normalno).

Ko vstaviš disk v pogon, ali vam na dashboardu napiše ime igre? npr. Play GTA IV ali play DVD?

Ali kdo ve kako naj odpravim ta problem ?

Urejano od Mato Novak
Link to comment
Pozdravljeni

Danes sem kupil rabljen x360. Vse je delovalo vredu, dokler se nisem začel igrati z Xbox live. Xbox sem povezal z internetom in potem se mi je naložil nek update, po tem mi noče več zagnati iger. Napiše mi naj vstavim X360 CD. Konzola je odklenjena, toda noče mi niti originalnega X360 ploščka zagnat.

EDIT: Napiše mi to sporočilo: "to play this disk, put it in an Xbox 360 console"

DVD filme mi zažene iz prve, le iger noče (Pred updatom je delovalo vse normalno).

Ko vstaviš disk v pogon, ali vam na dashboardu napiše ime igre? npr. Play GTA IV ali play DVD?

Ali kdo ve kako naj odpravim ta problem ?

Ja najbrž če si updatu da ti ne bere več kopije. A si probu z original špilom, če ga seveda imaš? Pa mal si preber drugič k maš že v drugih temah to napisan.

Milan2287.pngMilan2287.png

Link to comment

Če sem prov razumel si mel piratsko verzijo špila in si hotu špilat.Predn si pršu v špil te je ziher prašalo za update neki. In potem, ko si dal update, ti je zaklenlo disk.To pomeni, da morš dat spet odkletn xbox, ker tak se je mojem kolegu zgodilo z novim madden 12. Ker dvomim, da bi se ti to zgodilo z original špilom.

Urejano od MannyPacman

MannyPacman888.png

MannyPacman888.png

Link to comment
Če sem prov razumel si mel piratsko verzijo špila in si hotu špilat.Predn si pršu v špil te je ziher prašalo za update neki. In potem, ko si dal update, ti je zaklenlo disk.To pomeni, da morš dat spet odkletn xbox, ker tak se je mojem kolegu zgodilo z novim madden 12. Ker dvomim, da bi se ti to zgodilo z original špilom.

Konzola je bila odklenjena, delale so in originalne igre in kopije. Potem sem se prijavil na Xbox live (naredil nov račun) in potem se mi je naložil nek update. Od takrat ne delajo niti originalne igre niti kopije. Zažene samo DVD filme in CD-je z glasbo.

Po tem, sem še v System-u vse povrnil v default stanje.

Press the following key combination: "Left Trigger," "Right Trigger," "X," "Y," "Left Bumper," "Right Bumper," "Up," "Left Bumper," "Left Bumper" and "X."

Se pravi da bom moral dati konzolo še enkrat odklenit ?? Upam da ni kakšna hardware okvara v vprašanju.

LP

Link to comment

Tole pa ne bi vedu.Sem mislu, da so bile kopije špilov krive. Možno, da imaš isti problem, samo tuki si ne upam 100% trdit, da je res disk zaklenlo. Ker za primer, kerga sem prej napisal ni blo nobene povezave z xbox live in je bil za zaklep diska, kriva izključno kopija igre. Tako, da tuki ti žal dalje ne morm pomagat.:(

MannyPacman888.png

MannyPacman888.png

Link to comment
Gost
Debata je zaprta za nadaljnje komentarje.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.