Skoči na vsebino

Call of Duty 4 [X360]


Priporočene objave

  • Odgovorov 299
  • Od nastanka
  • Pretekli odgovor

Top debaterji

Top debaterji

Dej ZS ji ga, ne spemi tuki...

Kok ste pa že kj rank v CoD4 ?

daj pomagajte nama fantje ,kot jaz kot mariborčan hočemo igrat live ,sicer sem mu poslal invert potem sem šel na live hodim 10 min po črnobilu in ne duha ne sluha vse mirno nič dogajalo.

ja vem enim se to vse sliši enostavno ampak za ene mogoče ni . prosim za eno konkretno navodilo. kako pridemo skupaj ,nočem igrat z amerikanci....

no jaz "igram" live hallo3 in CoD4 no če to lahko poimenujem igranje,bolj kamikaza ko sem jim lahka tarča.sicer mam par killov takih ko se mi posrečijo,mi pa vsaka igra druga mapa in težko se navadim drugi pa točno vejo kje kaj vzeti kje čakati v glavnem po domače "nadrkani " v nulo. mislim da bo hall še dolgo naj live igra ker je ne more vsak igrat. mislim da bom šel odigrat najprej hall2 in še enkrat hall3 na višji stopnji pa potem na live. kaj pravite vi ki ste NOT in razturate? malo sem se razpisal ker sem se včeraj mučo 2 uri in nič naredo zaj pa :headscratch::puppy::sweat:

dprulles.gif
Link to comment

Nima smisla igrat kampanje v haloju, če hočeš bit dober v multiplayeru, prav tako velja za cod4, pač nabijat je treba online gejme, četudi z amerikanci, pač še vedno ima premalo slovencev live, da kdaj koli bi šel gor, da bi jih bilo vsaj 6 na eni igri. Pač eni igrajo cod, eni gearsa, eni halo, škoda, da res ni neke univerzalne igre, ki bi jo igrali vsi. Ah kje so času, ko je bila na xboxu samo 1 dobra online igra. Recimo pri haloju morš pač spoznat mape, kje se nahaja kako orožje, ker na tem potem temelji cela strategija, in govorjenje kje so nasprotniki.

Link to comment
oi! Danes sem dobil nek masaž od nekega x0xPREDATORx0x (i wanna start a cod4 clan and enter a ladder if anyone is interested thn let m

e kno.). Kaj ni že čas da svetu predstavimo KBAP?

se trudimo treniramo samo veš kaj me muči? vedno druga mapa da bi šou mapo po mapo da vsaj malo občutka dobim. drugače sem za.šemalo pa bom šel zraven. no kak si naredim CoD4 live svojo mapo in da mi ostane vsaki špil na istem mestu.lp :bowdown:

dprulles.gif
Link to comment

spilat pa spilat ? dajte fantje. ja recimo da sem antitalent ampak to ko jaz streljam deset strelov pa ne pade ,oni pa enkrat ustreli pa ne pade eh jaz se več negrem. da te pa igrat skupaj z najjačimi? čine majo 100 klas višje . kot sem reko jaz se več ne grem . lp pa fajn igrajte.ja pa ne mi govorit da ga ne ciljam pa v glavo . mislim smešno.

dprulles.gif
Link to comment
spilat pa spilat ? dajte fantje. ja recimo da sem antitalent ampak to ko jaz streljam deset strelov pa ne pade ,oni pa enkrat ustreli pa ne pade eh jaz se več negrem. da te pa igrat skupaj z najjačimi? čine majo 100 klas višje . kot sem reko jaz se več ne grem . lp pa fajn igrajte.ja pa ne mi govorit da ga ne ciljam pa v glavo . mislim smešno.

Call of Duty itak žeod enke naprej ni Call of Duty.

United Offensive so totalno zajebal z vozili in prevelikimi mapami, v CoD 2 je bilo celo vidt malo potenciala, ampak ga je katastrofalen recoil in občutek lesenosti pač zopet porinil v ozadje (čeprav, bolj kot si ga spoznaval, bolj ko si igral clan ware s tujci, bolj ko si se ubadal s taktiko je nekak dobil nazaj tisto igralnost prvega dela, ampak to še zmer ni blo to).

Je blo pa ogromno potenciala čutit v četrtem delu. Infinity Ward seje tudi posvetoval z najboljšimi clani in igralci in naredil odlično potezo, da v špil spet niso tlačili vozil in prevelikih map. Posral ga je pa z jebenimi air-striki in jebenim vključevanjem RPG elementov. Vse kar bi moral nardit, je, narest prvi delo v moderni preobleki. Bi pa po drugi strani verjetn zgubl igralce ala tupe američane, ker bi spet jokali, kako je v enem šusu fasal 10 headshotov.

Kaj čmo, denar je sveta vladar. Sicer četrtega dela še nisem igral. Mal bolj resno se mu bom verjetno posvetil drug teden, ko dobim Gold membershib in verjamem, da me bo spet posrkal vase (sicer z grenkim priokusom fenomenalnega prvega dela). Bojim se samo, da je Slo scena bolj kot ne v pizdi, ker konzole itak niso uveljavljene, si bo treba pač poiskat nemški klan in zopet gikat na hard. :D

Sploh obstaja kak ladder za CoD 4 z X360 na clanbasu?

Link to comment
spilat pa spilat ? dajte fantje. ja recimo da sem antitalent ampak to ko jaz streljam deset strelov pa ne pade ,oni pa enkrat ustreli pa ne pade eh jaz se več negrem. da te pa igrat skupaj z najjačimi? čine majo 100 klas višje . kot sem reko jaz se več ne grem . lp pa fajn igrajte.ja pa ne mi govorit da ga ne ciljam pa v glavo . mislim smešno.

Call of Duty itak žeod enke naprej ni Call of Duty.

United Offensive so totalno zajebal z vozili in prevelikimi mapami, v CoD 2 je bilo celo vidt malo potenciala, ampak ga je katastrofalen recoil in občutek lesenosti pač zopet porinil v ozadje (čeprav, bolj kot si ga spoznaval, bolj ko si igral clan ware s tujci, bolj ko si se ubadal s taktiko je nekak dobil nazaj tisto igralnost prvega dela, ampak to še zmer ni blo to).

Je blo pa ogromno potenciala čutit v četrtem delu. Infinity Ward seje tudi posvetoval z najboljšimi clani in igralci in naredil odlično potezo, da v špil spet niso tlačili vozil in prevelikih map. Posral ga je pa z jebenimi air-striki in jebenim vključevanjem RPG elementov. Vse kar bi moral nardit, je, narest prvi delo v moderni preobleki. Bi pa po drugi strani verjetn zgubl igralce ala tupe američane, ker bi spet jokali, kako je v enem šusu fasal 10 headshotov.

Kaj čmo, denar je sveta vladar. Sicer četrtega dela še nisem igral. Mal bolj resno se mu bom verjetno posvetil drug teden, ko dobim Gold membershib in verjamem, da me bo spet posrkal vase (sicer z grenkim priokusom fenomenalnega prvega dela). Bojim se samo, da je Slo scena bolj kot ne v pizdi, ker konzole itak niso uveljavljene, si bo treba pač poiskat nemški klan in zopet gikat na hard. :D

Sploh obstaja kak ladder za CoD 4 z X360 na clanbasu?

ne vem kak je cod2 in 3 ampak 4 live je jebena. verjemi ker probam na vse načine . tak kot bi meli kode tak zgleda,res da nisem telent ampak ko gledamo skup s kom drugim tudi ne more verjet in s težka se iz borbe v borbo pebijam do višjih činov. je pa res ko si že visoko po činu pa maš ogromno stvari za odpret. verjetno prisili novinca da se namuči da postane "dober" , da oni ki igrajo že od cod2 pa 3 imajo potem čez čas tudi se s kom bori ne kot mene norca brit. drugače grafika mape plus 5. lep pozdrav vsem nažigalcem CoD4. :petting:

dprulles.gif
Link to comment
spilat pa spilat ? dajte fantje. ja recimo da sem antitalent ampak to ko jaz streljam deset strelov pa ne pade ,oni pa enkrat ustreli pa ne pade eh jaz se več negrem. da te pa igrat skupaj z najjačimi? čine majo 100 klas višje . kot sem reko jaz se več ne grem . lp pa fajn igrajte.ja pa ne mi govorit da ga ne ciljam pa v glavo . mislim smešno.

Call of Duty itak žeod enke naprej ni Call of Duty.

United Offensive so totalno zajebal z vozili in prevelikimi mapami, v CoD 2 je bilo celo vidt malo potenciala, ampak ga je katastrofalen recoil in občutek lesenosti pač zopet porinil v ozadje (čeprav, bolj kot si ga spoznaval, bolj ko si igral clan ware s tujci, bolj ko si se ubadal s taktiko je nekak dobil nazaj tisto igralnost prvega dela, ampak to še zmer ni blo to).

Je blo pa ogromno potenciala čutit v četrtem delu. Infinity Ward seje tudi posvetoval z najboljšimi clani in igralci in naredil odlično potezo, da v špil spet niso tlačili vozil in prevelikih map. Posral ga je pa z jebenimi air-striki in jebenim vključevanjem RPG elementov. Vse kar bi moral nardit, je, narest prvi delo v moderni preobleki. Bi pa po drugi strani verjetn zgubl igralce ala tupe američane, ker bi spet jokali, kako je v enem šusu fasal 10 headshotov.

Kaj čmo, denar je sveta vladar. Sicer četrtega dela še nisem igral. Mal bolj resno se mu bom verjetno posvetil drug teden, ko dobim Gold membershib in verjamem, da me bo spet posrkal vase (sicer z grenkim priokusom fenomenalnega prvega dela). Bojim se samo, da je Slo scena bolj kot ne v pizdi, ker konzole itak niso uveljavljene, si bo treba pač poiskat nemški klan in zopet gikat na hard. :D

Sploh obstaja kak ladder za CoD 4 z X360 na clanbasu?

Se strinjam, igre postajajo vedno bol noobske to ni dvoma, najebemo pa pol tisti, ki kako igro bol resno igramo. Recimo lep prehod se vidi iz halo1 do halo3, čeprav halo3 zahteva več shooting skillov kot halo2, spuši pri meele atackih, pa mapah katerih večina je noobskih. Glavno, da so 5 letni froci zadovoljni pa, da denar leti, juhu. Sicer pa komaj čakam na ninja gaiden 2, že vidim, kak bodo noobi whinali, da je kamera v kurcu - nevem zakaj sam nikoli nisem imel problemov, da takoj umreš, ta boss je pretežki, ker ga moram 2 krat delat.

Link to comment
spilat pa spilat ? dajte fantje. ja recimo da sem antitalent ampak to ko jaz streljam deset strelov pa ne pade ,oni pa enkrat ustreli pa ne pade eh jaz se več negrem. da te pa igrat skupaj z najjačimi? čine majo 100 klas višje . kot sem reko jaz se več ne grem . lp pa fajn igrajte.ja pa ne mi govorit da ga ne ciljam pa v glavo . mislim smešno.

Call of Duty itak žeod enke naprej ni Call of Duty.

United Offensive so totalno zajebal z vozili in prevelikimi mapami, v CoD 2 je bilo celo vidt malo potenciala, ampak ga je katastrofalen recoil in občutek lesenosti pač zopet porinil v ozadje (čeprav, bolj kot si ga spoznaval, bolj ko si igral clan ware s tujci, bolj ko si se ubadal s taktiko je nekak dobil nazaj tisto igralnost prvega dela, ampak to še zmer ni blo to).

Je blo pa ogromno potenciala čutit v četrtem delu. Infinity Ward seje tudi posvetoval z najboljšimi clani in igralci in naredil odlično potezo, da v špil spet niso tlačili vozil in prevelikih map. Posral ga je pa z jebenimi air-striki in jebenim vključevanjem RPG elementov. Vse kar bi moral nardit, je, narest prvi delo v moderni preobleki. Bi pa po drugi strani verjetn zgubl igralce ala tupe američane, ker bi spet jokali, kako je v enem šusu fasal 10 headshotov.

Kaj čmo, denar je sveta vladar. Sicer četrtega dela še nisem igral. Mal bolj resno se mu bom verjetno posvetil drug teden, ko dobim Gold membershib in verjamem, da me bo spet posrkal vase (sicer z grenkim priokusom fenomenalnega prvega dela). Bojim se samo, da je Slo scena bolj kot ne v pizdi, ker konzole itak niso uveljavljene, si bo treba pač poiskat nemški klan in zopet gikat na hard. :D

Sploh obstaja kak ladder za CoD 4 z X360 na clanbasu?

Se strinjam, igre postajajo vedno bol noobske to ni dvoma, najebemo pa pol tisti, ki kako igro bol resno igramo. Recimo lep prehod se vidi iz halo1 do halo3, čeprav halo3 zahteva več shooting skillov kot halo2, spuši pri meele atackih, pa mapah katerih večina je noobskih. Glavno, da so 5 letni froci zadovoljni pa, da denar leti, juhu. Sicer pa komaj čakam na ninja gaiden 2, že vidim, kak bodo noobi whinali, da je kamera v kurcu - nevem zakaj sam nikoli nisem imel problemov, da takoj umreš, ta boss je pretežki, ker ga moram 2 krat delat.

jaz pa vem zakaj nisi mel problemov. sem videl tvoj gamer tag ti pa če pogledaš mojega ti je slika jasna. fantje ti, kekken ,samotar13..(se opravičujem ker vem da sem vas dosti spusto),ste carji in lahko sem ponosen da obstaja tudi pri nas negdo ki raztura. fantje vsaka čest ,samo kaj vam pa ženske pravijo? moja že tečnari..... :beer::rock: trenutno je xbox :thumbup: :ihih: :beer:

dprulles.gif
Link to comment

Dprulles čini nimajo nobene zveze z izkušenostjo igralca. V najslabšem primeru vsaj bolje poznajo mape, kot pa nek noob ki prvič igra. Sem komaj lvl 41 in z lahkoto tepem tiste, ki so že drugič lvl 55, največkrat pa so taki itak na postgame lestvici nekje v sredini. Lahkoda si imel samo slab dan, vsak od nas ga je že imel, ko zgubiš živce in umiraš na vsakem koraku pa ni važno kako prekleto dober si. Takrat aje nehaj igrat in se umir. Vem, ker se tud men to velikrat zgodi. Drgač pa me zanima če ma že kdo nad 2.00 ratio kill/death, vem da ma frikozoid 2.51 pr 9000 killih.

Legenda :bowdown:

NinjaKlan.gif

xFire: spankrock

Link to comment

ta problem se opaža oz. se je opažal (ker je že dost str špil) pr Raimbow six wegas !

Kdaj si car!! Ownaš tiste elite (al kar koli so že) ko nč, ko bi bli totalni nooooobi, retardiranci...

pol pa naletiš na en clan al pa kkšn folk pa sploh ni tok visok po činih pa mu ne moreš nč!

Zelo bi bil hvaležen, če glasujete za mojo 'First Aid Help' aplikacijo na Mobitelovem tehniku. Hvala

Link: http://tehnik.mobitel.si/wp7-glasovanje/?aplikacija=11

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.