Skoči na vsebino

Call of Duty 4 [X360]


Priporočene objave

VERT - No ne streljaj v prazno ... Najprej sprobi cod4 pol pa ponovno govor.

Ni mi povsem jasno, kaj s tem misliš.

Saj sem reku, da bom CoD 4 defenitivno probal in da me bo posrkal not tako kot prvi del, in sicer na zelo drugačen način. Vem pa (to je vidno po vseh trailerjih), da po igralnosti NE BO prekašal prvega dela. IMO ne vsebuje več tiste prave taktičnosti in skilla. Je vsaj recoil iz prvega dela nazaj?

Ker gametype igrate na warih? Upam, da S&D, ker če ne, potem si beseda war ne prisluži tega naziva. ;P

Link to comment
  • Odgovorov 299
  • Od nastanka
  • Pretekli odgovor

Top debaterji

Top debaterji

VERT - No ne streljaj v prazno ... Najprej sprobi cod4 pol pa ponovno govor ... Kr se pa igranja na konzolah tiče - je zakon. Klan ga pa itaq poka do daske - KBAP FTW - mislm, da smo do zdj v približno 100-tih matchih popušili le ene 5-10kat. Upam, da se nism preveč zlagou :lol: . Lahko pa povejo še ostali k sodelujejo.

Ni cudn ce mas 2x po 32 killov zaporedoma. Slava ti :car:

XBL: qDING DONGp

PSN: DoodlyDingDong

Link to comment

kdor hoče zares cod4 igrat naj presedla na pc, ne da se muči z xboxom, na pc platformi je igralcev koliko hočeš, imam obe verziji ampak FPS še vedno vladajo na PC-ju pa lahko reče kdor kar hoče, tako je....

poleg tega je že miljon skrekanih serverjev kaj pa še originalnih.. pred tem se pa lahk vsak live sistem itd. skrije.. :)

Link to comment

Se niso samo cheaterji, je tudi, da bolši hardver imaš, večjo imaš prednost, isto za miške. Na xboxu pa imajo vsi lepo enake možnosti, ko prideš gor imaš enak hardwer in veš, da en na oni strani nima 100 fpsjev. Kar je res prednost je, da je pa res dosti igralcev na pcju, medtem, ko je na xboxu ta številka večino časa okoli 4-5 pri nas seveda. Je pa res tečno, da ne vidiš serverjev, to je za moje pojme velika napaka hala3 in cod4, ker je pač ze matchamking in, nevem zake ne more bit oboje, zdej pa tudi xbox iger ne moreš več preko xlinka, kjer si lepo videl listo serverjev. Bedne odločitve razvijalcev vglavnem. v halo3 rabiš tak pol leta, da sploh rataš dober, če nisi prej nobene igral, cod pa je tak sranje za deatmatch igre, za kake resne objective pa ti tak vedno manjka igralcev. Tak, da ja pc je boljša izbira.

Link to comment
Pa se na PCju lahko zgovarjas preko slusalice in mikrofona?

seveda, maš programe, ki žrejo zelo malo bandwidth-a pa se ful fajn sliši, dober primerek, ki ga uporablja večina resnih igralcev je Ventrilo.. SLO serverjev za ta program je tudi malo morje in se najde tudi dosti slotov, ki so free.

sliši se kot če bi se pogovarjal po telefonu.. to je to :)

sebek drugače maš prav...

no tu je pa lista večinoma skrekanih serverjev kjer se igra cod4

http://www.game-monitor.com/search.php? ... ocation=SI

res dosti serverjev glede na to da je špil mlad...

ampak nevem.. jaz bi bolj bil vesel, če bi se counter strike nazaj obudil... (govorim o 1.6 verziji), ker je scena v sloveniji zelo zamrla.. ko sem bil aktiven in sem resno igral cs so bili vsi serverji polni... zdaj je vse prazno :crybaby: :( brezveze....

cod4 je proti csju tako noob friendly da amen... cs ma najboljši gameplay 4ever in taktiko na višku kar mi je najbolj všeč.... škoda da se valveju takorekoč jebe za cs...

Link to comment
kdor hoče zares cod4 igrat naj presedla na pc, ne da se muči z xboxom, na pc platformi je igralcev koliko hočeš, imam obe verziji ampak FPS še vedno vladajo na PC-ju pa lahko reče kdor kar hoče, tako je....

Jaz sem ga igral na PC-ju in sem imel vseskozi občutek, da je to bolje igrat na XB360 (ali PS3). Za multi pa ne vem, na PC-ju bo najbrž več contenta pa tak. MP je gotovo "meso" špila.

Link to comment
kje se da kupit COD4 za xbox360 za najmanj €?? Kje ste vi nabavli špil?

če s playasia naročiš a ti ne opalijo carine pa ddvja?

playasia: ja GOW platinum hits sem uspel dobiti za 27 euro, CoD4 playasia stane ca.44 euro s carino pa 61. vse še sveže v sredo dobljeno. no GOW jebrez carine, nad 40 euro se pa carini..sam kaki SPECIALCI so na naši carini v LJ raje daj tistih 8 eurov zraven pa si ga kupi v muller,prihraniš živce. saj veste ne? lp :beer:

dprulles.gif
Link to comment
kje se da kupit COD4 za xbox360 za najmanj €?? Kje ste vi nabavli špil?

če s playasia naročiš a ti ne opalijo carine pa ddvja?

playasia: ja GOW platinum hits sem uspel dobiti za 27 euro, CoD4 playasia stane ca.44 euro s carino pa 61. vse še sveže v sredo dobljeno. no GOW jebrez carine, nad 40 euro se pa carini..sam kaki SPECIALCI so na naši carini v LJ raje daj tistih 8 eurov zraven pa si ga kupi v muller,prihraniš živce. saj veste ne? lp :beer:

sem zdej kupil na ebay.co.uk igro in me bo s poštnino vred prišla 50 € (

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.