Skoči na vsebino

Call of Duty 4 [X360]


Priporočene objave

  • Odgovorov 299
  • Od nastanka
  • Pretekli odgovor

Top debaterji

Top debaterji

Sam tko BTW, zanima me koliko od vas ga je obrnilo na Veteran? Pa če ste mel težave kot jaz na "No fighting in War room" al neki tazga? Checkpointi so bli namreč zlo weird, enkrat mi je sejval tu, enkrat tam, enkrat pa sploh ne.

svaka vam čast nekaterim ko gledam vaše gamertag pa ko jaz gledam svoje ko sem začel pred 4 tedni. mislim da bom dobil v zimi par kil zraven če bom hotel dosečti nekaj malega v primerjavi z vami. igram pa občesno hallo 3 live in če koga skillam potem vem da je un slab ne da sem jaz vsaj malo že streniran. ja poznavanje igre taktika prej ogrevanje na "geometri wars". tam sem dal msn naslov pri mariborčanu pa če se ti da dati kak namig se oglasi. zdaj pa špilat !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :beer:

dprulles.gif
Link to comment
Sam tko BTW, zanima me koliko od vas ga je obrnilo na Veteran? Pa če ste mel težave kot jaz na "No fighting in War room" al neki tazga? Checkpointi so bli namreč zlo weird, enkrat mi je sejval tu, enkrat tam, enkrat pa sploh ne.

Sem končal na Veteran.

"No fighting in War Romm". A to je ta misija, ko imaš 8 minut časa, da prekličeš rakete???

Ce je ta, ima lepo postavljene checkpointe, samo moraš bi dovolj hiter, ker drugače ne shrani. Ker drugače bi naredilo checkpoint, ampak ne bil imel dovolj časa,da bi preklical rakete. Ker je treba res hitro pobijat in tečt naprej..

LP;

Dark+Ethan.pngRebelEthan.png

Link to comment
Gost mariborcan
:puppy: Kaj je zaj pubeci keri me bo naučo Call of duty 4 špilat preko liveja?? Pijačo ma tisti sevea v dobrem!! :beer:

daj javi se na msn "nahupnajed@hotmail.com" ker sva nekje na istem bi lahko reko. :puppy:

Moj gamertag je mariborcan74, pa tvoj?? Dajva se zmenit, ker jaz še nisem špilal preko liveja. :mirror:

Link to comment
:puppy: Kaj je zaj pubeci keri me bo naučo Call of duty 4 špilat preko liveja?? Pijačo ma tisti sevea v dobrem!! :beer:

daj javi se na msn "nahupnajed@hotmail.com" ker sva nekje na istem bi lahko reko. :puppy:

Moj gamertag je mariborcan74, pa tvoj?? Dajva se zmenit, ker jaz še nisem špilal preko liveja. :mirror:

alo ja zvečer bom gor saj pravim maš moj msn pa bo lažje pa hitrje. ti bom poslal invert. lp

dprulles.gif
Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.