Skoči na vsebino

PSP-290 gps


LaMike

Priporočene objave

  • Odgovorov 127
  • Od nastanka
  • Pretekli odgovor

Top debaterji

Priljubljeni dnevi za debate

Top debaterji

  • 3 tednov kasneje...
  • 3 tednov kasneje...
  • 3 tednov kasneje...

a že je kaka rešitev najdena, da te vodi psp... ali ga še vedno lahko samo uporabljaš za to, da ko se napiješ ti pokaže kje si trenutno :mirror::mirror:

Je kdo uspel kaj najt?

Deluje ona varjanta ko je bla zgoraj enkrat omenjena?.. Da v GoogleMap na netu pač določiš route (MB-LJ primer) in pol downloadaš malo pa daš na PSP.

A v tem primeru deluje vodenje ali tudi samo kaže trenunto pozicijo?

lp

Link to comment
  • 3 tednov kasneje...
Gost zupancicff

Pa ta stvar lahko deluje tako, da ko greš z avtom, da ti kaže, kje se trenutno nahajaš?

A je potrebno še kaj poinštalirat, ker sedaj lahko samo naložim mapo in se premikam s kurzorjem po njej. :headscratch:

Link to comment
Gost zupancicff

Super. Deluje mi GPS na PSP. Seveda sem imel težave s satelitom, ker sem zadevo testiral v hiši. :doh: :doh:

Ko pa sem prišel na vrt (jasen večer), pa je takoj našel 8 satelitov.

Ko sem se usedu v avto in odpeljal, je lepo kazal trenutno lokacijo, v nekem momentu pa je signal izginil, lovil sem le 2 satelita. Ko sem stopil iz avta, je po pol minute našel spet vse satelite.

Sumim, da zadevo moti pločevinasta streha avtomobila. :headscratch::headscratch::headscratch::headscratch::headscratch::crazy::crazy:

Probal ga bom dat čim bolj pod vetrobransko steklo.

Samo, če ne bo navigacije kmalu, bom zadevo verjetno prodal, ker to vseeno ni to, kar sem pričakoval.

:bleh: :bleh: :bleh:

Link to comment

Nekaj nasvetov za MAP this

Map This! 0.5.0ZZ (Unnofficial MapThis)

TODO:

- make POI file editable and deletable inside the program

GO! Explore to bo tisto ta pravo!!!

Še to:

SCEE announced on August 22, 2007 a new Satellite Navigation package for PSP called Go!Explore.

Due for release in early 2008, Go!Explore incorporates a GPS receiver attachment for PSP and a software UMD featuring your chosen maps. A collaboration with market leaders TeleAtlas and NavNGo, Go!Explore offers the very latest in map data and navigation software.

"Go!Explore offers the best and most innovative in-car and pedestrian GPS navigation experience. With the ability to use 3D city maps and even 3D landmarks in certain key cities, GPS on PSP is a totally unique experience" said Stephane Hareau, PSP European Marketing Manager.

Every geographic version will support audio in 11 different languages - English, German, French, Dutch, Spanish, Portuguese, Italian, Danish, Swedish, Norwegian and Finnish. Maps and points of interest are also upgradeable via downloads, while new maps and guides can be purchased from PLAYSTATION Network.

New accessories for the in-car version include a Car Adaptor and Car Mount, which will be bundled together.

BessieSABU.png

Link to comment
  • 2 tednov kasneje...
  • Pred 2 meseci ...

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.