Skoči na vsebino

Eledees


Anduril

Priporočene objave

  • vrhovni

eledees.jpg

Danes sem špil končno prejel preko strica poštarja - poslan je bil 2. maja, na dan izida, preko ChoisesUK. Pridni. :)

Po dobri uri igranja moram reči, da sem ful navdušen. Špil je v osnovi radostna destrukcija vsega, kar najdeš v svoji hiši, samo da ima še namen - iskanje malih Eledijčkov. Glede na to, da sem v Half-Lifeu 2 samo z metanjem stvari z Gravity Gunom izgubil kar nekaj ur, mi je tole povsem pisano na kožo. Kontrole so izjemno odzivne in natančne (na kurzorju opaziš, kako se ti trese roka :o), grafika pričakovano simpl, a zadovoljiva (razen padcev fpsjev ob preveliki nabasanosti scene, ki pa niso ravno pogoste), glasba prav kul, težavnost pa z vsako stopnjo lepo napreduje. Najprej moraš samo v določenem času poiskati dovoljšnjo količino Eledijčkov, da končaš stopnjo. Potem k temu dodajo še omejitev, koliko uničljivih predmetov smeš razbiti (in že to pošteno zakomplicira situacijo), sedaj so mi uvedli pa še nivo glasnosti, ki ga ne smeš prevečkrat preseči na eni stopnji - no more flying frying pans for me. :(

Vsekakor zaenkrat izjemno zabavno in predvsem docela izkoristi wiimote, kar je redkost med trenutnimi Wii špili. Moram preizkusiti še multiplayer, poleg tega pa ima špil še urejevalnik lastnih stopenj in možnost pošiljanja le-teh prijateljem (in nuca Wiijeve Friend kode (!!!) - ne vem, zakaj ne morejo vsi špili delovati na ta princip?).

Se oglasim še kej, ko bom bolj raziskal špil. :)

Link to comment
  • vrhovni

Da bi delil svoje izkušnje z drugimi potencialnimi kupci tega špila in da bi se o njem lahko razvila debata?

Sorry mojster DSmadfan, naslednjič te bom predhodno vprašal za dovoljenje in mnenje o etičnosti takšnega početja. :doh:

.. in če v nadaljevanju nimaš kaj za povedati o špilu, potem psssst. shhh.gif

Link to comment
  • 2 tednov kasneje...

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.