Skoči na vsebino

Super Smash Bros. Brawl


Tr0n

Priporočene objave

  • Odgovorov 421
  • Od nastanka
  • Pretekli odgovor

Top debaterji

ma kdo pojma kak kaj odklenit? men je dejansko sam mertha ratalo do zdaj. Pa kak tist preklet pikmin event nardit ko moraš jih ščitit

špilaj supspace emissary pa boš odklenil več ali manj vse, za sonica edino nevem rečt pa falcona odkleneš tko da prej kot v 12 minutah narediš classic (=

Link to comment

Kaj mi lahko nekdo pove kje lahko kupim v MB mullerju SSBB ?

Sem bil tam danes da bi se prepričal če ga res imajo in mi je prodajalec reko,da ga ma na seznamo samo da neve kje ga naj bi imel postavljenega...

Zato me zanima kje ste ga vi lahko kupili v MB Mullerju... :?

Ko pa sem ga vprašal če je že prodan mi je odgovoril, da je nemogoče da

so že vse copije prodali :hyper:

Link to comment
Kaj mi lahko nekdo pove kje lahko kupim v MB mullerju SSBB ?

Sem bil tam danes da bi se prepričal če ga res imajo in mi je prodajalec reko,da ga ma na seznamo samo da neve kje ga naj bi imel postavljenega...

Zato me zanima kje ste ga vi lahko kupili v MB Mullerju... :?

Ko pa sem ga vprašal če je že prodan mi je odgovoril, da je nemogoče da

so že vse copije prodali :hyper:

Jaz sem ga danes tam kupil nekje okrog 12 in vse izvode je imel takrat zložene pri blagajni.

Link to comment

V MB delata na vrhu en suhi in en mal bol okrogu. Suhi mi je do zdaj zrihtu ama vse kar sm hotu, če ni blo je iz nemčije naročil. Tadrugi pa raj ne komentiram, ker sm enkrat live naročnino iskal, ga vprašam če majo in reče da nimajo in da se ne bo dal več dobit. Slab tedn za tem je taprvi brez problema mi stvar zrihtu. Tak da sam glejte h komu se obračate po nasvet.

Link to comment
Meni pa nekaj pri online igranju zajebava. Normalno se povežem. izberem brawl in pol mi ful dolgo išče nasprotne igralce, dokler ne ubupam in vse skupaj vgasnem. Kaj je tu zopet kaka fora?

če bi malo prebral prejšnje strani bi ugotovil da ta stvar zajebave vse. :zzz:

Torej lahko igram samo s friendsi???

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.