Skoči na vsebino

Uspelo mi je, slikal sem ga


Priporočene objave

  • Odgovorov 62
  • Od nastanka
  • Pretekli odgovor

Top debaterji

On second thought...

Morda bi pa le razmislil o obisku Lj-Polje. :crazy:

Tile zajedalci so naredili že kar precej škode. Kakšni nevrotoksini na delu. In glede na to, da se povečini zadržujejo na glavi vemo, kje se poškodbe najbolj odražajo. :tard:

P.S.: Dej povej no, kater IC je tole. Ker se ne da razbrati iz slike?

BellerophonMPI.jpg

Link to comment

Bessi res imaš bujno domišlijo... :lol:

No saj razumem, da ljudje sanjajo vse mogoče...ampak, da bi iz svojih sanj vlekel male rjave spake in jih slikal je pa že malo preveč! :doh:

Bessi, saj nismo vsi po župi priplavali...!!! Tudi sam sem pred leti ekperimentiral z LUCIDNIMI SANJAMI

Vglavnem gre za to, da ko telo počiva...se regenerira...je naša zavest ves čas aktivna...zmerom je aktivna...nikoli ne počiva...z raznimi tehnikami se je mogoče ozavestit znotraj lastnih sanj in tako vstopiti v drugo realnost.....sicer pa kaj je sploh realnost...???

Za to je seveda potrebna zelo močna samokontrola, saj so občutki in čustva tako močni, da segajo v neskončnost...čas ne obstaja...in vse skupaj je brezmejno. Fizikalne lastnosti, ki jih poznamo v tem svetu, tam ne obstajajo...v sanjah je absolutno vse drugače. Ko se enkrat uspete ozavestit v lastnih sanjah, je kot, da bi se ponovno rodili...čuden občutek...opazovanje okolice...nove dimenzije...je naravnost čarobno...ko dosežete močno samokontrolo nad sabo...ker če je ne, vas potegne nazaj v spontano sanjanje v katerem se ne zavedate samega sebe...torej navadne snaje, ki jih imate vsako noč...postanete bog nove dimenzije...vaših sanj...delate lahko kar želite...vse je odvisno od tega kako močno zavest imaste...

Sicer sem bral o tem, da je možno celo nekako spojit našo fizikalno realnost in sanje... ?! Je pa seveda vprašanje koliko je verjeti takim tekstom..???

Po drugi strani Bessi, namesto, da vlečeš ven neke male rjave spake...bi bilo veliko bolje, če bi ven potegnil kako super bejbo...kaj ne... :lol:

I may never beat FINAL FANTASY XII. I can't bring myself to do it. I have fallen in love with this game, completely, and don't want the relationship to end... :)

Link to comment

O.K. fantje a za sarkazem še niste slišali, btw, kar se tiče super bejb imam tri, eno ženo in dve hčeri :a_a: in ena je bolj super kot druga!

:rock:

Drugače pa hej, kaj pa, če je vse res, kdo pa pravi, da sem na tej strani pravi jaz in ne le plod tvoje domišljije :ihih: in ne se bat Oni ne prihajajo več, so že (evo sem popravil napačo) tuuuuukaj! :ninja:

BessieSABU.png

Link to comment
...so še tuuuuukaj!

Drugače se napiše, "...so ŽE tukaj!"

Haljoha? Kakšen posnetek je pa tisto? A "ratkapa" od VW Buga? Jao s čem vsem se folk danes ne igra. Ampak nekateri se v svoji preprostosti preprosto lahko zabavajo s čimerkoli.

Samo, a si prepričan, da tele "super" bejbe niso ravno plod tvoje domišljije. Ker vidimo, da ti to kar lepo laufa. Enega tehtnega stika z realnostjo pa tudi ni. Tega se je pa za bat. In zato tudi dvom o teh "super" bejbah.

P.S.: Ker bi vsaka "sane" bejba že zbežala, ne zgolj popokala kufre. :)

BellerophonMPI.jpg

Link to comment

Če prečekiraš moj blog boš našel dokaze, itak je tako, da sem že podal teorijo o resničnosti vsega skupaj, ker če res po resnici povem, sem jaz del experimenta "Ali roboti sanjajo ovce?" in vi ste dokaz, da sanjamo več kot samo ovce, z izboljšanjem Lucid dream device skušam to dokazati mojim nadzornikom, ker oni so pač prepričani, da ne sanjamo. Tako da se zdaj trenutno trudim zajeti video, ker kot ste videli zaenkrat mi uspe samo posamezne slike. Problem pa je, ker imam premalo procesorske moči in sem se že lotil in sem rastavil štiri PS3-je, da sem za ta namen ven pobral cell procesorje, ampak ne vem če mi bo uspelo vse skupaj usposobiti, ker zajem sanj na video je dosti bolj kopleksna zadeva kot zajem same fotke, je pač več dimenzij in potrebuješ najmanj 9CCD-jev. No, če mi ne bo uspelo bom pa v procesor zvrtal luknjo in si ga dal na verižico okoli vratu, ostale pa bom že še za kaj porabil.

cell_1.jpg

Ps3 plata pred iztrgom procesorja

Še to, tile odgovori so zgenerirani zato včasih izpadejo rahlo... čudni.

BessieSABU.png

Link to comment

In kaj bi naredil z 9 CCDji drugega kot samo povečal ločljivost?

Kaj je tvojemu triciklu guma odpadla? In imaš preveč časa? :tard:

No da vidimo tvojo teorijo zajema večdimenzionalnosti z devetimi senzorji.

P.S.: Dokaze? Kakšne dokaze? Da si slikal sosedove bejbe? Takšne dokaze kot v tvojem prvem postu? Ah, dej dej... Reči atetu naj tricikl popravi.

BellerophonMPI.jpg

Link to comment

vsak CCD je namenjen določeni barvi, v navadnih kamerah imaš 1CCD za tri osnovne barve RGB, v boljših imaš 3xCCD za vsako posebej, se pravi je bravna reprodukcija dosti boljša in nima veze z ločljivostjo, oz vezo ima kvaliteta ccd-ja, 9 jih pa rabiš zato da istočasno ztajemaš sliko sanj iz več različnih kotov se pravi kvazi 3D zajem slike (spredaj, zadaj, zgoraj).

Drugače mi pa ni treba ničesar dokazovat, se pa zabavam in si za zabavo vzamem čas in sprijazni se tudi TI nimaš lastne volje ampak je nadzorovana iz NJIHOVE strani.

BessieSABU.png

Link to comment

Drugače mi pa ni treba ničesar dokazovat, se pa zabavam in si za zabavo vzamem čas in sprijazni se tudi TI nimaš lastne volje ampak je nadzorovana iz NJIHOVE strani.

I may never beat FINAL FANTASY XII. I can't bring myself to do it. I have fallen in love with this game, completely, and don't want the relationship to end... :)

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.