Skoči na vsebino

[GC] Igre za GC...suša?


Prezioso

Priporočene objave

No bom pa jaz prvi topic naredu tukaj ;)

Uglavnem, zanima me, če je pride sploh še kakšna zanimiva igra, ker sam enostavno ne vem več kaj bi igral, ker primankuje špilov! Nova Zelda pride na GC ali REV?! Se že kaj ve? Ker bi bilo malo čudno, da bi prišla malo pred prihodom nove konzole na GC... :crazy:

re.jpg
Link to comment

super mario strikes sem hotel nabavit pa sem si premislil... newm... ni me očarala. sem poltem raje kupil donkey konga =)

če si igral football mania a.k.a. Lego fuzbal je to mislim zelo podobno le da je mario bolj dodelan =)

drugače se mi za GC še zdi zanimiwa prihajajoča Sonic riders

Link to comment
  • vrhovni

Super Mario Strikers je pomoje precej podoben Soccer Slamu, s tem da opisi predvsem jamrajo čez premalo opcij in grafično nedodelanost, single player je bol tko-tko, multiplayer pa je baje fantastičen. Jaz čakam, da špil kje najdem za majhne dnare, pa si ga bom omislil kot nek party game.

Sonic Riders dobiva pa povsod precej žgoljave ocene - 6.2 IGN, 6.6 GameSpot ..

Link to comment

Upam da bo Ninty za Rev res odprl vrata tujim razvijalcem, če pa ne bo...........se pa lahko veselimo Mario Party 15. :mirror:

Glede na to, da devkiti stanejo mizernih 2000 dolarjev, v primerjavi z 20000 zelenci za X360 dev kite, lahko pričakujemo precej interesa.

Če bodo le objeli daljinec.

 

 

Link to comment

tale AW UF ali BW me je mal razočaral, sm mislu da bo kaj boljši, drugače pa GC počas umira, kljub temu da pričakuje super infuzijo... Če smo pošteni, jih bi rabu minmalno tri pa internet možnosti

zlo sm bil žalostn k so Blizzard odpovedali SC-G za GC, ker pač nima interneta :crybaby:

.___.

(+,+)

(/.:: )

"#"

Link to comment

Ja pomojem pa ne izumira ! Ker bojo prišli še lepi naslovi ven .....

Novi naslovi ( bodo novi, izidejo kmalu, ali p'a tudi ne):

-Harvest Moon: Magical Melody- 28. marec 2006

-Teen Titans- 4.april 2006

-Yoot Saito's Odama- 10. april 2006

-Major League Baseball 2K6- 10.april 2006

-Rampage Total Destruction- 24. april 2006

-Naruto Crash of Ninja- 7.maj 2006

-Super Monkey Ball Adventure- 20.junij 2006

-The Legend of Zelda: Twilight Princess- tretja-četrtina l. 2006

-LEGO Star Wars II: The Original Trilogy- četrta-četrtina l. 2006

No izidi niso končni ! Napisal sem toliko to da veste pribl. kdaj kaj izide................... malo počakajmo pa bomo videli !

followmeontwitter.png
Link to comment
  • 2 tednov kasneje...
No bom pa jaz prvi topic naredu tukaj ;)

Uglavnem, zanima me, če je pride sploh še kakšna zanimiva igra, ker sam enostavno ne vem več kaj bi igral, ker primankuje špilov! Nova Zelda pride na GC ali REV?! Se že kaj ve? Ker bi bilo malo čudno, da bi prišla malo pred prihodom nove konzole na GC... :crazy:

In an interview with Nintendo's Europe site (which is accessible only to Lounge VIP members), Miyamoto (who was recently knighted in France) let it slip that "when you play Twilight Princess on Revolution you can take advantage of the Revolution controller." S o there you have it, that rumour that Nintendo denied has been reconfirmed. At least the delay makes sense now.

http://www.zeldalegends.com/

*twilight princess*

graphical power doesn't make a game.

Link to comment
  • 2 tednov kasneje...

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.