Skoči na vsebino

Trials Evolution [XBLA]


TriGGer

Priporočene objave

Vem, da smo trenutno v sušnem obdobju, ampak ta igra si bi pa res prislužila svojo temo. Vsi veste, za kaj gre. Trials Evolution je nadaljevanje hit igre, v kateri z motorčki premagujemo ovire in občasno zgubljamo živce, medtem ko naš motorist že 35. po vrsti eksplodira, zgori, pade v prepad ali si kako drugače polomi večino kosti v svojem telesu.

Formula tudi tokrat ostaja enaka - v čim krajšem času in s čim manj napakami priti do konca stopnje in tako premagati kolege, nato pa jim svoje dosežke vztrajno metati pod nos. A če smo imeli v Trials HD za primerjanje rezultatov na voljo le časovne lestvice, se lahko v Evolutionu neposredno spopademo s svojimi prijatelji ali z naključnimi nasprotniki preko interneta, ali pa zbrano družbo posadimo pred TV in poiščemo glavnega frajerja v bajti.

>http://www.youtube.com/watch?v=wWUGlC7ZDI8

Igra je na XBLA na voljo za 1200 MS točk.

NitroBlast90.jpg

Link to comment

Igra je super awsum in zares evolucija HD verzije. Leaderboards are mine :loser:

Sicer pa nivo kompetitivnosti nikoli ni bil ravno na višku v dragi kokoški. Pa vendar sem vesel, da si joinal Nitro. Zdej se lahko naganjas z mano pa Urošem, kdo ma hitrejšega in bolj stylish :D

Neki se je dajal tud Xfr3ak, pa smo ga cist overcomeal in je zdej nekje v kotu emo hihi... :tired:

fs.pngMorbidMagic.png
Link to comment

Morem najprej še malo proge naštudirat, ker se še zaenkrat naganjam po medium-to-hard verzijah in me obup še ni čisto prevzel. Na multiplayerju sem naletel na eno hardcore progo in nisem prišel ravno daleč, tak da me Nekak se mi zdi, da je igra vseeno mičkeno bolj dopustljiva kot prejšnji del in tazadnji motorček ni čisto tako podivjan in ga je malo lažje kontrolirat. Bom pa vido kako bo kasneje na težjih trackih. Itak nisem že prej bil kaj posebnega, vedno sem se šlepal nekje bolj v sredini in zapravljal čas v skill gamesih, če že kje.

Je pa špil res proper ja. Ko sem igral trial se mi je grafika sicer zdela malo švoh, novo okolje mi ni blo najbolj všeč itd., pa nisem bil sigurn, če bi jo nabavo al ne, ampak mi zdaj ni žal. Proge so ful dobro narjene, sploh tiste z raznimi twisti ala ona inception-style, kjer se ti spreminja gravitacija. Pa če pravijo, da so vse sestavili z in-game editorjem, bi se tudi tega splačalo naštudirat. Včeraj sem se malo igral z njim, pa se mi zdi precej lesen, ampak ok. Bo že.

Bom joinal kaj v kratkem, pa da vidim kje mi je mesto. :) Lahko me tudi drugi dodate, da vas mam na leaderboardu, sej konec koncev je to glavni smisel igre. Kar precej vas že tak mam, ampak vseeno se najde še kdo, ki manjka. Lahko bi se zbrali tudi za kak multiplayer.

Pa ko smo že pri leaderboardih - a kdo ve kaj pomenijo najrazličnejše barvne kombinacije pri majcah zraven imen?

NitroBlast90.jpg

Link to comment
Igra je super awsum in zares evolucija HD verzije. Leaderboards are mine :loser:

Sicer pa nivo kompetitivnosti nikoli ni bil ravno na višku v dragi kokoški. Pa vendar sem vesel, da si joinal Nitro. Zdej se lahko naganjas z mano pa Urošem, kdo ma hitrejšega in bolj stylish :D

Neki se je dajal tud Xfr3ak, pa smo ga cist overcomeal in je zdej nekje v kotu emo hihi... :tired:

Daj daj Morbid mal se skuliraj in raje priznaj da ti Uroš dela rekorde s tvojim profilom :) ...ko ležiš od skrokane noči :fiufiu:

Xbox

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.