Skoči na vsebino

PS3 achievements


D.Tidus

Priporočene objave

Lep pozdrav !

Sem nov na tem forumu in imam takoj neka vprašanja. Gledal sem neke trailere od Gametrailer.com in tam sem videl da bodo s Playstation Home uvedli tudi Hall of fame (nekaj takega) ki bo deloval tako kot microsoftovi achievementsi. Vsaj tako mislim. Če kdo ve bolje od mene bi prosil da razloži , ker se mi zdi zelo privlačno. In tudi na kakšen način se to izvaja.

P.S : Čeprav je Off topic bi prosil da mi nekdo pove samo to ali je PS3 avtomatično priklopljen na internet v trenutku ko povežeš od modema kabel v PS3 in ali to sploh gre tako. Se pravi iz mojega Thomson modema v Playstation 3 ali pa mora še modem imeti nujen stik z PC-jem ??? Pozdrav.

Owner of :

Xbox 360 + PS3...

Link to comment
  • N7

res je.

svetujem ti, da si ogledaš tale lušen video klip na

kar se internet povezave tiče je temu tako, da se konzola skonekta sama oz. jo logaš ročno. pač, odvino koliko imaš profilov, etc...

konzola se da priklopit neposredno na router (ki opravlja delo stalne online povezave). neposredno na modem mislim, da ne deluje... mora biti omrežena varianta.

več si poglej tule v manualu tule!

ozi_SLO.png

Link to comment

PS3 menda neke Wired opcije. Kaj to pomeni ? Se pravi s kabelom , dobro to vem , ampak kam gre ta kabel ven iz PS3. Lepo bi te prosil še za ta odgovor da vem ker ne bi rad izvisel z internetom ter potem ne morem igrati Resistance na netu in podobno.

Aja , pa By the way : Tale luštn video je več k luštn !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Owner of :

Xbox 360 + PS3...

Link to comment
  • N7

?

če bi bil rahlo bolj jasen bi te bolje razumel.

pa ti bom na tak način odgovoril, kot sem te razumel:

kabel gre iz LAN porta ven! LAN port je gigabiten.

kam gre kabel? v router, switch. mislim, da v modem direkt ne more it (ker moraš imeti omrežje).

sploh pa upam, da nimaš PCja doma direkt na thomsona vezan. vmes MORA bit router.

:eye:

ozi_SLO.png

Link to comment

Ja vraga pol , nimam routerja a res to pomen adijo PS3 internet zame al kaj ??? Kok košta router ? Nimam routerja. Iz Thomson modema gre en kabel (mislim da ethernet) v PC drugi gre pa v kabelski priključek. A se ti še kej slučajn svita.

EDIT : Ey , prebral sem to na www.gameplay.hr /forum/playstation3/ playstation 3 on-line in tam nekateri pravijo da je lahko iz modema direkt v PS3 , ker je modem naštiman kot router.

Owner of :

Xbox 360 + PS3...

Link to comment
  • N7

ja ne poznam thomsonov. če se ga da tko skonfigurirat potem okay.

ja router je pa danes tako kot spodnje gate.

če si lahko privoščiš ps3 boš pa še dal 100€ za en dober router.

lahko daš pa tudi MANJ!

skratka, svetujem ti, da se pozanimaš pri kablu.

:crossfingers:

ozi_SLO.png

Link to comment

JOJ!

Router kabelski stane že 8 jurjev kar dober. Preprosto namesto v računalnik kabel iz modema vtakneš v router in potem iz routrja v PC, PS3..... Mislim pa, da modeme z routerji daje samo siol pa še kdo morda. Vglavnem to lahko preveriš tako, da pogledaš zadnjo stran modema, če so na njemu prazne LAN vtičnice potem OK, drugače nabavi router.

To je taka simpl razlaga in ne vključuje zapletenih elementov!

Link to comment

Aja folk. Eden mi je rekel da je router samo razdelilec. Je to res ? Kot drugo, ali je router koristen potem samo zato da imam vklopljen in PC in PS3 v net. Če je tako potem bi iz modema šlo v PS3 in bi ta cajt imel PC odklopljen od interneta. Pozdrav !!!

Owner of :

Xbox 360 + PS3...

Link to comment

router oziroma po slovensko usmerjevalnik usmerja promet znotraj omrežja. Na njega lahko priklopiš pač dve ali več naprav, ki potem imajo vedno na voljo internet. Ne rabiš nič vspostavljati povezave, samo odpreš brskalnik, karkoli in dela. outer je zelo uporaben za deljenje datotek, ima OK požarni zid (včasih težave z nastavljanjem) in kar je najpomembnejše: Najenostavnješi je za uštimat.

Zdaj, če ima PS3 za nastavljat connection tudi tako preko modema (moraš vpisati uporabniško ime & geslo (za kabel nisem 100% jaz imam ADSL)) potem bo OK. Ampak dvomim, da ima kaj takega. Wii vem, da nima, X360 pa se mi zdi, da ima. PS3 pa nimam in ne vem.

Link to comment

Kot sem včeraj navedel je eden na www.gameplay.hr/forum rekel da lahko preko modema direkt v PS3. Res je da si morda potem z PC odklopljen od neta ampak ... To me ne bi niti zanimalo saj bi imel PS3 na netu hehe vendar če je tako kot pravite potem si bom nabavu router. A 60 evrov je že dosti za en povprečen router. Če ni potem bom pač dal več ...

Owner of :

Xbox 360 + PS3...

Link to comment
  • N7

smo že povedal, da načeloma lahko. odvisno od modema, pozanimaj se pri svojem internet ponudniku!

kar se routerja tiče ti ga pa toplo priporočam/o, ker boš s tem naredil sebi veliko uslugo tudi na račun varnosti. poleg tega boš lahko simultano imel priklopljenih več internet odjemalcev (pc, ps3, +).

skratka, router pa bo mir.

ozi_SLO.png

Link to comment
  • Pred 1 mesecem ...

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.