Skoči na vsebino

Se splca kupiti?


jurc-back

Priporočene objave

Torej, zanimam se, da bi si kupil eno iz med hišnih konzol!

Katero mi predlagate oz kupci konzol x360 me zanima ce vam je konzola vredu in jo redno igrate(da ste zasvojeni ;) )

Zadnje dni se nagibam bolj k x360 in ne k ps3(ps3 je nekako predrag in igre se niso taprave, igralni dalinec mi je bolsi pri xboxu360)

Kaj pravite vi? se mi splaca kupiti x360? (na nintendo wii se ne oziram nekako mi ni dobre grafike pa se GTAja gor ne bo, lih vsake minute pa tudi nocem gledati mariota) =)

Hvala ze v naprej! ;)

Link to comment
  • Odgovorov 58
  • Od nastanka
  • Pretekli odgovor

Top debaterji

Če želiš konzolo izključno za igre nabavi Xbox 360, ki ima impresiven nabor iger, je cenovno ugoden in to jesen prihaja kar nekaj dobrih iger. Slaba stran 360ke pa je velika stopnja pokvarljivosti, slaba podpora v Sloveniji in plačljiv internetni servis.

PS3 ima trenutno bolj bogi nabor iger, ker je komaj izšel, situacija pa se bo izboljšala tam nekje jesen 2007/2008, ko bodo prišle prave ekskluzive. Je pa PS3 odlični multimedijski predvajalnik.

Link to comment

Glede na to, da denarja ravno nimam veliko? in da ga bom moral se prisparati! me zanima ce se splaca kupiti CORE sistem!

(sicer bi rad igral igre le singelplayer igre in ne multyplayer)

Vem da pri coru ne dobis 20gb vendar, kot pravim bi rad igral zelo dobre in kakovostne igre kot so naprimer pri xboxu360?

Torej se to me zanima je kdo zasvojen s igranjem konzole'? :roll:

Link to comment

Js ti core ne skor ne priporočam, že zavoljo špilov, ki bojo prišli na trg in disk bo slej kot prej nuja. Da ne govorimo o samem shranjevanju, ter o tem da si potem pečen kar se tiče xbox live-a ki je ena bolj zabavnih stvari pri xboxu. Interneta ne gre podcenjevati, predvsem zavoljo xbox livea, ki je zelo kakovosten in uporaben. Plus pri coru ne dobiš komponentnega kabla, kar se ti bo poznalo na kvaliteti slike, ki jo boš zrl v svoj televizor.

I say if we want to make any real progress, we ditch the cripple.

Link to comment

Ne kupovat core-a. Že zato ne, ker boš mogo polek kupit najmanj 1 memory card, podobno kot pri PS2, ki pa stane približno enako ko disk, se pravi je to brezveze... Core je točno tisto, kar pravi da je - čisto okrnjen sistem, ki ma samo najnujnejše, kar rabiš za igranje... se pravi škatlo pa ožičen kontroler... nič več, nič manj...

Se pravi, moj glas je vedno bil in vedno bo pri premiumu, najbolj cenovno primeren izmed vseh Next-gen konzol trenutno na trgu :)

NitroBlast90.jpg

Link to comment

jurc pozanimi se, če so kje v avstriji/italiji kake akcije za X360ko. Vem, da je pred mescom bil v Libru premium 300€, core pa 200€ (100€ cenej).

Drugače pa stari, kar se tiče 360/PS3 -> ni debate kaj vzet!! X360 obvezno, ker je leta pred PS3. Špilov imaš preko 130 z arcade vred, neki najboljših ekskluziv, grafika je ubijalska, maš vse od RPGjev (Oblivion, 2Worlds...), dirkačin (TDU, PGR3, Forza 2, DiRT...) streljačin (raje ne omenjam), športov....

Poleg tega je itak cenejši, jz sicer imam tud PS3 sam roko na srce vse skupaj sem ga igral 1 dan pa še to ne. Bluray je zame ničvredn ker filmov ni/so po 50€, špilov nima nobenih, sicer pride par kvalitetnih (beri Gran Turismo 5, MGS4, Tekken6) ekskluziv ampak to je pa to. Ostalo bo pa itak tud za 360ko, medtem ko slednje dobi same legende od Mass Effect, Halo3, Splinter cellov 5 in nevem kaj še. Poleg tega če gledam trenutno stanje iger, ki so atm za obe konzoli zunaj, so na X360 dosti boljši, z lepšo grafiko.

Kar se tiče lajva resda morš plačat ampak ej ni mi žal za en sam cent, ker ti Live ponudi 10x več, kot PS3 network al sej nevem kaj. Poleg tega ima X360 veliko več slovencev in verjem, slovenski community Live je eden najboljših. Imamo vse od klanov, do skupnih dirk v drikačinah, vsega boga res :tepen:

Vzam 360ko ker ti ne bo žal, govorim iz lastnih izkušenj, okus pa kle itak nima veze al maš raj MC al sony važn je kaj kdo ponudi in PS3 ponudi zlo mal. Kar se tiče pa multimedijske uporabnosti, če maš LCD si pač prklopiš nanj računalnik, nevem zakaj bi se sploh kdo zajebavu z linuxi in ostalim sranjem na ps3.

:rock:

NinjaKlan.gif

xFire: spankrock

Link to comment
jurc pozanimi se, če so kje v avstriji/italiji kake akcije za X360ko. Vem, da je pred mescom bil v Libru premium 300€, core pa 200€ (100€ cenej).

Drugače pa stari, kar se tiče 360/PS3 -> ni debate kaj vzet!! X360 obvezno, ker je leta pred PS3. Špilov imaš preko 130 z arcade vred, neki najboljših ekskluziv, grafika je ubijalska, maš vse od RPGjev (Oblivion, 2Worlds...), dirkačin (TDU, PGR3, Forza 2, DiRT...) streljačin (raje ne omenjam), športov....

Poleg tega je itak cenejši, jz sicer imam tud PS3 sam roko na srce vse skupaj sem ga igral 1 dan pa še to ne. Bluray je zame ničvredn ker filmov ni/so po 50€, špilov nima nobenih, sicer pride par kvalitetnih (beri Gran Turismo 5, MGS4, Tekken6) ekskluziv ampak to je pa to. Ostalo bo pa itak tud za 360ko, medtem ko slednje dobi same legende od Mass Effect, Halo3, Splinter cellov 5 in nevem kaj še. Poleg tega če gledam trenutno stanje iger, ki so atm za obe konzoli zunaj, so na X360 dosti boljši, z lepšo grafiko.

Kar se tiče lajva resda morš plačat ampak ej ni mi žal za en sam cent, ker ti Live ponudi 10x več, kot PS3 network al sej nevem kaj. Poleg tega ima X360 veliko več slovencev in verjem, slovenski community Live je eden najboljših. Imamo vse od klanov, do skupnih dirk v drikačinah, vsega boga res :tepen:

Vzam 360ko ker ti ne bo žal, govorim iz lastnih izkušenj, okus pa kle itak nima veze al maš raj MC al sony važn je kaj kdo ponudi in PS3 ponudi zlo mal. Kar se tiče pa multimedijske uporabnosti, če maš LCD si pač prklopiš nanj računalnik, nevem zakaj bi se sploh kdo zajebavu z linuxi in ostalim sranjem na ps3.

:rock:

Odlično povedano nimam kaj dodat :bowdown: :car: xbox 360 rocks :rock:

Xbox

Link to comment

Hm mene pa tole zanima. A se da za X360 posebi disk kupit ? Vido sm, da se ga da odstranit iz vrha skatle in kaka je razlika med Elite in premium? Kaj premium nima ??

Men bi bil 60GB disk dost ... skor ... sj tk hiter pa se verjetno ne bojo igre, da bo treba za vsako formatirat vse skup ^^

Link to comment

Ja zaenkrat (beri pol leta-eno leto) se ti vsekakor bolj splača nabavit X360 za kasnej se pa itak še nč ne ve kter sistem bo boljši.

Um igre naštevat ti je nesmiselno, raje si poglej na kakšni strani najboljše ocenjene sicer je pa odvisno od tvojega okusa. Je pa vsekakor vredno imeti npr. Forza 2 ,PGR3, Rainbow Six Vegas, Ghost Recon 1 ali 2 (en je čist dost), Gears of war, Splinter Cell DA, Viva Pinata, Gears of war, Saints Row, kak BFME2 oz C&C3, colin DIRT, COD3 itd itd...niti se ne spomnem vseh kr ta mesec igram itak samo forzo 2 in gears of war.

Disk se da kupit posebej, zaenkrat je v EU na voljo isti kot ga dobiš zraven premiuma (20GB). Kar se tiče Elite verzije se razlikuje od premiuma po 120GB disku, HDMI vhodu in črni jak-fuj barvi.

Sicer pa diska ne nucaš za inštalacijo špila al kaj ti točn misliš. uporablja se za shranjevanja iger, MP3jev ipd ter seveda za downloadane stvari iz marketplacea od patchov, filmov, trailerjev, demotov, arcade špilov, dodatkov in podobne zadeve.

NinjaKlan.gif

xFire: spankrock

Link to comment
Elite ma torej cist drugac nared disk oz. ne bi paso na premium :S

60GB ... to lahk spravis se pa se filmov gor, igre lahk tako ali tako na DVD-je peces ... kupis DVD-RW dvojslojni pa je =)

Al pa en DVD RW , navadn pa lepo posnames na disk pa je ... =)

lahko bi si pravila prebral :doh: :mirror:

Mlaky+SLO.png

NinjaKlan si lahko Bombo v rit vtakne

Link to comment

En konec kabla vtakneš v konzolo, i konec v router, pol pa ti sam zazna povezavo (vsaj meni je). Če kupiš premium maš takoj 1 mesec zastonj Live! storitve, nadalje morš pa kupit Live membership kartico al pa naročiš kodo prek neta...

Kar se tiče cen: 3-mesečna naročnina je 20€, letna pa 50, odvisno tud od tega, kje kupiš. Pri nas majo kartice pri Mantisu, samo so ful precenjene...

NitroBlast90.jpg

Link to comment
Mnja meni je tudi, tak to smešno, ko mi foter reče, daj da vidim toto igrico. Ajd, če bi igral kakiga maria, bi še to blo dopustno, ne pa, da se not vrti Gears of war.

:no_no:

ti kar kurci čez mariota, ampak v gears of war neboš nikoli mogel 100x premagati istega šefa na več načinov. nintendove igre so dejansko edine, ki so kul. (sj mata tudi sony in M$ svoje, ampak nintendove nudijo najboljšo igralnost)

ps3_forum2c.jpg

lukidd,0,ffffff,000000,0.png

pspmode fanclub prezident

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.