Skoči na vsebino

Forza Horizon


Priporočene objave

Men pa ravno to nudi kar je njen point, vozakanje in vozakanje....

Z bednimi dirkami se sploh ne bom preveč ukvarjal ker so kot ponavadi čisto mim s svojo kratkostjo.

Vzamem avto in se prosto vozim urco ali dve, vmes pa še kakšno sliko naredim. To je to. Za dirkat mi je pa FM4.

DLCjev po polni ceni sicer ne bom kupoval, ampak novembrskega pa že imam, ker sem ga dobil v nagradni igri pred 1 mesecem.

:princesspeach: Sing while you can! :zelda:

Link to comment

Tale avto na sliki je za Forza 4 če prav razumem.

Pre-Order Forza Horizon at a participating retailers and receive a code to download the Forza Horizon Themed 2012 Dodge Challenger SRT8 392 playable today in Forza Motorsport 4 for Xbox 360. A copy of Forza Motorsport 4, Forza Motorsport 4 gamer profile and Xbox LIVE account required to activate. Game sold separately.
Link to comment

Če je tu še kdo slikar, poleg mene...

Sigurno ste opazili da lahko vinilke ki ste jih ustvarili v FM4, uporabite v FH.

Če je nek avto v obeh igrah, potem bi morda želeli celoten design iz FM4 imeti v FH.

Greste v FM4, izberete ta avto in ga greste okraševat. Nato celotno stran (left, right, front, top, rear) shranite kot 1 design (group all layers in save kot design al neki takega). Tako boste imeli celoten design v 5 kosih. Samo zapišete si še koordinate postavitve teh celotnih stranic, ter barvo avta in lahko prenesete na avto v FH.

Upam da komu olajsa prenose.

:princesspeach: Sing while you can! :zelda:

Link to comment

To je pa ker ne zastopite smisla Horizona:loser:.

Če ste ga jemali kot nadomestek FM4:banghead: normalno da ste lahko samo razočarani:zzz:.

OK, festivalni del igre je tako neizkoriščen da je bolano. Pričakoval bi da bo vsak del igre show. Če samo posamezno dirko vzamemo, pred štartom, po štartu, bi komot blo res super narejeno, vendar ni veliko več kot v FM4. Vidiš v ozadju kamere, intervjuje, vendar še največ kar dobiš, je nekaj besed tvoje glavnega tekmeca. Če je potem kasneje kaj več ne vem, ker samo občasno kakšno dirko odpeljem.

Same dirke so debilne. Še krajš kot v FM4.

Celoten Horizon festival je narejen da mine zelo hitro. Predvidevam da lahko v nekaj urah vse dokončaš.

Vendar, ta festival je samo nekaj kar povezuje celoten svet te igre. Ja, narejen je švoh, samo ni point da ko en bedak na hitro vse odvoziš, potem pa se pritožuješ kako dolgočasna je igra:a_a:.

Point je, da se voziš in voziš in voziš. :sonic:Brez cilja. Brez ovir. Za užitek. Horizon resda nima epskosti Test Drive Unlimited ali dinamičnosti Midtown Madness, a je polnopravni predstavnik tega žanra vozačin.

:princesspeach: Sing while you can! :zelda:

Link to comment

Igro sem kar hiter končal in ni bilo zdej neke zahtevnosti. Dirke so tako kot si rekel. Da bi se pa vozil? Danes se probal novi NFS in morm rečt, da tam se pa lahko skos vozim, ker je skos napeto zaradi policajev. Res, da vožnja ni neki forzi podobna ampak je vseeno tok bolj zabavna in zanimiva, kar forza ni. Obe igri bi lahko naredil veliko boljše to je vsem jasno ampak pri forzi pa manjka še veliko. 4ko bom obdrzal tale gre pa za menjavo.

Vito2323.png

 

"Always turn a negative situation into a positive situation."

 

 

 

 

 

Link to comment

Ja, kot sem rekel, tale špil ni zate, ker več kot očitno ti rabiš dirkačino in ne vozačino.

Medtem ko dirkačino (npr FM4, komot vzameš kot vozačino), vozačine (npr. FH) vedno slabo izpadejo če jih špilaš kot dirkačine. FH je super vozačina. Dodatni del, ta festival, je bolj švoh izpeljan, a igrina glavna sestavina, vozakanje, izpade super. Edin škoda ker je konzola prešvoh in promet izpade v muliplayer freeroam.

Ravno zato vsi taki kot ti, ki FH jemljejo kot dirkačino, nimate pojma kaj naj z njo delate in vam je dolgcajt.

Taki kot jaz pa v njej uživamo saj dostavi kar se od take vrste špila pričakuje. Vi imate že špil "obrnjen" ker ste ga oddirkali, mi pa imamo komaj kaj dokončano saj se vozimo. Pa ne razumet da sedaj furamo v drugi pri 9000 obratih.

Seveda ima FH rezerve, a to je dejansko test. Če bo uspel, bo nadaljevanje, in to bo večje.

Upam da si končno zastopil kaj ti hočem povedat.

:princesspeach: Sing while you can! :zelda:

Link to comment

No pa nam ti viper povej kaj nej počnemo z FH, da ne bomo tako neumni izpadl? Nej stojim in slikam tja v tri pizde? Nej občudujem svet, ki ni resničen? Nej si ga drkam na jez ko drvim z ferrarijom 320 čez njega? Nej prevozim tisoč in tisoč km po svetu, ki je lahko čez 10 min spet ista cesta? Vozačina (tako kot ti pravis) je bila zame TDU 1 in pa 2ka. To je bilo zame vozačina, GTA v malem.

Vito2323.png

 

"Always turn a negative situation into a positive situation."

 

 

 

 

 

Link to comment

Kaj si pa zdej v tako ofenzivo šel:thumbsdown: drisAFko?

No, in FH spada k spada k špilom kot so TDUji ter MMji.

Sam da Playground v prvo niso šli na veliko kot so šli Eden Games, ampak bolj na varno da vidijo kako bo folk sprejel. (To da je MS dal kratek rok tudi ni pomagal k velikosti špila.) Itak da bi bil vsak vesel še večjega področja.

Drugače pa je na vsa tvoja vprašanja odgovor, ja. So pa mal bedne izjave, ponavljajoč svet, neresničen svet, občudovanje grafične lepote. Ker po temle, bi pričakoval da ne špilaš nobene igre, saj vse pašejo v te tri kategorije.

Če bo uspeh dovoljšen, lahko dvojko pričakuješ večjo (razen če ne bodo šli ponavljat mini nadgradenj Motorsporta), vendar bo to še zmeraj Horizon, vozačina.

Kot sem pa že prej ugotovil, ti s FH nimaš počet nič. Nobenemu ne more bit vsak špil všeč, a ne.

:princesspeach: Sing while you can! :zelda:

Link to comment

Jest v ofenzivo ti pa v žaljenje?!Kdo je zdej kle šalabajzer? Nadgradne v tem času pomeni sprememba igre za 1%. Glih ne vrjamem v te pravljice, ker se jim gre samo še za denar. In še zdej nam nisi povedal kaj nej po tvojem počnemo v FH?

Vito2323.png

 

"Always turn a negative situation into a positive situation."

 

 

 

 

 

Link to comment

Če te moti žaljenje, zakaj me potem že celo temo žališ? Če ti lahk mene, potem res ne vem zakaj ne bi tudi jaz smel tebe nazivati s čimerkoli.

Itak da jim gre sam za denar. To ve vsak. Če bi jim kupci kaj pomenili, Forza ne bi imela konkurence. Da bi en del naredili kot je treba (čemur se ne približajo niti na svetlobno leto), bi vsak ki hoče dirkat moral imet XBOX. Kot si rekel, verjeti da se bo to kdaj zgodilo je dokaj utopično oziroma se v teh cajtih sprememba povleče skozi več nepomembnih majhnih delov namesto v enem konkretnem.

Ene 5x sem ti že. Sam ker te take stvari ne veselijo, imaš sedaj špil in ko mu odšteješ vse kar je zate minus, ostane samo zaseden plac na disku.

Kupil si napačen špil, kljub demu, ki je točno pokazal kaj ponuja. (ja, sem pizdil čez demo, sam jaz zaradi kontrole, ki mi je v končnem špilu OK)

Če hočeš resno streljačino, ne boš šel kupit Thiefa ali Splinter Cella. Ti pa si ga ali po pomoti ali ker si imel upanje da bo špil nekaj drugega. Pa nisi edini. Ogromna folka je na hitro odvozilo vse festivalove dirke, sedaj pa pizdi ker nima kaj delat in jim nič ni jasno. Upam da nisi tudi ti en od unih ki je FM4 prodal zarad FH.

quote from FM.net: People will spend the time complain to no end about a game they don't need to play instead of playing a game they do enjoy.

Je pa končno demo za NFS prišel,. Sicer ga bom itak kupil enkrat ko bo pocen, sam bom šel tudi zdej demo sprobat.

Urejano od VIPER

:princesspeach: Sing while you can! :zelda:

Link to comment

In s čim sm te užalil? :) Ne nism prodal 4ke za tole ni šans. Mam pa doma NFS in morm rečt, da je dober. Je zabaven seveda single player je tudi tko tko, saj ta način kako greš po lestvici MW. Plus tega, da imaš dirke za vsak avto posebi?!?!?!? WTF? To mi je kr neki. MPja nisem še probal ampak tok kokr sm gledu po youtubu mi je kr zanimiv bolj kot pa FH! Obe igri bi pa res lahko naredil veliko veliko boljše. Če bi še NFS naredil podobnega kot tastarra verzija bi bila zmagovalna.

Vito2323.png

 

"Always turn a negative situation into a positive situation."

 

 

 

 

 

Link to comment

Jah njegov nik pišeš z malo ampak pustimo to. FH meni zveni tako malo romatično pač furaš po virtualnem svetu brez cilja in ti zraven prihaja, zakaj pa ne ;) sploh če maš zraven še whiskey in cigaro , pa vedro da ti ni treba hodit scat na WC, win, win!

O okusih nima smisla razglabljat... oz. na koncu se prepiraš brez veze! Peace&love! Pejta na en žbe pol pa mir!

post-101-144771023302_thumb.jpg

BessieSABU.png

Link to comment

Sem šel sprobat NFS demo in lahko sedaj primerjam (Vito ni treba brat, ker veš da imava različen okus).

Oziroma ju med sabo niti ne morem, saj kljub temu da sta obe nekje v sredini, je NFS usmerjen bolj k arkadam, FH pa bolj k simulacijam. FH je poenostavljen model FM4 a se pozna od kje prihaja saj bo dober voznik z lahkoto premagal crashbangerja, NFS pa ima čisto arkadni model vožnje in korak proti arkadam poudari "spet" z izborom kamer ki je dober samo za akcijski razčefuk. Odziv avtov je v FH dosti boljši.

Nasprotniki so recimo izenačeni med obema.

Medtem ko je FH predstavitev podhranjena z zalogo rezerv a z lahkoto potegne v svoj svet, pa mi NFSjeva deluje nekako odbijajoče svet pa neznimivo generičen.

Nobena izbira ni optimalna, ampak je vsaj izbira. Jaz brez dvoma ostanem pri FH saj vsebuje nekaj svežine, medtem ko je NFS zame čista kopija 100 špilov od katerih ne vzame najboljšega, doda pa dosti slabega in mi posledično več dirk (kot pravite da jih je) ne more biti plus.

Sem pa spet začel mal vozit stare NFSje. :hyper: To ti je ta pravo!

:princesspeach: Sing while you can! :zelda:

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.