Skoči na vsebino

Starhawk Clan


Biose2

Priporočene objave

Najprej bi vse skupaj lepo pozdravil!

Pred kratkim sem si kupil Igro Starhawk in ugotov da je igra res huda. Še posebej po novih popravkih ki redno prihajajo.

A že po enotedenskem igranju sem ugotovil da samo igranje na tujih strežnikih z neznanimi igralci ni kaj prav zanimivo. Še posebej zato, ker je bistvo igre skupinsko taktično igranje.

Tako me zanima, če kdo igro igra. Zanima me tudi če že obstaja kakšna skupina Slovenskih igralcev, ki igro skupaj igra kot smo skupaj igrali Warhawk.

Vsi zainteresirani za igranje me lahko dodate na Psn moj ID je biose.

Lep pozdrav.

Luka

Link to comment

zdravo

http://playtech.si/p/7/4649/starhawk-ps3

tale ma ugodno pa naročiš z odkupnino, samo nevem če jo ma na zalogi. Najbolje, da bi ga kontaktiral.

Kaj pol kdo od slovencev igra to igro, a sem sam? Igra mi je res huda ko se je enkrat navadiš je toto. Tako da bi mogl slovenci mal med sabo igrat. To bi blo res zakon. Še posebej zato ker lahko brez problema postaviš sam svoj strežnik in na izbiro imaš veliko dodatnih opcij. Ne pa kot pri Battlefieldu bc2 pa pri trojki je sigurno isto kjer more bit 8 ljudi prisotnih, da lahko sploh sam štartaš svojo igro. Za po pi....[h=3][/h]

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.