Skoči na vsebino

Another Newbie.


matejd7

Priporočene objave

No, jaz sem kupil tudi v Toys'R'Us v Grazu. Nekje 2 meseca nazaj.

Takrat sem vprašal, kako je z menjavo v primeru okvare in je ženska nekaj rekla glede 6 mesecev in 2 let (EU garancija, ne vem pa kaj je mislila s šestimi meseci, je pa rekla da menjajo, sam račun moraš imeti zraven).

Ko sem se odločil, da jo bom kupil, nisem niti vedel toliko o okvarah. Sicer me ni strah, če bi se pokvarila, kajti 2 leti EU garancije zagotavlja, da v primeru okvare popravijo ali menjajo za novo (največ se jih pokvari po enem letu, torej še vedno znotraj dveh let). Vendar razjeda ta negotovost, ko veš, da je velika verjetnost, da se enkrat bo zgodilo. In vsako zamrznjenje konzole med igranjem da grenak priokus. Ravno ta nezanesljivost ubija. Pol pa spet fura do Graza itd. Mam stvari, ki so že skoraj 10 let stare in ne kažejo, da bi se pokvarile, ta konzola pa je slabo narejena. Vprašanje, če so sploh testirali pod stresnimi obremenitvami, ko so zasnovali konzolo.

Sicer moja dela skoraj zanesljivo, do sedaj skupaj 3x friznila, ravno včeraj med Carbonom (pred tem demo TDU in še en demo, se ne spomnim več kateri). Sem ponovno zagnal in je delalo normalno. Prask na CD-jih še nisem zasledil.

V glavnem, ta konzola se pregreva kar vpliva na slabo zasnovo notranjih komponent.

Po drugi strani ima seveda Xbox360 odličen nabor špilov.

Posedujem: Xbox360.2, Gears of War, KAMEO, NFS: Carbon, PGR3, Lost Planet, Ninja Gaiden Black, Bioshock, Mass Effect LE, PGR4

Link to comment

Kupi si x360 ne bo ti žal, če ti bo crknil itak imaš garancijo in dobiš novega !!

PS3 me ni prepričal mogoče za 2 leti mogoče.

Glede linuxa pa nevem no saj si vsi lastimo PC in to zame ni argument, da bi si moral lastiti PS3 !!

Če se ti dopade igranje prek interneta ti bo x360 zeloo všeč :beer:

Xbox

Link to comment

Ma dans, da je ps3 multimedijski predvajalnik to ne pomeni ama nič, ker lahko dans na tv priklopiš pc brez kerih koli problemov in ti bodo divx in vsa ostala multimedija laufali itak bolje. Tudi, kolko slišim glede linuxa dela počasi kot polž in je ps3 vse prej kot mašina za laufanje slednjega.

Glej vsi špili, ki niso dans 1st party bodo skoraj sigurno na 360.

Ti lepo kupi x360 in živi lepo, iger polno življenje ...

Link to comment

Aja, še nekaj, toliko govorimo o večjem naboru iger, a vseeno tako za info, morda bi bila dobra celo rubrika, Koliko iger si dejansko sploh lastite?

Namreč večje število špilov za mnoge ne pomeni nič več, kot dobro izbiro, kajti ni jih veliko, ki bi imeli več kot 5 špilov, ker vseeno niso tako poceni (varnoste kopije seveda izključene).

Tako da, kaj mi pomaga 100, 200 ali 300 špilov, če pa si morda lahko privoščim na leto 3 - 4 igre (čas igranja + denar - skratka sem mimo tistega obvezno si lastiti vsako izdano igro)

Tako da, v tem primeru, je čisto vseeno, koliko več špilov ima Xbox360, kajti PS3 ima ravno toliko izdanih iger, kolikor si jih lahko načeloma privoščim ;).

Kvečjemu število dobrih ekskluziv je relevantno merilo in ima lahko velik vpliv na odločitev, kajti večina iger bo za obe konzoli. Tu pa seveda zaenkrat vodi Xbox360.

Posedujem: Xbox360.2, Gears of War, KAMEO, NFS: Carbon, PGR3, Lost Planet, Ninja Gaiden Black, Bioshock, Mass Effect LE, PGR4

Link to comment
Ma dans, da je ps3 multimedijski predvajalnik to ne pomeni ama nič, ker lahko dans na tv priklopiš pc brez kerih koli problemov in ti bodo divx in vsa ostala multimedija laufali itak bolje. Tudi, kolko slišim glede linuxa dela počasi kot polž in je ps3 vse prej kot mašina za laufanje slednjega.

Seveda ima vsak PC čitalnik kartic, wi-fi, HDMI, blu-ray, uscalanje navadnih DVDjev, lepo obliko, ... ane. :roll:

In to, da je konzola dober multimedijski predvajalnik JE pomembno(vsaj zame). Konstantno nabijane špilov mi pač ni dovolj.

Linux pa dela odlično.

Link to comment
Aja, še nekaj, toliko govorimo o večjem naboru iger, a vseeno tako za info, morda bi bila dobra celo rubrika, Koliko iger si dejansko sploh lastite?

Namreč večje število špilov za mnoge ne pomeni nič več, kot dobro izbiro, kajti ni jih veliko, ki bi imeli več kot 5 špilov, ker vseeno niso tako poceni (varnoste kopije seveda izključene).

Tako da, kaj mi pomaga 100, 200 ali 300 špilov, če pa si morda lahko privoščim na leto 3 - 4 igre (čas igranja + denar - skratka sem mimo tistega obvezno si lastiti vsako izdano igro)

Tako da, v tem primeru, je čisto vseeno, koliko več špilov ima Xbox360, kajti PS3 ima ravno toliko izdanih iger, kolikor si jih lahko načeloma privoščim ;).

Kvečjemu število dobrih ekskluziv je relevantno merilo in ima lahko velik vpliv na odločitev, kajti večina iger bo za obe konzoli. Tu pa seveda zaenkrat vodi Xbox360.

Kupiš špil , ga prešpilaš in ga prodaš .

In kupiš novega :beer:

Takšen je moj moto in večina x360 lastnikov počne isto, seveda obdržiš ultimativnex360 špile kot so GoW in Forza2, ter Oblivion :lol:

Xbox

Link to comment

Samotar, jep dober moto, prodaja na eBayu ni več ovira (ali pa Bolha seveda). Samo moraš upoštevat, kako hitro igram padajo cene. Pa nabava cenejših iz tujine tudi ni več ovira. Dobiš vsaj pol cene?

Ne gre pa zanemariti časovnega faktorja. Padec cen in čas za igranje. Če ga je malo, ga pač posvetiš dobrim naslovom. In če so te pač ekskluzivne igre za določeno konzolo, so te ključen faktor pri izbiri.

Da ne potrebujem nadgrajevati PC sistema je botrovalo odločitvi, da sem se odločil za konzolo. Nato se je pojavilo vprašanje, katero? Za Xbox360 sem se odločil izključno zaradi naslednjih naslovov: Mass Effect, GOW, Alan Wake in Halo 3. Forza 2, Bioschock in PGR4 pa so samo še dober občuek, da je Xbox360 prava izbira. Da pa ima konzola več iger, pa zame ni toliko pomembno, je pa seveda pozitivno.

Posedujem: Xbox360.2, Gears of War, KAMEO, NFS: Carbon, PGR3, Lost Planet, Ninja Gaiden Black, Bioshock, Mass Effect LE, PGR4

Link to comment

V bistvu je nekako tako, da EU zahteva, da je garancija 2 leti (zdaj ne vem, če samo za tehniko ali še tudi druge stvari).

Zato mi je na primer čudno zakaj Muller pri nas samo eno leto. Saj smo EU.

Posedujem: Xbox360.2, Gears of War, KAMEO, NFS: Carbon, PGR3, Lost Planet, Ninja Gaiden Black, Bioshock, Mass Effect LE, PGR4

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.