Skoči na vsebino

Najcenejša Wi-Fi varijanta


ArYeS

Priporočene objave

No, sem en tistih, ki doma nima routerja, ne navadnega ne WiFi.

Kakšna je najcenejša varianta povezati Wii z netom sedaj? Videl sem neke USB-WiFi zadevce pa to, zanima me kje se to, da kupiti, koliko stane.

Po možnosti v sloveniji...

če maš ruter preprosto sledi navodilom na nintendo.com(nč ne zapravlat za usb al kva)

Drugi na KSI-forumu z osebnim tagom !!!

Link to comment
  • 3 tednov kasneje...
  • Pred 5 meseci ...
Živjo

jaz bi samo prašal če lahko priključim wii na internet z tem routerjem http://www.enaa.com/oddelki/racunalnisk ... pt_id=2128

Ali rabim še kaj.(prosim podajte mnenja še o routerju) Seveda sem v povezovanju še velik amater in zato prosim za pomoč.

Direktno ne, če boš dokupil še USB LAN adapter za Wii potem pa bo šlo. Tole kar ti gledaš je namreč ožičen router, Wii pa ima sam po sebi samo wireless mrežno kartico.

Bo verjetno lažje če kupiš kar router z vgrajenim wireless AP. Recimo tale

je na ENAA najcenejši. Druga opcija je da greš na bolho in najdeš enega rabljenega (jaz sem svojega vzel za 30 evrov), pa boš še malce ceneje čez prišel. Pri rabljenih bodi pozoren edino na to, da je vsaj 802.11b standard, če že ne 802.11g.

Link to comment

jas sem dobo LAN adapter v mulleru , sam da sem mogo kaksn mesenc prej onemu rect naj nabavi heh , btw wireless ruteri so mi malo bedni , wired je bol sigurno , pa še signalov ni , pa kabla noben drug signale ne moti....

eno amerisko mesto je celo pod wireless , hitrosti so vecje ko tu po kablu ... ampak kak pa se počutijo stanovalci , slabo najbrž , za zdravje ze ni dobro

sg1atlantis.jpg
Link to comment
jas sem dobo LAN adapter v mulleru , sam da sem mogo kaksn mesenc prej onemu rect naj nabavi heh , btw wireless ruteri so mi malo bedni , wired je bol sigurno , pa še signalov ni , pa kabla noben drug signale ne moti....

Glede na to da na Wiiju ni neki veliko online igranja še manj pa kakih težkih streljačin, kjer so vsi živčni če je ping večji od par milisekund, načeloma niti ni problem. Wired je vsekakor stabilnejši in bolj ziheraški, ampak rabiš zato kable vlečt. Odvisno od posameznika pač, meni čisto lepo dela preko wirelessa in bi mi bilo bolj zoprno kabel vlečt do TVja.

eno amerisko mesto je celo pod wireless , hitrosti so vecje ko tu po kablu ... ampak kak pa se počutijo stanovalci , slabo najbrž , za zdravje ze ni dobro

Nič bolj slabo se ne počutijo, kot do sedaj, glede na to da je bilo verjetno že poprej mesto poplavljeno z GSM signalom in raznoraznimi radijsko televizijskimi signali.

Pa tudi oddajna moč teh consumer oriented APjev je tako majhna, da so vse skupaj bolj buče.

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.