Skoči na vsebino

Xbox 360 SLO GamerTagi vpis !


Samotar

Priporočene objave

  • Odgovorov 833
  • Od nastanka
  • Pretekli odgovor

Top debaterji

Evo, sem si ravnokar naredil akaunt:

Potegaman

Imam ze to ime na PSN, zato sem se tukaj enakega izbral. Pac, zaradi ownanja online rankingsov raznih arkadic. Recimo, da bom zacel pri Geometry Wars.

Tako da, dodajte me tisti, ki mislite, da imate hude scorese pri raznih XBLA zadevah, da se bom lahko od zgoraj polulal in pokakal dol na vase tockice.

Potegaman.jpg
Link to comment

Uf, sem danes Schizoid demo pogledal. Kako je ta zadeva predobra. Dajmo si vsi to nabavit, pa co-opat do onemoglosti.

Geometry Wars bo sicer prva zadeva, ki jo bom kupil (poleg Schizoida in Cloning Clyda), samo da mi rata tocke zrihtat.

Edit: evo, sem zdaj narocil kartico z 2100 tockami in wireless network adaptorcka. Ko pa dobim to iz UK, se pa zacne veselica. Cisto za hec sem pa zraven narocil se Bioshock (13 funtov), Gears of War (15 funtov), Mass Effect (18 funtov). Zdaj, ko je funt tako svoh (1 euro = 0.8 funta), se kupovanje iz UK se precej bolj splaca kot vcasih.

Potegaman.jpg
Link to comment
  • vrhovni
Zdaj, ko je funt tako svoh (1 euro = 0.8 funta), se kupovanje iz UK se precej bolj splaca kot vcasih.

si se pa malo zmotil - 1 funt = 1.26 euro

Err, kar si ti povedal, je isto, kot kar je Junior, samo v drugo smer?

SoftyPro: ja, ker je znano, da je UK po novem 51. ameriški state. :doh:

Link to comment

Edit: evo, sem zdaj narocil kartico z 2100 tockami in wireless network adaptorcka. Ko pa dobim to iz UK, se pa zacne veselica. Cisto za hec sem pa zraven narocil se Bioshock (13 funtov), Gears of War (15 funtov), Mass Effect (18 funtov). Zdaj, ko je funt tako svoh (1 euro = 0.8 funta), se kupovanje iz UK se precej bolj splaca kot vcasih.

Iz katere trgovine si pa kupoval? Kje se najbolj splača?

geparduss.png
Link to comment
Zdaj, ko je funt tako svoh (1 euro = 0.8 funta), se kupovanje iz UK se precej bolj splaca kot vcasih.

si se pa malo zmotil - 1 funt = 1.26 euro

Err, kar si ti povedal, je isto, kot kar je Junior, samo v drugo smer?

SoftyPro: ja, ker je znano, da je UK po novem 51. ameriški state. :doh:

Oprosti spregledov sem UK :ninja:

1234567896376444.jpg
Link to comment
Dodajte še mene, prosim. Končno dobila konzolo.

Gamer tag: Amy The Green

Sem pa relixova sestra drugače. :)

Oh ti si ta o kateri Shoelanc tolk govori, da sta mela oz. imata neko romantiko in se hvali po Live kak je zatrapan v tebe ;) sploh nemore več igrat ker vedno o tebi govori :D

Ok Shoelace je itak pedofil, tko da se ne zmenit preveč zanj. Also nuff with tha perv shit m-kay ?

RELIX28.png
Link to comment

Koliko je pa ta Amy sploh stara?

Drugace je pa itak jasno, da moske, ki kapirajo, da je Xbox 360 prava stvar, privlacijo zenske, ki kapirajo, da je Xbox 360 prava stvar (ker je takih zal bolj malo). Se dobro, da obstaja Viva Pinata (kjer Amy itak owna - sem zadnjic slucajno nekje videl njen account, ko sem friend liste od svoje friend liste cekiral).

No, verjetno gre tu za neke interne fore, ki jih jaz se ne kapiram, ker sem friski. Samo, ko vidim, da se ocitno gre o nekih lustkanih malih deklicah, pac moram malo raziskat situacijo.

Potegaman.jpg
Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.